Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Aktualności
08:06 29-08-2022
W roku 2022 władze Polski wprowadzają zakaz upubliczniania informacji sprzecznych z popularnymi Azjatyckimi religiami. Zabronione będzie mówienie m.in. o tym, że zmiany dokonane w 1917 roku w II przykazaniu Dekalogu są zgodą decydentów na bałwochwalstwo. Ponieważ prokuratorzy mają stać się Strażnikami tej Rewolucji w myśleniu i w losach Narodu, wymusi to usunięcie wielu tekstów opublikowanych na MINW.  
 
Zapraszam na dwudniowe warsztaty w Warszawie w terminie 11 i 12 listopada 2022r. w godz. 9,00 do 21,00. Koszt zajęć 400zł. Adres pl. Inwalidów 10.

Tematyka zajęć zgodna jest z materiałami zamieszonymi na tej obszernej stronie poświęconej pacy z własną Duszą. Proponuję następujący zakres:

-Proste uzdrawianie swojego życia z poziomu osobowości (człowieka) a równocześnie z poziomu własnej duszy. Indywidualna praca ze wszystkimi uczestnikami. Indywidualne ćwiczenia.
-Dostrzeganie własnej duszy w praktyce oraz indywidualna, łatwa praca z własną duszą. Teoria i ćwiczenia praktyczne.
-Uzdrawianie kobiecości. Blokady w seksie kobiet. Niespełnienia. Problemy w związkach. Indywidualna praca z poziomu osobowości (człowieka) oraz z poziomu własnej duszy.
-Odbudowa utraconych skrzydeł duszy.
-Technika uwalniania się od własnych ciężkich chorób (np. AIDS, Rak, Białaczka) oraz od ich przyczyn wywodzących się z przeszłości. Ćwiczenia praktyczne.
-Szkodliwe pułapki astralne, których należy unikać i uwalnianie się od nich.
-Zdejmowanie i usuwanie wszystkich obciążeń, w tym szkodliwych ślubowań, życiowych blokad, kodowań, energetycznych podpięć.
-Elementy technik i ustawień Berta Helingera- uzdrowienia na poziomie duszy.
-Elementy technik Huny pierwotnej.
-Rozumienie przyczyn błędów jakie popełniła dusza w poprzednich swoich ziemskich wcieleniach oraz ich kasacja. Teoria i indywidualne ćwiczenia praktyczne.
-Ustalenie przyczyn błędów w związkach/ problemów finansowych/ problemów zdrowotnych/ jakie popełniła dusza w poprzednich swoich ziemskich wcieleniach oraz ich kasacja. Teoria i indywidualne ćwiczenia praktyczne.
-Łatwa technika szybkiego uzdrawiania relacji rodzinnych, partnerskich, relacji z bliźnimi.
-Przyczyny i karma LGBT

W sprawie Ukrainy proponuję taką modlitwę.

Dla najwyższego dobra ludzkości wspólnie z moją Duszą i wszystkimi z Ukrainy, Białorusi, Rosji wzywamy Boga o zaprowadzenie Pokoju i Spokoju Bożego nie tylko na terenie Ukrainy, ale na całej Ziemi.