Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niespełnienie, skutki złej karmy duszy.
Człowiek może doświadczyć silnych emocji, związanych z dotkliwym niespełnieniem. Temat powinien być szeroko omawiany przez współczesną psychologię, lecz leży odłogiem jak niezorany ugór.
Z niespełnieniem możemy wyłącznie indywidualnie spotkać się w nieoczekiwany sposób:
-Dziecko wychowane bez matki, bez rodziców doświadczy niespełnienia się w szczęśliwości, zabawach i opiece już na samym początku drogi życia. Można domniemać, że we wcześniej inkarnacji, jako rodzic tak samo traktowało własne potomstwo.
-Niespełnienie finansowe jest skutkiem wyrzeczeń religijnych i rozmaitych ślubowań ubóstwa, wykonanych w stylu św. Franciszka i tybetańskich bodhisattwów. Może być konsekwencją trwonienia finansów i pustego, jałowego życia na cudzy koszt.
-Niespełnienie w związkach. Szukałem w Internecie informacji w tej sprawie. Można się mocno zdołować czytając to, jak komuś nie wyszło w życiu jak nie spełnił się w rodzinie. Opublikowano już ogrom wierszy o wzajemnym niespełnieniu. Nie chodzi to o brak seksu, ale o brak szczęścia dawanego sobie, lub szczęścia jakie na próżno oczekiwano we wzajemnej relacji. Przy czym oczekiwać mogła jedna osoba, druga zaś odeszła, zadziwiona dziwnym stanem umysłu i nieszablonowym zachowaniem tej pierwszej. Niespełnienie w związkach występuje tam gdzie przy ich inicjowaniu była nieprzytomność narkotyczna, alkoholowa. Gdzie jedna ze stron była alfonsem, burdelmamą, lub kobietą modliszką a druga tylko cierpiała.
-Niespełnienie wynikające z jakiejś choroby lub jej znamion i skutków.
-Niekiedy człowiek umiera a jego dusza odchodzi niespełniona do kolejnych wcieleń z uwagi na jakieś potworne presje, zgoła magiczno-satanistyczne oczekiwania. Pojawia się silna presja, aby owo negatywne oczekiwanie zostało spełnione. Na ogół wiąże się to za wielką krzywdą uczynnią bliźnim, rodzinie i sobie samemu. Bezprzyczynowo trafiła do mnie kiedyś dusza XX wiecznego czarnego maga Alistera Crowleya. Powiedziała, że lęka się zapłaty za wyrządzone zło, jaką teraz będzie przyjmować. Nie prosiła mnie o nic. Powierzyłem Bogu ją samą i jej aktualną ziemską osobowość.
-Niespełnienie kobiety nie mogącej urodzić dziecka, lub rodzącej same dziewczynki. W niektórych umysłach, to właśnie jest wielką jej klęską. Niespełnienie obojga rodziców w tej samej kwestii.
-Niespełnienie seksualne -fizyczne w związku. Brak orgazmu kobiety. Brak wzwodu mężczyzny.
-Niespełnienie zawodowe. Iluż to geniuszy nie umie sprzedać swoich wybitnych dzieł, zarobić na umiejętnościach.
-Niespełnienie niewolnika. Historia niewolnictwa sięga tysięcy lat. Biali niewolnicy Rzymu, Grecji. Czarni niewolnicy białych amerykanów. Żydowscy niewolnicy niemieckiego narodu. To tylko przykrywka prawdziwego zniewolenia jednostki. Prostytutka zniewolona przez alfonsa. Mężczyzna pozbawiany głowy i myślenia przez kobietę o charakterze modliszki, będą dążyli wiele wcieleń swojej duszy do spełnienia się w związku ze swym katem. Tu czeka na nich jedynie niespełnienie. Bo czy piękna żona, bez serca zdradzająca swego męża, jest prawdziwym spełnieniem jego pragnień? Każda podobna ofiara ponad dążeniem do zespolenia się z katem, szukać będzie od niego ucieczki. W niej znajdzie dopiero pełnię, swobodę i spełnienie, jako wolna, niezwisła istota.
Możemy sobie zrobić listę własnych niespełnień i kolejno, w głębokim pokłonie, oddać je wszystkie Bogu. Link Każdy temat niespełnienia dobrze jest opowiedzieć w modlitwie maksymalnie szeroko. Reakcja nastąpi dopiero za jakiś czas, gdy dusza uświadomi sobie, że rzeczywiście nie doświadczyła spełnienia, oraz tego skutki.
Osobno proponuję zrobić listę niespełnień dla własnej duszy.
-niezbudowane imperium
-niedoświadczona jeszcze krwawa wojna
-nie wykonane magiczne i inne obrzędy, rytuały
-niezrealizowane ślubowania ubóstwa, bodhisattwy
-pociąg do ascezy seksualnej

Ponad tym wszystkim jest niespełnienie się duszy wobec Boga i niespełnienie człowieka wobec Stwórcy.
Brak spełnienia na ogół jest karmiczny w skutkach. Osoba której się nie powiodło umrze niespełniona w swoich oczekiwaniach, zawiedziona wobec Boga lub kogoś bliskiego. Każdy człowiek posiada jednak własną nieśmiertelna duszę i ona w kolejnych WIELU inkarnacjach będzie dążyła do zaspokojenia pragnień i w dużej części urojeń wynikających z nieoczyszczonych jeszcze intencji. Link

Dodano : 04-12-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 511 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.