Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Energetyzujące afirmacje. Modlitwy podnoszące wibracje.
W roku 1999 dowiedziałem się o skuteczności afirmacji. Jednak dopiero przed 2 laty doświadczyłem efektu działania modlitw podnoszących wibracje. Skuteczność ich pokazała się w dużym rozświetleniu czakry serca, pozostałych głównych czakr. Rozświetlenie objęło też inne ciała subtelne. Wyraźnym i materialnym dowodem podniesienia wibracji był 3 godzinny nocny sen. Więcej organizm nie potrzebował, o ile afirmacje, lub modlitwy słuchałem po godz. 17-ej lub wieczorami. Ten sam objaw braku snu wystąpił u wielu osób pracujących w podobny sposób.
Żadne powszechnie wschodnie i zachodnie afirmacje nie dają takiego efektu.
W czym zatem tkwi ich siła energetyczna?
W samej treści.
Mam kilka zestawów afirmacji działających w ten sposób. Zdefiniowałem w nich to, że oczyszczam, jakiś wybrany aspekt energetyki.
np. czakry, lub ciała auryczne.
Jeśli w kolejnych zdaniach wymienimy osobno inną czakrę i poprosimy o jej oczyszczenie, zharmonizowanie z boskimi energiami, to po 12-ej czakrze możemy jeszcze nic nie odczuć. Ale kiedy od razu powtórzymy to nagranie 2 lub 3 razy musimy już doznać wyraźny przepływ boskiego światła.
Sami wybieramy co chcemy w ten sposób oczyszczać, bo możliwości jest wiele.
Przechodzimy kolejno 12 ciała aurycznych i powtarzamy to kilka razy.
Lub rozbudowujemy tekst o:
-6 ciał aurycznych skrzydeł duszy
-12 par łańcuchów DNA, RNA
-wszystkie główne czakry
-kundalini
-idę, pingalę, szuszumę itp.
Z prostego tekstu obejmującego 1 zdanie robi się wówczas potężny dekret, w widoczny sposób zmieniający energie ciała i samej duszy.
Takie opracowania najlepiej jest używać w formie nagrań i odsłuchiwać przez kilka tygodni. Tekst odsłuchiwany zajmuje 1/3 czasu przeznaczanego na jego odczytanie.
Przykłady tekstów rozświetlających, podnoszących wibracje energii.

Rany i zranienia serca. Modlitwa. Link Proszę Boże otwórz teraz moje serce. Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że ?wiatłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie skaleczenia i rany mojego organizmu i duszy, rany mojego serca fizycznego, meridianu serca, obu czakramów serca, grasicy, kanału czakrowego i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że wypełniłeś ?wiatłością, zdrowiem i miłością wszystkie skaleczenia i rany mojego organizmu i duszy, rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, meridianu serca, grasicy, kanału czakrowego i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że ?wiatłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie szarpane, ukłute, cięte i energetyczne rany mojego organizmu i duszy, rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, grasicy, meridianu serca i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że ?wiatłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie energetyczne oraz fizyczne skaleczenia i rany mojego organizmu i duszy, rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, meridianu serca, grasicy i płaszczy czakrowych czakry serca.

Mantra oczyszczająca energie oraz organizm. Link Jestem wdzięczny Boże za to, że na trwałe oczyściłeś, uzdrowiłeś i odbudowałeś moje 12 par łańcuchów DNA, RNA uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Jestem wdzięczny Boże za to, że na trwałe oczyściłeś, uzdrowiłeś i odbudowałeś moje 12 ciał aurycznych oraz ich wszystkie płaszcze auryczne uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Jestem wdzięczny Boże za to, że na trwałe oczyściłeś, uzdrowiłeś i odbudowałeś moje 5 czakramów ponad głową, oraz wszystkie czakry pod stopami i kanał czakrowy uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Jestem wdzięczny Boże za to, że na trwałe oczyściłeś, uzdrowiłeś i odbudowałeś moje główne kanały energetyczne Idę, pingalę, szuszumę; uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami. Jestem wdzięczny Boże, że na trwałe oczyściłeś, uzdrowiłeś i odbudowałeś wszystkie moje kanały akupunkturowe oraz punkty akupunkturowe uzdrawiając, oczyszczając, harmonizując je zgodnie ze wzorcem doskonałości, zgodnie z boską wolą i z boskimi wibracjami.
Dodano : 30-12-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 515 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.