Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Łańcuchy DNA i RNA. Cz. VII -oczyszczanie modlitwą

Jeśli doszedłeś do tego tekstu, pracowicie wykonując poprzednie ćwiczenia, to teraz możesz zostać przygotowany do dalszych pełniejszych modlitw oraz do zmian w Twoich energiach, w Twoim życiu. Rozpoczyna się wielki dla Ciebie proces - aktywacja Twojego RNA, DNA.
Jeżeli tylko poczytałeś sobie tamte modlitwy, to z poczytania poniższej, rezultaty też będą adekwatne do poprzednich.

Jest to kolejna modlitwa wykonana w analogiczny sposób. Można powiedzieć rutyna. Efekty nie były jednak podobne do niczego co ukazało się wcześniej. Moja Dusza nie zareagowała, kiedy otworzyły się jej skrzydła. To doświadczenie oraz późniejsze ich pełne odbudowanie widać słusznie się należało i nie było o czym gadać. Nie widziałem jej reakcji, kiedy Bóg rozświetlił moje serce otwierając ten czakram. Wypowiadałem słowa modlitwy w sprawie DNA w nieustającym festiwalu kolorowej światłości. Kiedy modlitwa dobiegła już końca, moja Dusza ( w swoim męskim aspekcie) powiedziała – nie wiedziałem Boże, że jesteś tak wielki.

Łańcuchy DNA i RNA. Czego tu nie ma ? Bożej światłości, harmonii i porządku zgodnego z planem Boga. Jest za to wszystko co od Boga oddziela ziemskie osobowości oraz ich nieśmiertelne Dusze.
Przez całe moje życie nie spałem tylko jednej nocy, kiedy w 1995r czytałem ,,Atlantydę” wg Caycego. Później przez lata próbowałem, czytając ją ponownie zrozumieć, o czym tam jeszcze jest napisane. Wspomniał on z imienia jednego poprzedniego ziemskiego awatara mojej własnej Duszy. Osoba żyła wówczas na Ziemi 780 lat. Mam zdjęcie innego swojego poprzednika pochodzące z XIX wieku. Pan miał 75 lat i był schorowanym staruszkiem. Co dzieli te dwa ziemskie wcielenia mojej nieśmiertelnej Duszy oprócz 60 000 lat pomiędzy ich pojawieniem się?
-12 aktywnych łańcuchów DNA u pierwszej osoby i znacznie mniej u tej drugiej. Co spowodowało ten stan?
-Inicjacje, inicjacje, inicjacje i inne zachowania niegodne istoty bożej Miłości.

Kiedy Dusza wypełnia się bożą światłością w stopniu odpowiednim, to może jeśli ma taką wolę, opuścić świat materialny na zawsze, poprzez bramę własnego ludzkiego serca i nigdy tu nie powrócić. Dusza może opuścić plan ziemski chyłkiem, pogodzona z doświadczanym cierpieniem, niemocą i ograniczeniami. Może też wyjść stąd w pełnym własnym świetle jakie dane jej było na samym początku. Bramą wyjścia jest ludzkie rozświetlone serce, kluczem do bramy po stronie człowieka jest jego DNA i RNA ich czystość i wibrowanie na nutę zgodną z bożą Miłością.
Kiedy nadchodzi czas powrotu Duszy do bożego Domu, człowiek i Dusza ponownie odzyskują to co wcześniej utracili poprzez chciejstwo oraz zbuntowanie.
Nadchodzi teraz czas, że cały ludzki mózg i Dusza znowu zaczynają robić się aktywne pod wpływem bożego ?wiatła jakie nadciąga i uruchamia gruczoły dokrewne i czakramy człowieka na wyłączną bożą odpowiedzialność. Twoim zadaniem jest tylko poprosić Wszechmogącego Boga o pozytywne zharmonizowanie Ciebie z jego energiami z jego bożym planem. Nadchodzą duże ilości wysokiej i czystej świetlnej wibracji, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś i Ty możesz je przyjąć lub dalej blokować przekonaniami Twojej Duszy.
Kiedy Dusza osiągnie pełny bilans fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy
wówczas również otworzy cały swój uśpiony dotąd pozytywny potencjał bycia partnerem dla jedynej stwórczej siły Miłości.

W ziemskim człowieku mamy zawsze 2 święte miejsca tj serce i układ DNA, RNA. Chyba większość z nas odczuła kiedyś atak na energetyczne serce. Po kłótni, w gniewie energetyka serca zamyka się i odczuwamy przemijający ból. Kiedy idzie atak obcej energii na serce to odczucie jest natychmiastowe. Z DNA jest inaczej. Ludzie pozwalają sobie grzebać w DNA i są na takie praktyki zachłanni. Nic nikogo nie boli, zaś legenda głosi, że jest to nieszkodliwe a nawet uwzniośla tak, że hej. Ingerencja w DNA nie jest skutkiem zażerania się transgeniczną kukurydzą a rezultatem oddania go pod władzę istot astralnych. Konia z rzędem temu, kto poddał się boskiej ochronie na sam moment inicjacji Reiki. Konia z rzędem temu, kto tak jak ja w tamtej chwili powtarzał ,,Miłość mnie ochrania, Miłość mnie wypełnia, Miłość mnie otacza”. Czy Ty tak uczyniłeś? Czy raczej pozwoliłeś na swobodne spłynięcie w Ciebie energii o której Mistrz Tobie powiedział, że jest cool. Mnie przekonywano, że Jezus tego używał.
Jeśli sypiasz z głową w kopii jakiejś piramidy, jeśli jesteś w coś inicjowany to istotom których nie widzisz oddałeś kontrolę nad Twoją Duszą i Twoim łańcuchem DNA.

Mamy fizyczne widzialne pod mikroskopem DNA zbudowane z 2 nitek, w którym znaleziono w każdym po 23 pary chromosomów.
Również jest dzisiaj wiadomo, że posiadane przez człowieka DNA mocno ograniczone w swoim wyrazie nie jest naszym oryginalnym kodem świetlistym.
Każda z następnych 11 niewidocznych przez mikroskopy nitek daje inne możliwości i zdolności. Jest źródłem energii i posiada własne chromosomy DNA. Definicja mówi:
- chroma - znaczy kolor,
- soma - ciało (z greckiego).
Inaczej kolorowe - tęczowe ciało.To w łańcuchy DNA i RNA wbudowywane są wszystkie energie inicjacji. Oczywiście, że inicjacja na przedszkolaka czy ucznia podstawówki acz niosąca wielkie emocje nie jest tym samym co inicjacja Reiki. Stworzona przez istoty astralne energia inicjacji Reiki, a także energie wahadeł, piramid są przekaźnikami od i do obcych energii, istot, czasami obcych cywilizacji (energetycznych i materialnych). Te wszystkie energie, te inicjacje wpływają także bezpośrednio na Duszę i ciało osoby inicjowanej. Mechanizm jest taki, że w jednym wcieleniu podawane są kody dostępu do ciała i Duszy dla istot astralnych poprzez inicjacje przyjętą np. w Egipcie. Po kilku wcieleniach już w Peru, Dusza i jej ziemski awatar przyjmują inną inicjację dopełniającą, aby kolejne kody otrzymać wkrótce przy inkarnacji w USA czy Polsce. Każda inicjacja zapisywana jest w DNA. Poprzez każdą inicjację modyfikuje się doskonały DNA jaki dla ciała i Duszy geniuszem swoim stworzył Bóg. W trakcie inicjacji tworzona jest jej energią odrębna nakładka na jakiś określony fragment łańcucha DNA. I nikt nie jest tego świadomy, nikt z osobowości w następnym wcieleniu już tego nie pamięta. Czy kiedy przyjmowałeś inicjację Reiki widziałeś, że na krótką chwilę otwiera się druga para Twoich łańcuchów DNA? Pytam bo pytam i wiem, że nie byłeś tego świadomy. Ja wiedziałem, przypadkiem też wiedział mój inicjator i nikt więcej. Po co o tym głośno mówić? Jeszcze ktoś zacznie myśleć.
Pary 12 łańcuchów DNA podłączone są kolejno do coraz wyższej warstwy aurycznej. Jest ich 7 głównych wokół ciała fizycznego i 5 wokół tych czakramów znajdujących się ponad głową. Mamy ich zatem łącznie 12 warstw aurycznych oraz 12 łańcuchów DNA. Ciała auryczne anielskich skrzydeł w tym ujęciu są aurami pobocznymi. Do każdej aury podłączone jest 2 szt łańcuchów DNA. To znaczy powinno być podłączone, ale nie jest.
Wiesz czytelniku co dzieje się kiedy astralnych inicjacyjnych nakładek jest zbyt wiele i osłabiona ,,lina” łańcucha nie wytrzymuje napięcia? Pęka. Najpierw pękają te wyższe 12- pary DNA. Potem destrukcja idzie w dół aż do 1- łańcucha. Ten masz też pewnie poprzestawiany ale jest cały i działający, bo inaczej byś nie żył w ciele fizycznym.
Wiesz jak smutno wyglądają pourywane, dyndające łańcuchy na wyższych ciałach aurycznych? Tak samo jak smutno wyglądają osmalone kikuty anielskich skrzydeł u tych co jeszcze je posiadają.

To w łańcuchy DNA i RNA wbudowywane są wszystkie energie satanizmu we wszystkich swoich odmianach III Rzesza, karma SS, Rzym, karma Wietnamu i pamięć wszystkich wojen. Nie miej złudzeń, że jest inaczej.
To w łańcuchy DNA i RNA wbudowywane są wszystkie energie cierpienia, intencje cierpienia, bólu. Należy jednak pamiętać, że podobne kody mogą znajdować się wszędzie od korzeni zębów do szpiku kostnego oraz na różnych odcinkach DNA, RNA.
Każda pozytywna modlitwa otwiera serce i powolutku czyści Twoje DNA.
Jeśli używasz pierścieni Atlantów, energii piramid, wahadeł, jeśli działasz energiami Reiki to oddanie ich Bogu jest jakby powróceniem do pierwotnego stanu Twojej Duszy. Pozostanie ci tylko naprawić skutki tego co z nimi do tej pory uczyniłeś, co z Twoimi DNA uczynili inni i prosić o odwrócenie tych skutków.

W Internecie można spotkać wiele ofert dotyczących aktywowania za ,,darmo” łańcuchów DNA. Jest nawet możliwość skorzystania w tej materii z propozycji ,,Aktywacja DNA przez Archanioły”. Nie żartuję, sam widziałem na jakiejś stronie. Uciekaj od tego daleko. Twoje DNA jest święte dla Ciebie i dostępne ma być tylko dla Boga. Nie dawaj nikomu analizować swojego DNA, oglądać, badać wahadłami. Jeśli ktoś to zrobi bez Twojej wiedzy, to nigdy nie zobaczy prawdy, ani nie zaszkodzi Tobie.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite uzdrowienie i przekazanie Tobie całego mojego własnego układu DNA, RNA. Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite, bezpieczne oraz niewinne uaktywnienie wszystkich moich łańcuchów DNA, RNA całego mojego własnego układu DNA, RNA.
Oddaję teraz Tobie Boże wszelkiej jasności wszystkie moje własne układy i łańcuchy DNA, RNA. Uczyń proszę Boże sił stwórczych Miłości z moimi własnymi układami DNA, RNA to wszystko co uznajesz za stosowne i właściwe. Uczyń proszę Boże sił stwórczych Miłości z moimi własnymi układami, łańcuchami DNA, RNA to wszystko co jest dla mnie i wszechświata najlepsze, najwartościowsze i jedynie słuszne.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich kanałach energetycznych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego własnego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do nich aktywnych i uśpionych, zakodowanych i podtrzymywanych w nich i we mnie wzorców śmierci, wzorców mojego umierania. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego aktywnych i uśpionych, zakodowanych i podtrzymywanych w nim i we mnie wzorców ulegania innym istotom niż wszechmogący Bóg wszelkiej jasności.
Proszę dla mnie i dla mojej własnej Duszy o pełną trwałą, boską czystość i świetlistość tego całego mojego własnego układu DNA, RNA. Proszę Wszechmogącego Boga- dla mnie i dla mojej własnej Duszy- o pozytywne zharmonizowanie całego mojego układu DNA, RNA z jego energiami z jego bożym planem dla mnie.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA na wszystkich połączeniach ze wszystkimi moimi czakramami zewnętrznymi, ze wszystkimi moimi czakramami ciała fizycznego, ze wszystkimi moimi gruczołami dokrewnymi, ze wszystkimi innymi warstwami moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. ) Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego własnego układu DNA, RNA, w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi moimi tkankami, narządami, organami ciała fizycznego i duchowego oddziałującymi na ten cały mój własny ukochany układ DNA, RNA jak również we wszystkich innych wzajemnych relacjach. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wytwórców kajdan, sieci, sznurów do łapania Dusz, do łapania ludzi, oraz wszystkich łapaczy ludzkich Dusz, łapaczy istot astralnych.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich wkodowanych nam kiedyś i od wszystkich przyjętych intencji, nawyków i potrzeb bycia niewolnikiem ludzkim, niewolnikiem astralnych istot i bogów astralnych, niewolnikiem idei, pomysłów, niewolnikiem energii i myślokształtów.
Pozwalam aby cały mój układ DNA RNA uzdrowiony bożą Miłością świecił i jaśniał bardziej niż tysiące słońc.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie całego mojego własnego układu DNA, RNA na wszystkich połączeniach ze wszystkimi planetami wszechświata, z gwiazdami, ze wszystkimi ciałami kosmicznymi wszechświata. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego intencji, nawyków i potrzeb złego odżywiania się, niszczenia siebie źle dobraną dietą, pokarmami, płynami. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich zakodowanych i podtrzymywanych w związku z jego funkcjonowaniem intencji, nawyków, potrzeb umierania, uśmiercania mojego ciała, mojej ziemskiej osobowości.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi myślokształtami, ze wszystkimi energiami moimi i wszechświata, ze wszystkimi mocami, meridianami i wszystkimi innymi kanałami energetycznymi.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich przyjętych i wkodowanych mi kiedyś inicjacji i energii Reiki i wszystkich innych inicjacji oraz ich wszystkich skutków.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wszystkich fizycznych i energetycznych pasożytów, szkodliwych bakterii, grzybów, pleśni, wirusów i wszelkich innych zbędnych we mnie i znanych Tobie Boże drobnoustrojów oraz mikroorganizmów. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego intencji, nawyków i potrzeb szkodzenia sobie i innych istotom. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do tych łańcuchów moich intencji, nawyków, potrzeb, wszystkiej misji, ślubowań, zobowiązań, Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do tych łańcuchów moich energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych. Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich intencji, nawyków, potrzeb umierania, uśmiercania mojego ciała poprzez choroby i blokady wprowadzone do nich przez inne istoty energetyczne i istoty fizyczne.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich podłączonych do mnie, do niego wzorców chorób, dolegliwości, napięć, od wszystkich intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania chorób, dolegliwości, napięć, cierpienia.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego układu DNA, RNA od wszystkich przyjętych i wkodowanych mi kiedyś inicjacji i energii satanistycznych i z nimi współbrzmiących. Oddałem Tobie Boże całą moją niewiedzę na temat całego mojego układu DNA, RNA.
Modlitwę podobnie jak inne z tego cyklu należy czytać codziennie przynajmniej przez 3 tygodnie. A jeśli masz otwarty czakram serca zapytaj zawsze serca swego, czy ciało, czakry masz już oczyszczone. Ono ci powie i nigdy się nie myli, gdy jest otwarte i czyste.

Uwaga:
Nie wolno kombinować przy przyłączaniu DNA do ciał aurycznych.
Czasami może pojawić się ktoś z osób jasnowidzących, kto za pomocą magii i szeroko pojętego chciejstwa podejmie się próby u siebie lub innych ludzi połączenia zerwanych łańcuchów z odpowiednimi ciałami aurycznymi. To nie są sznury na bieliznę czy pęknięta gumka.
Proces zachodzi automatycznie kiedy czakram serca będzie się rozrastać, to przyłączenie i aktywacja nastąpią samoczynnie.
Przyjmijmy umowną punktację.
-Za otwarcie anielskich skrzydeł Dusza i jej ziemski awatar otrzymują z powrotem umowną ilość punktów w liczbie np „x”.
-Za ich pełną odbudowę umowną ilość punktów w liczbie np „y”.
- Za oczyszczenie gruczołów dokrewnych umowną ilość punktów w liczbie np „D”.
- Za otwarcie czakramu serca umowną ilość punktów w liczbie np „R”.
Suma zebranych umownych punktów daje niejako automatyczny ,,przymus” do połączenia zerwanych łańcuchów z ciałami aurycznymi i całą istotą. Procesem tym zarządza Bóg a my możemy tylko prosić a po otrzymaniu włączyć się aktywnie w jeszcze lepsze realizowanie planu Boga.


Dodano : 04-05-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 518 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 25-10-2009 13:48:16


  W DNA i RNA począwszy od najwyższej 12-ej pary znalazłem upchane umowy z innymi ludźmi jakie oni zawarli z moją duszą. Tu były zapisane. Umowy z istotami jakie znam osobiście-jak i umowy z istotami nie posiadającymi fizycznego ciała.

  Na każdej niższej parze zapisywane były inne ich warianty i zakresy oddziaływań. Sprawa wyszła kiedy zapragnąłem usunąć wszystko co z czernią jest we mnie związane.

 • s_majda 08-10-2012 20:17:00
  W dwumiesięczniku Nexus 5(85)-2012, w artykule: „Czy DNA emituje światło” przystępnie przedstawione zostały kolejne etapy badań profesora Poppa.

  „Człowiek zasadniczo jest istotą ze światła” – artykuł cytuje zwięźle wyrażony pogląd profesora. To poprzez fotony, komórki komunikują się ze sobą i następuje koordynacja setki tysięcy reakcji chemicznych, zachodzących co sekundę w każdej komórce. Skąd pochodzą te fotony? Jednym z najważniejszych źródeł emisji biofotonów jest DNA. Te emisje, mające słabe natężenie w porównaniu ze znanymi nam promieniowaniami, są jednak wystarczające, aby „dyrygować” zachowaniem komórek a ich spójność decyduje ostatecznie o stanie całego organizmu. Inaczej mówiąc: choroba jest „wyjściem poza zakres” potrzebnej komórkom spójności światła; np. badane osoby ze stwardnieniem rozsianym pobierały zbyt dużo światła a osoby mające raka oddawały go zbyt dużo.
 • Małgorzata Krata 18-09-2015 18:39:55

  Temat okazał się niezwykle istotny-jakoś wcześniej spychany na plan dalszy przeze mnie. Jeśli przyjąć za wyznacznik reakcje organizmu na modlitwę , to po tej modlitwie odczytanej zaledwie jeden raz, dostałam w kość tak, że padłam jak nieprzytomna i 2 godziny spałam, bo już nie mogłam na nogach ustać...a teraz chodze nieprzytomna......

  Temat ruszyłam łącznie z czyszczeniem ciał aurycznych 7-1, i ciał aurycznych skrzydeła 6-1...również polecam wymodlić, bo reakcje podobne..