Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Afirmowanie cech Boga.
Jest to tekst nie związany z afirmowaniem dla siebie czegokolwiek, lecz wyłącznie z ugruntowywaniem wiedzy i świadomości tego jaki jest Bóg, jakie są jego cechy.
Zdarzyło się że nocami, a także w dzień przez długi czas, spontanicznie pojawiała mi się myśl na temat Boga.
-Bóg jest wielki.
-Bóg jest światłem.

Powtarzałem słowa mechanicznie. Następnego dnia te same myśli, te same słowa płynęły do mojego umysły i znów je powtarzałem, afirmując cechy i przymiotniki nie moje i nie dla siebie samego. Podobne spontaniczne doświadczenia z afirmacjami cech Boga miała znajoma.
Jestem świadomy wielkości Boga, który potrafił usunąć raka w ciągu 3 dni. Wiem, że Bóg jest większy niż planeta Ziemia i większy niż cały Układ Słoneczny.
Nikt nie spotkał materialnego Stwórcy. Nikt poza snami nie widział Wszechmogącego Boga jako postaci ludzkiej, a i to dane było niewielu proszącym. Żywi Bogowie ziemscy to tylko ludzie, których dusze zechciały SIEBIE i AWATARÓW wynieść do boskich godności.
art. ,,Boskość duszy, boskość osobowości- rzecz o urojeniach” Link
oraz art. ,,Napełniony boskością” Link

Podobne afirmacje powtarzane przez długi okres (miesiące) rozbiją każde przekonania duszy o boskiej niemocy, lub o własnej wyższości ponad Stwórcą.
Możemy czerpać inspiracje z ustaleń koranicznych znanych jako ,,99 Imion Boga”.Link
Wymienia się tu przymiotnikowe cechy Boga. Cechy te są zawsze pozytywne:
-Miłosierny
-Litościwy
-Wielki, Wspaniały
-Stwórca
-Samowystarczalny, Niezachwiany


Są też takie cechy których ludzie w odróżnieniu od Boga nie posiadają np. wymieniane tam -,,Bóg otwierający serca” (otwieranie czakry serca).
-Stwórca
-Dawca życia


Słowa te proponuję powtarzać w podobnie długi okresie, wielu miesięcy.
Dodano : 17-02-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 1384 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.