Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Program warsztatów poświęconych pracy z własną duszą.

Programme:
-An easy and accessible way of healing your own life from your perspective (you are incarnation of your immortal Soul) and your own Soul at the same time. The individual work with all participants of the workshop.
- Theory and practice: perceiving your own Soul in practice and easy individual work with your own Soul.
-The discussion of the technique how to get rid off blockades in sex, non-fulfilments and how to solve problems in relationships. The individual work (with your own Soul) with all participants on those issues.
-Reconstruction of your own Soul wings if you are incarnated angel, elf or dragon Soul
-The technique of realising yourself from serious illnesses for instance AIDS, cancer or leukaemia and from past karmic life of your own Soul which has contributed to their creation. Attention: The tutor released himself from the skin cancer in three days by means of the constructive and creative prayer to God the Creative Force of love.  Kwestie raka a poniżej w zdaniu inna wersja tego zdania
The discussion of the healing process, which takes even few days or a shorter period of time to recover, from serious illnesses such as a cancer.
-The discussion of Astral traps which should be omitted and how to release your own Soul from them
-Removing and deletion all karmic burdens, vows, life blockades, codes and energetic links to other creatures, people and their Souls 
-the usage of the elementary Bert Helinger"s techniques on level of your own Soul 
-the usage of the elementary techniques of the original Huna 
-Theory and practice: the understanding and the deletion of karmic mistakes which have made your own Soul in its earlier incarnations—healing the karma and how to achieve the Enlightment of you and your own Soul in God the Creative force of love
-The understanding of the karmic mistakes of your own Soul (which reflects in your life for example in difficult relationships, in your poor health etc.) and their deletion 
-The easy and fast technique of healing the family relationships and others -PROGRAM JEST DOSTOSOWANY DO POTRZEB OSÓB CHĘTNYCH

-WARSZTATY MOGĄ? Odbyć Się RÓWNIEŻ W MIEJSCU ZAMIESZKANIA OSÓB CHĘTNYCH

-WARSZTATY SĄ JEDNO- albo DWU-dniowe

-Fachowa pomoc na miejscu

-Usystematyzowanie wiedzy

-Analiza Dusz uczestników warsztatów w zależności od ilości osób i chęci

Proponuję poniżej tematykę, oczywiście istnieje możliwość warsztatów na warunkach osób chętnych
Punkt nr 1- czym jest Bóg, sposoby skutecznej modlitwy.
Punkt nr 2- własne doświadczenia z kontaktu z Bogiem, doświadczenia uczestników oraz osób prowadzących (nauka weryfikacji, jak sprawdzić czy dana informacja pochodzi od Boga dawcy naszego życia)
Punkt nr 3- pokłon wobec Boga w praktyce. ?ciąganie blokad, kodowań z serca, z głowy z czakramów, przyczyny ograniczeń skuteczności modlitwy. Udrażnianie przepływu energii od serca ku najwyższym czakrom.
Punkt nr 4- czym jest Dusza- dyskusja
Punkt nr 5- doświadczenia z pracą z własną Duszą, zgłaszane problemy.
a) Skąd biorą się obustronne opory?
b) Czemu nie widzę swojej Duszy?
c) Przyczyny zwodzące Duszę i osobowość od pracy nad obciążeniami.
Punkt nr 6- praca nad zgłaszanymi problemami (Intencje, nawyki, potrzeby) i rozbijanie ich w pokłonie.
Punkt 7- nawiązanie kontaktu z własną Duszą.
a) próba zobaczenia duszy, strojów, obciążeń.
b) próba rozmowy z własną duszą
Punkt nr 8- ćwiczenie- sprawdzanie ze słownika obciążeń wspólnie z Duszą (za pomocą przeczuć, odczuć, "wydaje mi się") jakie ma Dusza obciążenia [ciekawe doświadczenie będzie, bo albo pojawi się całkowicie opór, albo będą Dusze kręcić]
Punkt nr 9- weryfikacja w medytacji obciążeń Duszy.
Punkt nr 10- sposoby ochrony przed innymi duszami, grupami astralnymi. Jak uwalniać się od narzuconych na uwikłań, od spętań, kodowań.
Punkt nr 11- jak puszczać obciążenia duchowe?
a) Intencje, nawyki, misje
b) pokłon wobec Boga oraz wobec naszych bliskich( rodzina, oraz dawne ofiary i kaci). Link
c) modlitwy- jak słuchać, od jakiego pakietu zacząć etc, jak zacząć pisać modlitwy.
Punkt nr 12 sny- jak wpływają na rozwój duchowy, jak z nich korzystać- analiza ostatnich słów osób uczestniczących
Punkt 13. Terapie regresywne w praktyce.

Warto przed warsztatami spisać na kartce wszelkie pytania, wątpliwości na jakie chciałoby się otrzymać odpowiedź, Czasem jedno pytanie i odpowiedź na nie może wnieść coś w życie osoby pytającej i nie tylko.


Dodano : 23-07-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 470 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 17-06-2013 17:56:33
  [4:23:30 PM] Marta: z mojej perspektywy jak wiedza mi się poszerzyła te warsztaty były interesujące :)  [3:48:02 PM] Grzegorz : Hej! Dzięki za warsztaty - za podpowiedzi odnośnie energetyki duszy - pokazanie wzorców i obciążeń z którymi trzeba popracować ( wzorce na III oku i nie tylko ) a także kwestii z oporującą duszą ( no i ....to regulowanie kluczem fr. przepływu światła od Stwórcy ;) ) , poza tym dzięki za ożywioną dyskusję , wszelkie uwagi oraz za modlitwy i pokłony ( zawsze coś wzorców też zejdzie nawet przy oporującej duszy ) :)
 • s_majda 17-06-2013 23:03:48
  Już w autobusie działy się pozytywne rzeczy, panowie byli milsi i grzeczniejsi do nas niż zawsze.

  Pomodliłam się o miejsca przy kierowcy no i żeby nikt nie chrapał

  Tez się udało

  Do mamy zameldowała się dziś koleżanka która wcześniej nie kontaktowała się z nią. Mojemu bratu dziś w końcu udało się sprzedać samochód

  To niby drobiazgi ale jak cieszą. Inne informacje o pozytywnych skutkach 2 dniowej warsztatowej pracy.
 • s_majda 19-06-2013 22:12:32
  Trochę sie dzieje w te dwa dni i czasem kołuje

  Od trzech osób usłyszałam że ja się jakoś zmieniłam i nie mogą zdefiniować co się u mnie i mamy zmieniło

  Dwie osoby podejrzewają że widocznie chyba ja i mama schudłyśmy:)Mówią że moje włosy się bardziej świecą, że ja chyba zmieniłam fryzurę i jestem jakoś taka spokojniejsza,

  3 Koleżanki z pracy jak mnie zobaczyły to się tak dziwnie ze zdziwieniem na mnie zareagowały

  Otworzyły buzie i jakby chciały się spytać co się zmieniło....:)

  [21:53:42] Sławomir Majda: hm.

  Miałyśmy dziś w pracy SUPERWIZJE" tzn rozmowa plus mediator który pomaga w rozwiązywaniu konfliktów

  Ja poruszyłam Problem konfliktu z moja koleżanka z biura(odważyłam sie pierwszy raz)` Pana komentarz na koniec był niby żartem`(bo stwierdził za jestem osoba która omija konfrontacje konflikty) ..."..jak to Pani zrobiła,że się Pani odważyła ten Problem poruszyć ?wypiła Pani może coś( :) "

  [21:58:01] Sławomir Majda: hehe

  Powiedz czy Ty już cos takiego miałeś?ze Cie ludzie inaczej po 3 dniach odbierali?

  [22:00:17] Sławomir Majda: nie

  [22:00:35] Sławomir Majda: ale widziałem jak rak znikł w 3 dni
 • Sławomir M. 15-07-2013 17:52:21
  [4:32:54 PM] Asia: Wiesz Monia, dzisiaj w pracy rozmawiałam o sprawie służbowej z jedną z koleżanek a ona na koniec popatrzyła mi w oczy (ja tez patrzyłam prosto w jej oczy), widziałam że dusze złapały ze sobą kontakt, jakieś porozumienie, ale to było bardzo miłe, ciepłe i ta koleżanka powiedziała "wiesz... nie poznaję cię:)" A ja pomyślałam, ocho, czyli zaszała istotna różnica na poziomie dusz, choć obie w cześniej tak czy inaczej miałyśmy serdeczne relacje. To takie budujące, jak masz z zewnątrz potwierdzenia, że widać skutki pozytywnych działań

 • s_majda 31-07-2013 16:52:43
  Sławku, myślę,że uzdrowiły mi się, jeśli można tak powiedzieć, 2 relacje, z czego jedna była wybitnie dołująca i nie widziałam szans,żeby coś sie zmieniło.Mam nadzieję,że to trwałe będzie.Ciekawa jestem jeszcze jednej. Pozdrawiam cieplutko

  [16:11:38] Sławomir Majda: :)

  [16:11:49] Sławomir Majda: a co zrobilaś?

  [16:19:56] Ania: Zrobiłam uzdrawianie relacji w pokłonie, przy czym jeden przypadek wymagał chyba 3 -ch razy, drugi był od ręki.A temat ten"trudny" robiłam kilka lat, łącznie z chyba ponad rok przebaczaniem i na każdy możliwy sposób.A tak w zasadzie słucham nagrań , robię intencje,przy czym do trudnego przypadku zrobiłam sobie intencje od ręki, jak skończę Garibaldiego to sobie zrobię podkład pod intencje jeszcze.No i prosiłam Stwórcę o pomoc i co mi tam przyszło do głowy w obie strony, bo mnie się nieżle obrywało, ale może ja kiedyś ,znaczy wiesz o co chodzi, też robiłam co złe.Przy czym u mnie to tak wygląda,że im więcej komuś pomogłam, tym mi boleśniej odpłacił...Ale już lepiej.

  [16:20:58] Sławomir Majda: miałaś emocje?

  [16:24:11] Ania: No właśnie nie miałam, ale miałam jakby pewność,że to był skutek tej właśnie praktyki. Okoliczności były zorganizowane rewelacyjnie,że tak powiem.A co do emocji jeszcze , we mnie zawsze, znaczy nie zawsze, ale jak jest mowa o tym,że ktoś nas skrzywdził, zadał ból, czy tp, wtedy zawsze.

  [16:24:54] Sławomir Majda: a jak te osoby reagują teraz?

  [16:25:52] Ania: są bardzo miłe , bardzo uprzejme i bardzo słodkie, że staram się nie zapeszyć.

  [16:26:40] Sławomir Majda: a nie były takie?

  [16:27:15] Ania: w sumie ja nie jestem konfliktowa, konflikt występował , kiedy nie dałam się obedrzeć całkowicie z resztek godności, bo byłam wtedy właśnie "be"

  [16:28:14] Ania: Nie były. Były żadne .Chłodny dystans, w ogóle nie odzywaliśmy się do siebie. Z tzw odwracaniem głowy przy kontakcie.

  [16:30:52] Sławomir Majda: czyli nie straciłaś na pracy z tymi technikami. Dziękuję

  [16:33:19] Ania: Nie, też właśnie dziękuję Ci, bo próbowałam wielu sposobów i metod,bez efektu, albo z krótkim .Dlatego Ci to napisałam.