Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Blokady w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów. Modlitwa uwalniająca
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich oporów i blokad w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów, umiejętności, geniuszu.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich oporów i blokad w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów, umiejętności, geniuszu pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich oporów i blokad w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów, umiejętności, geniuszu blokujących nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy. Sam nie muszę nigdy więcej z moją duszą mieć ani doświadczać żadnych oporów i blokad w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów, umiejętności, geniuszu. Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich oporów i blokad w naszej twórczości, w twórczym wyrażaniu posiadanych kunsztów, umiejętności, geniuszu pochodzących ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.
Fragmenty obszernego tekstu.
Dodano : 08-10-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 519 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.