Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Blokady naszych talentów, umiejętności matrycy duszy
Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności, zgodne z matrycą duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności zgodne z matrycą duszy, a pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności zgodne z matrycą duszy blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności zgodne z matrycą duszy pochodzących ze skutków bycia prostytutką, alfonsem i burdelmamą.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności zgodne z matrycą duszy blokujących nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy. Sam nie muszę nigdy więcej z moją duszą mieć ani doświadczać żadnych transów, oporów i intencji blokujących nasze talenty, i umiejętności zgodne z matrycą duszy blokujących moją istotę. Oddaję teraz Tobie Boże stwórczej siły Miłości do kasacji oraz rozkodowania wszystkie najważniejsze znane Tobie błędy jakie popełniłem ja, jakie popełniła moja własna Dusza i jej awatarowie dążąc do wytworzenia i kodowania innym rozmaitych blokad w cudzych talentach, geniuszach, i umiejętnościach zgodnych z matrycą cudzych dusz. Oddaję teraz Tobie Boże stwórczej siły Miłości do kasacji oraz rozkodowania wszystkie znane Tobie błędy jakie popełniłem ja, jakie popełniła moja własna Dusza i jej awatarowie w kwestii wytworzenia i doświadczania blokad naszych talentów, geniuszu, i umiejętności zgodnych z matrycą duszy.
Fragmenty obszernego tekstu. Całość dostępna jest jako nagranie na CD.
Dodano : 11-10-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.