Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gruczoły dokrewne. Cz 2
W ciałach energetycznych mamy system 7 czakramów głównych, czakramów dolnych i górnych. W ciele fizycznym odpowiednikiem 7 czakramów głównych są gruczoły endokrynowe, zwane gruczołami dokrewnymi. Jest ich również 7. Można powiedzieć, że czyszczenie czakramów, to chleb powszechny, bo znamy wiele technik, które tym się zajmują. Techniki oddechowe, oddziaływanie na czakry dźwiękiem. Wypada też, zaprosić do tego Boga.
Oczyszczanie 7 gruczołów dokrewnych to zdumiewająco obszerny temat. O wiele bardziej rozbudowany niż oczyszczanie czakramów. Bogactwo energii blokujących gruczoły dokrewne jest chyba większe niż w czakramach. Z uwagi na wyjątkową objętość, nie publikuję całego tekstu.
Procedurę należy powtórzyć kilkakrotnie, począwszy od gruczołu najwyższego. Każdy gruczoł osobno. Dobrze jest poprzedzić modlitwę, 10 minutowym wpuszczaniem światła, również w każdy gruczoł osobno.

Dodano : 06-07-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 511 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.