Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rozświetlenie czakramów i aur. Modlitwa
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce oraz Duszę na właściwy, wolny od oporu i napięć przepływ bożego światła, bożych energii poprzez wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie moje ciała auryczne.
Oddałem Tobie Boże stwórczej Siły Miłości wszystkie moje opory, blokujące mi przepływy bożych energii, bożego światła poprzez wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i poprzez wszystkie moje ciała auryczne.
Zaakceptowałem to, że Bóg stwórczej Siły Miłości stworzył wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne, wszystkie ciała auryczne i miał w tym swój cel i miał swój plan dla mnie.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że harmonijnie rozświetliłeś wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Zasługuję przecież na to, aby zawsze mieć w pełni i harmonijnie rozświetlone wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne oraz wszystkie ciała auryczne, nawet te które były mocno zablokowane i mocno zabrudzone. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że już tak wiele dobra i tak wiele światłości spłynęło na mnie oraz na moją Duszę, poprzez harmonijne rozświetlenie i wypełnienie bożymi energiami wszystkich moich czakramów, wszystkich gruczołów dokrewnych i wszystkich ciał aurycznych. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że harmonijnie wypełniłeś Twoim światłem, Twoimi bożymi energiami wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że zadbałeś twórczo i konstruktywnie o wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że nic nie umknęło Twojej uwadze.
Zawsze i wszędzie harmonijnie i bezdyskusyjnie realizuję wspólnie z moją Duszą, plan Boga i jego bożą wolę, poprzez moje serce, poprzez wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie moje ciała auryczne.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że właściwie pielęgnujesz i ochraniasz wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Jestem wdzięczny Boże stwórczej Siły Miłości za to, że Tobie tak samo jak mnie i mojej Duszy zależy na harmonijnym przepływie bożego światła, bożych energii poprzez wszystkie moje czakramy, wszystkie gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Miłości przyjaciółko moja za to, że skutecznym i konsekwentnym działaniem przyjęłaś na siebie całkowitą kontrolę nad wszystkimi moimi czakramami, wszystkimi gruczołami dokrewnymi i wszystkimi moimi ciałami aurycznymi.
To jest piękne, że ja i Dusza moja, potrafimy plan Boga stwórczej Siły Miłości wypełnić i zrealizować poprzez wszystkie moje rozświetlone i czyste czakramy, gruczoły dokrewne i wszystkie ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że zawsze wiesz co jest potrzebne wszystkim moim czakramom, gruczołom dokrewnym i wszystkim ciałom aurycznym, Jestem też wdzięczny, że natychmiast mi to dajesz.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że już tak wiele dobra i tak wiele światłości otrzymał świat, planeta Ziemia oraz inne istoty poprzez harmonijne rozświetlenie i wypełnienie bożymi energiami wszystkich moich czakramów, wszystkich gruczołów dokrewnych i wszystkich ciał aurycznych.

Jeśli Twoją Boże wolą jest aby moje serce, aby moja Dusza, moje czakramy, gruczoły dokrewne, ciała auryczne oraz cała moja istota, dla chwały Twojej świeciły jaśniej, harmonijniej i bezpieczniej niż tysiąc słońc, to niech tak się teraz stanie.Dodano : 10-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 513 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.