Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Hierarchie boskich matek.


Niekiedy dusza jakieś kobiety (nigdy męska) pokazuje się jako postać jakiejś boskiej matki, bogini pszczoły w stylu bogini Kybele. Na sporym posągu przedstawiono kobietę z większą ilością piersi. Większą niż powszechnie znane 2 szt. W muzeum widziałem tam kilka posągów i kobiety miały wyrzeźbione rozmaite ilości piersi, zwykle ok 13-17 szt.
Panie których dusze widuję w ich funkcjach bogiń płodności, mają tych piersi tylko kilka sztuk. W czasie wcześniejszych inkarnacji zdobyły wielu kochanków i większe niż zwykłe kobiety zainteresowanie ze strony mężczyzn. Większa ilość piersi ma na celu zaspokojenie jednoczesne tylu panów (ich dusz) ile kobieca dusza posiada piersi, czyli np. 6 równocześnie.
Pokazała się jak w wojsku istniejąca hierarchia u dusz boskich matek.
Im więcej kobieca dusza ma piersi, tym większa jest jej ,,boskość”. Kobieta z 2 piersiami, to w zasadzie jest zwykły szeregowiec, i nie mieści się w grupie tych, za którymi oglądają się liczni mężczyźni.
Kiedyś widziałem wysp Boskich Matek o 6 piersiach. Jednak nie tylko na posagach możemy spotkać dusze ,,wypasione” mające więcej niż 10 piersi. Im piersi jest więcej, tym duszom wydaje się że jest lepiej. Lepiej w sensie takim, że więcej posiada wielbicieli i dusz męskich, uzależnionych od seksu z nimi-nawet tylko astralnego. Te największe Mateczki, są ,,mądrzejsze”. nie mają wielu piersi, a tylko 2 szt i wielu kochanków równocześnie przy każdej. Technicznie da się to zrobić na poziomie dusz. Tak można rozróżnić która z nich jest ,, większa”. Jeśli dusza kobiety ma kilka piersi to terminuje w ,,zawodzie” a jeśli ma 2szt, ale wielu kochanków równocześnie, to włada większą ilością dusz spragnionych obecności w swoim życiu Bożej Mateczki i Matczynej Boskiej Piersi.
Pokłosiem przerostu ilości kochanków na Piersi Mateczki może być dla ich ziemskich osobowości- niespełnienie w seksie i np wasekotomia, zrobienie z siebie Amazonki, a w zasadzie kobietochłopa. Jeśli jest przy takiej kobiecie mężczyzna, to pojawią się u obojga intencje gejowskie, więc to co jest z przodu przestaje być istotne. Podobne kwestie uzgadniane są przez obie strony (dusze) jeszcze przed ślubem czy zaistnieniem związku.
Bywają też jak u znanej aktorki ,,profilaktyczne" obcięcia sobie piersi u kobiet, a może i nie przypadkiem zwano ją boginią seksu.

A wszystkie te cuda, te zbędę piersi są po to aby pokazać innym, jak wiele serca ma taka kobieta (dusza). Kiedy przytuli do serca, pierś (jedną z sześciu) poda wielbicielowi podobno jemu będzie lepiej, znajdzie prawie u boga, lub w Niebie.
Dodano : 29-06-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1083 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.