Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Inne ważne elementy do oczyszczenia.
Podobnie jak Link Oczyszczanie serca i jego energii możemy całą procedurę przeprowadzić dla wielu innych ważnych systemów energetycznych i fizycznych.

-Osobno lewa półkula mózgu. Osobno prawa. Późnej modlitwa o pełną harmonię i uruchomienie pełnego właściwego przepływu energii pomiędzy nimi, o uruchomienie pełnego potencjału mózgu.
-Promienie naszego światła
-Siedzibę Duszy
-Kanały meridiany. Dobrze by było każdy osobno.
-Punkty akupunkturowe
-Kundalini
-Czakry poboczne ciała fizycznego
-Kości, szkielet, stawy, włosy paznokcie.

Itp.Dodano : 27-08-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 445 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 03-10-2008 07:56:56
    Przy opracowywaniu z Dorotą formuły oczyszczania przemknęła nam kwestia czerni i zaciemnień w energiach. Jest wiele rozmaitych czarnych plam, kleksów na czakrach, skrzydłach- w zasadzie czarniawych zabrudzeń mogących pojawić się wszędzie. Nie sposób jest dla każdej plamki znaleźć jakieś wyjaśnienie i przyczynę. Dlatego wypada teraz przejść ponownie cały proces oczyszczania czakramów 5+7+9+z kanałem czakrowym, ciała auryczne, serce, DNA itp. z przykładową modlitwą oczyszczającą u nas tylko aspekty czerni.

    <Boże oddaję Tobie teraz mój 5 czakram nadziemny i proszę oczyść go i uwolnij od wszystkiego co związane jest z czernią, szarością, brudem, ciemnością i satanizmem.>    Energie nabierają pięknego blasku. Przy ciałach aurycznych skrzydeł również należy prosić o zharmonizowanie ze wzorcem doskonałości 7-ej warstwy aurycznej.