Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rytuały, ceremonie, zwyczaje, obrządki. Modlitwa uwalniająca od wzorców.
Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane m.in. z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, utrzymywaniem, pilnowaniem, używaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia naszych i cudzych m.in. rytuałów, ceremonii, zwyczajów, obrządków, umów, porozumień, oczekiwań a w tym tych destrukcyjnych i wspierających m.in. życiowych, religijnych, magicznych, inicjacyjnych, seksualnych, boskich, bałwochwalczych, płodności, uzdrawiających, oświecających, mesjanistycznych oraz ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko z nimi jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami, oporami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, utrzymywaniem, pilnowaniem, używaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia naszych i cudzych m.in. rytuałów, ceremonii, zwyczajów, obrządków, umów, porozumień, oczekiwań a w tym tych destrukcyjnych i wspierających m.in. życiowych, religijnych, magicznych, inicjacyjnych, seksualnych, boskich, bałwochwalczych, płodności, uzdrawiających, oświecających, mesjanistycznych oraz ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko z nimi. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, tworzenia, utrzymywania, pilnowania, używania m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia naszych i cudzych m.in. rytuałów, ceremonii, zwyczajów, obrządków, umów, porozumień, oczekiwań a w tym tych destrukcyjnych i wspierających m.in. życiowych, religijnych, magicznych, inicjacyjnych, seksualnych, boskich, bałwochwalczych, płodności, uzdrawiających, oświecających, mesjanistycznych oraz ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko ich tkwiących w naszej wzajemnej relacji z Tobą boska Boże dawco życia.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, tworzenia, utrzymywania, pilnowania, używania m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia naszych i cudzych m.in. rytuałów, ceremonii, zwyczajów, obrządków, umów, porozumień, oczekiwań a w tym tych destrukcyjnych i wspierających m.in. życiowych, religijnych, magicznych, inicjacyjnych, seksualnych, boskich, bałwochwalczych, płodności, uzdrawiających, oświecających, mesjanistycznych oraz ich przeciwieństw i zamienników i nie tylko ich tkwiących w kontaktach z naszą rodziną, z naszymi dziećmi, żoną (mężem) rodzicami, krewnymi.
Fragmenty obszernego nagrania.
Dodano : 04-01-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 868 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.