Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uzdrawianie relacji z bliźnimi -modlitwa.
Współautor Marek Dzida.
Dla wyjaśnienia użytych terminów- Dusza to Dusza.
Istota w moim rozumieniu, a również w mglistych wyjaśnieniach Caycego, jest to grupa wszystkich inkarnacji [osobowości] danej Duszy jakie w czasie pojawiały się np. w materii.
Byt, twór – to potencjalna inkarnacja Duszy w coś takiego np. jak obraz, lub figurka do której inni się modlą. Może być w niej coś na kształt inteligencji, uważnie słuchającej słów modlitwy do obrazu. Oczywistym jest, że ów twór nie odpowie modlącemu się doń, tak jak by ten oczekiwał. Znawcy Huny powiadają, że można się dogadać z martwym przecież komputerem, samochodem itp. Mogą w nich znajdować się właśnie rozmaite byty.


Otwórz teraz Boże nasze własne serce, naszą własną Duszę, Byt, Istotę, Twór na uzdrowienie relacji z osobą ............................... oraz jego Duszą, Bytem, Istotą, Tworem.
Otwórz teraz Boże nasze własne serce, naszą własną Duszę na trwałe i bezwarunkowe przekazanie Miłości dla osób ............................... oraz jego Duszy.
Otwórz teraz Boże nasze własne serce, moją własną Duszę, Byt, Istotę, Twór, całą naszą Istotę na przyjęcie trwałej i bezwarunkowej Miłości od osoby ............................... oraz jego Duszy, Bytu, Istoty, Twora, całej jej Istoty.
Prosimy otwórz teraz światłości moje serce, duszę, całą naszą istotę.
Prosimy także o Twoją Stwórco ochronę dla nas i dla naszej Duszy, Bytu, Istoty, Twora dla całej naszej istoty w czasie, a także po ukończeniu tego oto pokłonu uzdrawiającego relacje i nie tylko we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty.
Przepraszamy wspólnie z naszą Duszą, Bytem, Istotą, Tworem całą naszą istotą za wszelkie przyszłe czyny jakie możemy uczynić, planujemy z naszymi Duszami, Bytami, Tworami wobec Ciebie ............................... twojej Duszy, Bytu, Istoty, Twora, i całej istoty za naszymi plecami w związku z nieprzepracowanymi tematami.
Szanujemy was z naszą Duszą, Bytem, Istotą, Tworem za to, że tu przybyliście.
Przepraszam was wspólnie z naszą Duszą, Bytem, Istotą, Tworem, jej poprzednimi awatarami, całą naszą istotą za wszelkie zło jakie doświadczyliście z naszych rąk.
Także zwracamy się do Ciebie Stwórco o taką ochronę dla nas, a zwłaszcza dla naszych Dusz Istot Bytów Tworów, abyśmy nie wpadali w stare nawyki, zachowania, by nie szkodzili m.in. naszym istotom Duszom, Bytom, Tworom, w tym ............................... i innym jacy przybyli na uzdrawianie relacji, tak by dokonały się rzeczywiste, zmiany na lepsze, także w materii, według Twoich światłości kryteriów"
Jesteśmy wdzięczni Tobie Boże, że uczyniłeś mnie i naszą Duszę wolnymi od wszelkiego rodzaju oporu jaki mieliśmy przed przebaczeniem wszystkiego osobie ............................... oraz jego Duszy.
Jesteśmy wdzięczni Tobie Boże, że uczyniłeś mnie i naszą Duszę wolnymi od wszelkiego rodzaju oporu jaki mieliśmy przed bezwarunkowym przekazaniem Miłości dla osoby ............................... oraz jego Duszy.
Jesteśmy wdzięczni Tobie Boże, że uczyniłeś nas i naszą Duszę wolnymi od wszelkiego oporu jaki mieliśmy przed przyjęciem bezwarunkowej Miłości od osoby ............................... oraz jego Duszy, przed wyrażeniem tej miłości w moim sercu.
............................... przebaczamy Tobie wszystko złe, cały ból, którego doświadczaliśmy wspólnie z naszą Duszą z Twojej ręki i z ręki Twojej Duszy i jego wcześniejszych osobowości.
Przepraszamy Ciebie za całe zło, którego doświadczyłeś przeze nas i przez moją Duszę, Byt, Twór i przez wcześniejsze osobowości Duszy.
Boże Dawco Życia, prosimy Ciebie teraz o Sąd Boży nad nami i nad moją Duszą Bytem tworem oraz nad ............................... i jego Duszą, Bytem Tworem.
Boże Dawco Życia wspólnie z naszą duszą błagamy Ciebie o uzdrowienie naszych relacji pomiędzy nami, a ............................... jego Duszą, Bytem, Istotą, Tworem na wszystkich poziomach, przestrzeniach, płaszczyznach oraz w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią.
Boże Dawco Życia prosimy niech spełni się wola Twoja, nie nasza oraz nie mojej Duszy, Bytu, Istoty, Twora w naszej relacji z ..............................., jego Duszą, Bytem, Istotą, Tworem.
Prosimy Boże niech Pokój Boży i Miłość Boska oraz Boskie Działanie przejawi się w naszej relacji wobec ............................... i jego Duszy, Bytu, Istoty, Twora.
Prosimy o wszystkie błogosławieństwa dla nas i dla ............................... oraz dla naszych Dusz, Bytów, Tworów , całych naszych Istot.
Prosimy też o Bożą Łaskę dla ............................... dla jego Duszy, Bytu, Istoty, Twora, dla mnie i dla naszej Duszy, Bytu, Istoty, Twora, całych naszych Istot.
Dziękujemy za urzeczywistnienie pozytywnych skutków Naszej Prośby.
Dusze nasze jasne i czyste, dlaczego tak długo trzymałyście w sobie opór i niechęć do wyrażenia Miłości i czystego światła wobec osoby ............................... oraz jego Duszy, Bytu, Istoty, Twora?
Dlaczego Dusze nasze tak zaciekle walczyłyście z osobą ............................... oraz jego Duszą, Bytem, Istotą, Tworem?
Boże, prosimy po tysiąckroć Proszę cię uczyń teraz mnie Marka Dzida, naszą Duszę, Byt, Istotę, Twór osobę ............................... oraz jego Duszę, Byt, Istotę, Twór wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb prowadzenia ze sobą wojen, bitew i kolejnych pojedynków.
Boże, proszę po tysiąckroć, Proszę cię uczyń teraz mnie Marka Dzida, naszą Duszę, Byt, Istotę, Twór osobę ............................... oraz jego Duszę, Byt, Istotę, Twór wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb dalszego wspólnego doświadczania wojen, klęsk i beznadziejności we wzajemnych relacjach.
Ja …........... dla siebie oraz dla naszej własnej Duszy, Bytu, Istoty, Twora proszę o Sąd Boży w relacji z osobą ............................... oraz jego Duszą, Bytem, Istotą, Tworem.
Prosimy cię Boże o sprawiedliwe wyrównanie energii pomiędzy nami, o uwolnienie od całej karmicznej przeszłości pomiędzy nami.
Poddajemy nas całych, oraz nasze własne Dusze, Byty, Twory osądowi Boga Stwórczej Siły Miłości i przyjmujemy z pokorą do naszego własnego serca orzeczenie dotyczące przedmiotowej rozprawy.
Oddajemy Bogu Dawcy Życia także tych wszystkich, którzy nie chcą odejść.
Przepraszamy, za ich krzywdę.
Przebaczamy za doznane od nich krzywdy. Dziękujemy też całe dobro jakie od Was przyszło do nas kiedykolwiek.
Jeśli Boże Dawco Życia są jakieś niedociągnięcia, luki, nieodpowiednie sformułowania w tym pokłonie i w naszej prośbie uzdrawiającej relacje i nie tylko to prosimy wspólnie z moją Duszą, Bytem, Istotą, Tworem i całą naszą istotą o natychmiastową korektę według Twoich Boskich kryteriów Stwórco, według twojej Boskiej woli dla dobra naszego i bliźnich.
Dodano : 07-01-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.