Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Etapy otwierania serca

Oddanie Bogu nagiego serca w modlitwie może spowodować zupełne jego odkrycie, odsłonięcie. Jezus ma takie nagie, nieosłonięte niczym serce, pięknie świecące wieloma barwami. Może takie serce mieć człowiek inkarnowany na Ziemi. Jest to możliwe.

Etapy otwierania energetycznego serca

1. Otwarcie kanału czakrowego.
Proces bolesny i długotrwały, przebiegający przez ok. pół roku. Otwieranie kanału polega na wpuszczaniu światła od 5-ej czakry nadziemnej aż do serca.
Ból wynika z wypierania ciemnych i najniższych energii. Doświadczane są napięcia jakie przeżyliśmy przy zamykaniu czakry i kanału czakrowego, Przychodzą karmiczne wspomnienia z tamtego okresu.
Mnie udało się ,,przypadkowo" otworzyć kanał po oczyszczeniu kilku setek intencji w opisanej na stronie technice balonowej. Myślałem, że jestem w stanie przedzawałowym. Można kanał oczyścić za pomocą odrębnej modlitwy.

2. Otwarcie serca.
Niektórzy rodzą się otwartym czakramem. Inni mogą to dostać za pomocą modlitwy lub modlitwy wstawienniczej. Któregoś dnia otrzymałem informację, ,,pomódl się o prezent". Po modlitwie zobaczyłem więcej światła w płucach. I znowu byłem pewien, że zaszły jakieś zmiany fizyczne, że powiększyła mi się powierzchnia płuc.
3. Nagie serce, serce gorejące. Serce widoczne, serce odkryte.
Trzeci etap otwierania serca jest możliwy dla każdego kto się na to zdecyduje. Tak samo jest ze skrzydłami anielskimi. Tak samo jest z decyzją o małżeństwie. Otwieranie serca boli podobnie ja przy otwieraniu kanału czakrowego.
Takie serce ma wiele osob i wiele Dusz, takie samo serce możesz mieć i Ty już tu na ziemi. Jest to możliwe. Wystarczy oddać je Bogu bez reszty. Odsłonić je dla niego i innych. Nagie serce ma pewną ilość równocześnie wychodzących z niego promieni świetlnych. Układają się jeden obok drugiego. Prowadzone przez Boga, powinny obracać się w jedną stronę.

4. ?

Wszystkie etapy otwierania serca na światło i Boga można przejść w jednym wcieleniu. I wszystko można utracić w równie krótkim czasie. Decydują intencje.
Otwieranie przez pół roku kanału czakrowego jest standardem. Wszystko jest jednak możliwe kiedy w modlitwie odwołamy się do wszechmocy Boga. Znajoma, w zasadzie nie wierząca, mieszka przy osobie intensywnie a twórczo modlącej się. Jest biernym słuchaczem i widzem tego co się dziej naokoło. Przyszła informacja, że delikatnie będzie otwierane jej serce. Przed otwarciem serca, przez kilka nocy non stop słyszała powtarzający się fragment wiersza Asnyka:

Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg...

Za każdym krokiem w tajniki stworzenia

Coraz się dusza ludzka rozprzestrzenia,

I większym staje się Bóg!


I w moim przekonaniu nie chodzi tu o osobę, która siebie ogłosiła Bogiem, bóstwem, świętym lub za taką jest uważana.


Dodano : 06-10-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1010 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Dorota Kielan 27-02-2009 20:19:54
  W pewnych momentach oczyszczania serca, mogą pojawic się jednorodne białe promienie . Ucieszyłam się , gdy takowe pojawiły sie i u mnie .Poczułam radość i wdzięczność , że zostalam w jakis sposób nagrodzona . Po medytacji i modlitwie i zapytaniu -Mój Kochany Boże , Moja Miłości , za co ta nagroda , czego dotyczą te promienie , zeszlo , że jednak to nie nagroda a pewne uwikłanie , ktore może pojawić się w związku z dawnymi slubowaniami i inicjacjami . Jeżeli takie białe promienie pojawią się u kogoś , proście o wgląd i powierzcie je Bogu.

  Dziękuję Bogu za pokazanie mi tego uwikłania oraz jego przyczyn.
 • s_majda 07-03-2009 20:38:22
  Pierwsze boleści otwieranego kanału serca miałem w 2001 r . kiedy przez kilka miesięcy pracowałem z moimi 800 intencjami oddając je Bogu w górę kanałem czakrowym dokładnie tak jak jest opisane w tekście. Pojawił się ból trwający 3 lub 4 miesiące. Myślałem, że serduszko mi wysiada. Zapytałem na zajęciach Leszka Żadło i on stwierdził z uśmiechem, że to otwiera się kanał.

  Startowałem do intencji z całkowicie zablokowanymi energiami i czakramów i kanału. O skrzydłach to nawet nikt w Polsce jeszcze nie pomyślał. Nie potrafiłem sobie wyobrazić ani kanału, ani światła. Po prostu oddawałem intencję za intencją i pompowałem w serce światło.

  Kiedyś zobaczyłem mały promyk w kanale grubości igły. Stopniowo poszerzał się a za światłem usuwały się boleści jakie towarzyszyły jego zamykaniu. Wówczas głównie był to niedostatek i dotkliwy brak pieniędzy czyli Tybet, buddyzm itp. wyrzeczenia.

  To był tylko kanał serca. Otwartość czakry serca dostałem bez boleśnie w prezencie o który jednak musiałem poprosić bez wiedzy- -co też otrzymam.

  Ból serca pojawił się ponownie jesienią 2008r po modlitwach ze słowem NAGIE SERCE. Ono takim się stało, lecz zdejmowanie zasłon bolało mnie znowu ponad miesiąc. Od tygodnia mam w sercu coś co można porównać jedynie z ogniem. Raz czakra raz mięsień serca, to znowu oba razem dają odczucie boleści.

  Coś schodzi, coś się pojawia, jakaś nowa jakość energii. Jest to efektem 3-miesięcznej pracy z płytką Miłość a zaczęło boleć kiedy ponownie wsłuchałem się w CD <Oczyszczanie serca>.

  Płytki <wybrano> mi <spontanicznie>. Słuchałem ich wiele razy wcześniej bez takich objawów.

  Kilka osób w tym jasnowidzących określiło czas otwierania kanału na ok pół roku. Jednak praca z tekstami otwierającymi serce skraca znacząco ten czas.
 • s_majda 19-10-2010 11:23:54
  4-m etapem otwierania serca wydaje się być ukazanie się promienie światła. Może być ich kilka lub kilkanaście. Postrzegam je jako prawdziwe urzeczywistnienie świadomości chrystusowej. Do tej pory, widoczne dla jasnowidzów, promienie światła w sercu mają jedynie dwie osoby. Ujawniony czarny promień, jest śladem obciążeń satanistycznych, które można szybko odreagować poprzez oddanie tamtego rytuału oraz jego skutków Bogu.
 • s_majda 04-02-2016 05:19:52

  Próbuję pracować tym sercem, nawet jak coś oglądam obrazki jakieś, przyroby, natury...to jak próbuję jakby sercem je widzieć, poczuć to się ciągle wzruszam, ale tak pozytywnie i bym ryczała...to normalne? Z otrzymanego listu.

 • s_majda 19-10-2017 17:09:35

  W odniesieniu do Boga czasownik ``otwierający`` jest używany w różnych miejscach Koranu. Przykład, cytowany przez Al Ghazzali, znajduje się w wierszu 35: 2, który stwierdza: "To, co Bóg otwiera dla ludzkości na Miłosierdzie, nie można zatrzymać". "Czasami Bóg podnosi zasłony z serc Jego przyjaciół i otwiera im bramy królestwu Jego nieba i piękna Jego światła oraz odziaływań"link.