Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uwolnienie od urojenień o świecie złym. Modlitwa
Tekst o charakterze ćwiczenia.

Ja... przebaczyłem sobie to, że sugerując się myślami, intencjami, wiedzą, inspiracjami i sugestiami innych istot uznałem kiedyś, że świat jest zły i nie należy mu ufać. Ja... przebaczyłem sobie wszystkie moje problemy, cierpienia, boleści jakie powstały przez to, że sugerując się myślami, intencjami, wiedzą, inspiracjami i sugestiami innych istot uznałem kiedyś, że świat jest zły i nie należy mu ufać. Ja nie muszę już nigdy więcej urzeczywistniać, ani doświadczać żadnych problemów, cierpień, boleści jakie powstały przez to, że sugerując się myślami, intencjami, wiedzą, inspiracjami i sugestiami innych istot uznałem kiedyś, że świat jest zły i nie należy mu ufać.
Ja... przebaczyłem sobie to, że sugerując się myślami, intencjami, wiedzą, inspiracjami i sugestiami innych istot uznałem kiedyś, że Bóg jest zły i nie należy mu ufać. Ja... przebaczyłem sobie wszystkie moje problemy, cierpienia, boleści jakie powstały przez to, że sugerując się myślami, intencjami, wiedzą, inspiracjami i sugestiami innych istot uznałem kiedyś, że Bóg jest zły i nie należy mu ufać.
Ja... przebaczyłem sobie, że sam sobie i innym stworzyłem i urzeczywistniłem świat zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. Ja... przebaczyłem sobie, że sam sobie stworzyłem i urzeczywistniłem moje wyobrażenia, wizje i idee, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy.
Ja nie muszę już nigdy więcej stwarzać, ani urzeczywistniać żadnych wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. Doceniam i akceptuję wszystkie pozytywne skutki uwolnienia się od stworzonych i urzeczywistnionych wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. To jest dla mnie dobre i korzystne kiedy jestem wolny od stworzonych i urzeczywistnionych wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. .
Ja... przebaczyłem sobie tworzenie, przyciąganie do siebie wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. Ja nie muszę już nigdy więcej tworzyć ani przyciągać do siebie wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. Doceniam i akceptuję wszystkie pozytywne skutki uwolnienia się od tworzenia, od przyciągania do siebie wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy. To jest dla mnie dobre i korzystne kiedy jestem wolny od tworzenia, od przyciągania do siebie wyobrażeń, wizji i idei, że świat jest zły, pełen bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, biedy, nędzy.


Dodano : 10-10-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 336 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 08-10-2017 17:48:36

  Intencje na podstawie tej modlitwy spisała Jolanta Dębiec

  1. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego bycia/nie przywiązanymi/nie do świata pełnego bólu, cierpień, ograniczeń, chorób, nędzy, biedy, poczucia, braku poczucia, że musimy/nie w nim tkwić oraz że potrafimy/nie żyć bez tego przywiązania oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  2. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego akceptowania/nie, doświadczania/nie tego, że świat jest dobry i wspiera nas w sposób bezpieczny i niewinny oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  3. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przekonania/nie, że możemy tworzyć, przyciągać do siebie wyobrażenia, wizje, idee, że świat dobry i wspiera nas w sposób bezpieczny i niewinny oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  4. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego doceniania/nie, akceptowania/nie wszystkich pozytywnych skutków tworzenia, przyciągania do nas wizji, idei, że świat jest dobry i wspiera nas w sposób niewinny i bezpieczny oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  5. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego pozwalania/nie sobie, sobie samemu, sobie samej na osiąganie sukcesów w najlepszy możliwy sposób, dla naszego najwyższego dobra i całego wszechświata
  oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  6. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przekonania, braku przekonania, doświadczania/nie tego, że wolno nam żyć tak, aby mieć wszystko to co najlepsze, w najlepszy możliwy sposób, dla naszego najwyższego dobra i całego wszechświata oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  7. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przekonania, braku przekonania, doświadczania/nie tego, że to dla nas dobre i korzystne tworzyć i przyciągać do siebie wyobrażenia, wizje, idee, że świat jest dobry i pełen istot dobrych, szczęśliwych oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  8. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego unikania/nie wyborów, które działają na naszą szkodę, a dokonywania/nie wyborów dla nas szczęśliwych, dobrych dla nas i całego wszechświata oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
  9. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego wiedzy, braku wiedzy, przekonania, braku przekonania, że możemy kontynuować rozpoczęte dzieło, czynność, nie musimy rozpoczynać wszystkiego od początku za każdym razem, po kilka razy oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.