Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Złote oczy dusz. Intencje

Błachy jak mi się wydawało temat złotych oczu, które można zobaczyć niekiedy u ludzkich Dusz, rozrósł się znacząco o kolejne elementy. Podane tu intencje są jedynie zachętą do głębszego zajęcia się tematyką opisaną  w art. pt. " Złote oczy żywych bogów" Link

Naszego posiadania, ukrywania, promowania u siebie i u innych ludzi, dusz, istot m.in. złotych oczu, basowego głosu, rozmaitych symbiontów min w postaci węży, jaszczurów, bazyliszków, robaków, oczu świecących jak 2 słońca, hipnotycznego wpływu na otoczenia oraz innych symboli, wyróżników, znamion, oznak, kodowań właściwych, i nie właściwych dla wszelkiego rodzaju, znaczenia poziomu rangi, płci min. złotookich Goaudów, bóstw, gnomów, bogów, bogiń, boskich matek i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Naszego doświadczania wszelkich skutków bycia wszelkiego rodzaju, znaczenia poziomu rangi, płci min. złotookimi Goaudami, bóstwami, gnomami, bogami, weryfikatorami, boginiami min. min w postaci bólu oczu, piekących oczu, bielma, raka- wola-niedomagań w tarczycy lub przytarczycach, problemów z gardłem, tchawicą, strunami głosowymi i nie tylko, doświadczania i organizowania min. operacji tracheotomii, dekapitacji oraz innych cięć dokonywanych na szyi i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Naszego bycia karanym, niszczonymi za nasze i cudze działania, za intencje, inicjacje, kodowania, symbolikę wszelkiego rodzaju, znaczenia poziomu rangi, płci min. naszych cudzych złotookich Goaudów, bóstw, gnomów, bogów, bogiń, boskich matek i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Naszego ukrywania i odpowiednio ujawniania siebie oraz innych ludzi, dusz, istot naszej i cudzej m.in. potęgi, wszechmocy jako wszelkiego rodzaju, znaczenia poziomu rangi, płci min. złotookie Goaudy, bóstwa, gnomy, bogowie, boginie, boskie matki i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Naszego życia, mówienia, rozmawiania, słyszenia, hipnotyzowani, działania jak i jako wszelkiego rodzaju, znaczenia poziomu rangi, płci min. złotookie Goaudy, bóstwa, gnomy, bogowie, boginie, boskie matki i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków


Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami. 
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matkąpozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą.[-Mówi lub myśli o sobie dusza].

 


Dodano : 26-08-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 538 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 14-09-2015 19:46:39

  W innym filmie fabularnym opartym na "dziecięcej" sadze pt. "Ostatni Władca Wiatru" pokazano złotookiego chłopca. Kiedy on uaktywnia w sobie "boskie moce" to świecą się mu oczy.

 • s_majda 04-08-2016 13:10:51

  Te balkony były zapełnione osobami głównie z mojej poprzedniej klasy (z którą nie mam najlepszych relacji), z poprzedniej szkoły ale też mi nieznanymi. Więc idę ze swoim kolegami przez tłum i słyszę jak jedna dziewczyna wyśmiewa się z kogoś - znam ją, ale wygląda zupełnie jak nie ona - jest cała złota, złote pasemka, złote tęczówki i w ogóle jak nie ona, oprócz jej głosu. Fragment snu młodej kobiety. 

 • s_majda 02-09-2016 19:01:22

  Oczy podobne do Goauda ma Riddick, niezykle skuteczny i niepokonany zbójca, pochodzący z tak ukształtowanej rasy. Budzili oni strach w imperium. Jego oczy są białe, a nie złote. 

 • s_majda 26-05-2018 16:48:41

  Filmowy Thor jest nieco zretuszowany w stosunku do oryginału. Wedle wspomnień, ten bowiem podobnie jak F. Chopin chorował na gruźlicę. Utożsamienie siebie z Thorem, pragnienie naśladowania postaci, owocuje zapadnietą klatką piersiową.