Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
11 i 22 liczby mistrzowskie -intencje

Kilka osób pośród znajomych posiada liczby mistrzowskie. Sam posiadam ich kilka w moim horoskopie numerologicznym. Sławek Zgłobicki rozpisał na Intencje liczby 11 i 22 oraz doświadczenia z nimi związane. Przejawiały się ciągle w jego życiu, nawet kiedy spoglądał na zegarek.
1. naszego bycia(nie) uzależnionymi, zniewolonymi, uwikłanymi, obciążonymi wszelkiego rodzaju m.in. liczbami, cyframi, numerami, figurami, myślokształtami, literami, słowami zwykłymi i przestrzennymi i nie tylko powtarzającymi(nie) i przejawiającymi (nie) się ciągle w naszym życiu m.in. inspirowanych(nie) z białego astralu, ze świętej geometrii i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
2. naszego dostrzegania(nie), widzenia(nie) cyfr, liczb, postaci, figur, myślokształtów, liter, słów tak zwanych mistrzowskich, ciągle(nie) przejawiających się w naszym życiu gdziekolwiek spojrzymy(nie), zerkniemy np. na zegarek, jak np. 11, 22, 33, 6 a nawet na chmury na niebie i nie tylko tam i związanych z tym m.in. wszelkich wydarzeń, synchronizacji m.in. z Bogiem Dawcą Życia, z wszelkiego rodzaju, rangi, płci, rasy, koloru, znaczenia, bogami, bóstwami, weryfikatorami żywymi, astralnymi, guru, boskimi matkami, mesjaszami, archaniołami, grupami wszelkich płomień, a w tym. Fioletowego , różowego, czarnego, białego astralu, astralu lucyferańskiego, fałszywych struktur boga i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
3. naszego wymyślania(nie), tworzenia(nie), instalowania(nie), wdrażania(nie), propagowania(nie), lansowania(nie) wszelkiego rodzaju cyfr, symboli, figur, liter, słów geometrycznych płaskich i przestrzennych, który m.in. zadaniem było podrabianie(nie) boskich energii Boga Dawcy Życia, zmiana naszego DNA, RNA, energetyki m.in. w celu zniewolenia(nie) ludzi, dusz, istot, bytów, tworów, w celu ich kontrolowania(nie), manipulowania(nie), sprawowaniu(nie) nad nimi władzy, do zasilania m.in. siebie i innych energiami skradzionymi(nie), zabranymi(nie) od tych ludzi, istot, bytów, tworów dla siebie, dla bóstw, żywych bogów, bogów astralnych oraz innych znanych tobie Boże Dawco Życia istot oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.
4. naszego bycia(nie) maniupolowanymi(nie), zniewalanymi(nie) przez wszelkiego rodzaju cyfry, symbole, figury, myślokształty, słowa, litery m.in. geometryczne płaskie i przestrzenne, przez m.in. tzw. świętą geometrię i nie tylko przez istoty wszelkiego rodzaju i poziomu i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków m.in. w postaci wpadnięcia(nie) we własne i w cudze sidła, inkarnując(nie) na ziemi w materii i w astralu i zbierając(nie) owoc naszej pracy twórczej(nie), która polegała na żerowaniu, na m.in. wymyślaniu(nie), tworzeniu(nie), instalowaniu(nie), wdrażaniu(nie), propagowaniu(nie), lansowaniu(nie) tego i innych uwikłań.
5. naszego życia w pomieszaniu(nie), bazując(nie) na wszelkiego rodzaju cyfrach, figurach, liczbach, literach, słowach geometrycznych i płaskich, symbolach, które spotykamy w naszym i cudzym życiu, widzimy(nie) je wszędzie i utożsamiamy(nie) m.in. z BDŻ, oraz wszelkiego rodzaju i znaczenia bogami, bóstwami, weryfikatorami, strażnikami i nie tylko oraz uważamy(nie), że dzięki temu jesteśmy wyjątkowi(nie), wybrani(nie) do wyższych celów, czego nie rozumieją m.in. zwykli(nie) ludzie, niewolnicy, plebs, czerń, pospólstwo, hołota, bo jest m.in. na to za tępi, za głupi, są gumbasami z głowami jak kartofle i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania(nie) tego skutków.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie bycia biedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.


Dodano : 18-10-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 517 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.