Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Medytacja na boską światłość

Przedstawiam tu prostą technikę medytacyjną, opartą na powtarzaniu słów takich m.in. jak: ,,światłość, miłość”. Reakcja wyczuwalna jest już po 1-2 minutach afirmowania.
Omawiam 4 stopnie tej medytacji i pokrótce ich pozytywne skutki.
Poniżej są odnośniki do artykułów cytowanych w gawędzie. Technika ta w podstawowej wersji przysniła się Marcinowi. 
1. art. ,,Światłość -wzywanie światłości"  Link
2. art.,, Schemat jednozdaniowy do pracy z intencjami". Link

Pierwotnie technika ta polegała na powtarzaniu na stojąco słowa ,,światłość". Z racji dodania kilku kolejnych słów, wydłużyliśmy czas ich powtarzania do 20-30 minut. Z tego też powodu robimy to na siedząco. 


Dodano : 08-02-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1193 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
08-02-2016 21:13:23

Świetna technika i co najwazniejsze bez powiązań z astralem, bez duchów, bez inicjacji...Robiłam na intresujace mnie  tematy. Zawsze przychodzą D i w moim przypadku całowały mnie, rzucały sie na szyje, czy reke podawały, gdy robiłam na uzdrowienie relacji. Robiłam tez w intencji otrzeżwienia D mojego psa, aby nie miała ochoty wcielac sie w zwierzeta...W tym przypadku, również pojawiła sie D, dziwnie patrzyła na mnie...Natomiast w intencji zdrowia, uzdrowienia, otrzymałam też podpowiedzi co zrobic w tych sprawach w materii. Gdy robiłam  wieczorem, przy zgaszonym świetle, to widziałam migocące srebrne welony energii. Z czasem gdy coraz silniej spływała , stawała sie ona gęstsza, że nie było widac pokoju. Przeplatała sie nachodzac na siebie, wszystko było w ruchu. Energie koloru zielonego, z domieszka różu. Doświadczałam mrowienia ciała, rąk, czucia przepływającej energii, po ciele, wzdłuż kręgosłupa. Piękne boskie tworzenie, uczta dla oczu i dla doznań cielesnych...