Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Blokady i wzorce nieprzytomności-modlitwa uwalniająca

Tekst został spisany i adaptowany z modlitwy, nagranej na filmie ,,Medytacja wspierająca uwolnienie od nieprzytomności, transów, kodowań, hipnoz” 

Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o opiekę ochronę, o otwarcie mojego serca, mojej Duszy, całej naszej istoty na przyjęcie skutków tej naszej modlitwy. Prosimy Boże o takie skutki dla nas jakie Ty byś boże chciał, nie takie jak my byśmy chcieli. Prosimy także Boże abyśmy przyjęli te skutki na trzeźwo i przytomnie, ze zrozumieniem, abyśmy rozumieli zarówno treść tej naszej modlitwy, oraz abyśmy rozumieli to, co Ty Boże dajesz nam jako odpowiedź na tę modlitwę.
Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują m.in. nasze i cudze związki, małżeństwa, relacje intymne, prywatne, rodzinne, z naszymi mężami i odpowiednio żonami, dziećmi, z rodzicami, z krewnymi oraz ze wszystkimi bliźnimi z którymi mamy jakiekolwiek interakcje. Prosimy Boże Dawco Życia, abyś uczynił z tym wszystkim to co uważasz za stosowne.
Stwórco wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nas w naszej m.in. pracy zawodowej, w sposobach zarabiania, gromadzenia pieniędzy, w wydawaniu pieniędzy, w niemożności zarabiania pieniędzy i nie tylko. Prosimy Boże Dawco Życia, abyś uczynił z tym wszystkim to co uważasz za stosowne.
Boże Dawco Życia wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nas w naszych relacjach z sąsiadami, z mieszkańcami naszego domu, z mieszkańcami naszej ulicy, miasta, wsi, powiatu, województwa, kraju, sąsiednimi krajami, z naszym kontynentem, ze wszystkimi mieszkańcami całej kuli ziemskiej, z ich Duszami i istotami. Prosimy Boże Dawco Życia, abyś uczynił z tym wszystkim to co uważasz za stosowne.
Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nas w naszych relacjach religijnych z Tobą Boże, które powodują bałwochwalstwo, blokady w życiu codziennym, uniemożliwiają współtworzenie z Tobą Boże, które powodują, że my i bliźni żyjemy w bałwochwalstwie, zajmujemy się kultem kogoś lub czegoś, kultem bóstw, które nie są Tobą Boże. Prosimy o otrzeźwienie nas, oprzytomnienie, o wskazanie nam i bliźnim drogi wyjścia z tych uwikłań.
Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nas w nam nasze m.in. relacje finansowe, sposoby zarabiania, wydawania, gromadzenia pieniędzy, które powodują trwonienie pieniędzy, uwikłania w hazard, które powodują rozmaite dziury finansowe, braki finansowe. Prosimy Boże wskaz nam drogę wyjścia z tych uwikłań.
Boże Dawco Życia wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nasze życie na trzeźwo i przytomnie, trzeźwy osąd, rozumne doświadczenia, rozumne współtworzenie z Tobą Boże, również z uwagi na naszą i cudzą narkomanię, alkoholizm, pozostawania w transach, tworzenie transów, odnawianie ich, z uwagi na nasze i cudze hipnozy, ćpanie, przyjmowanie i dawanie używek, bycie dilerami, na wszelkie formy nieprzytomności, które ty Boże znasz, a których my nie jesteśmy w stanie nawet się tutaj domyślać, bądź je zidentyfikować-powierzamy je wszystkie Tobie Boże. Uczyń z nimi Boże to wszystko co uważasz za stosowne.
Stwórco wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują naszą seksualność, doznania seksualne, częstotliwość seksualnych spełnień, które uniemożliwiają spełnienia w seksie, bądź powodują u nas doświadczenia seksualne bez trzeźwości i przytomności. Pobłogosław nas Boże przytomnością i pokaż nam na czym polegają nasze indywidualne wzorce tej nieprzytomności w tej dziedzinie. Uczyń z nimi Boże to wszystko co uważasz za stosowne.
Boże Dawco Życia wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nas w naszym zdrowiu zarówno fizycznym, energetycznym, duchowym, umysłowym, przemianę materii, obiegu energii, wchłaniania, wydalania, w tym wszystkim co jest ważne w jakości oraz długości naszego życia, które powodują bądź zmierzają w stronę wypadków, kalectw, które tworzą takie sytuacje dla nas i dla bliźnich, a także w aspekcie zdrowia psychicznego, pomieszania na umyśle. Prosimy Boże o otrzeźwienie, oprzytomnienie, o wskazanie drogi wyjścia z tych uwikłań, o zrozumienie na czym polegają takie wzorce uwikłań. Prosimy także Boże o bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne.
Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują nasze serce, gruczoły dokrewne, czakrę serca, meridiany serca, oraz to wszystko co z naszym sercem powiązane, także rdzeń serca, promienie serca. Prosimy Boże Dawco Życia, abyś uczynił z tym wszystkim to co uważasz za stosowne.
Boże wspólnie z Moją duszą, z całą naszą istotą prosimy Ciebie o uwolnienie nas od wszystkich wszelkiego rodzaju, znaczenia m.in. wzorców, intencji i przyczyn naszej i cudzej nieprzytomności, półprzytomności, zamroczenia, oszołomienia, hipnoz, ślubowań, transów, kodowań a w tym alkoholowych, narkotycznych, kaca, zasłabnięć, zatrucia i obciążeń z nimi powiązanych które blokują naszą bezpośrednią relację z Tobą Boże, Twoje odpowiedzi do nas, skuteczność naszych modlitw, naszych medytacji, które blokują oświecenie światłem Twoim Boże w taki sposób jaki Ty byś Boże chciał dla nas, tak jak Ty byś Boże widział. Prosimy Boże o uwolnienie od tych wzorców nieprzytomności, kodowań, aby wszystko działo się tak jak Ty Boże tego chcesz.

Opracowane przez Wojciecha Muchę. Fragmenty tekstu.


Dodano : 22-05-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 563 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 29-07-2018 14:45:55

     ``Oczyszczanie energetyki z pakietu obciążeń wynikających z danych inkarnacji`` -tekst rozszerzający zakres tej modlitwy Link.