Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Poszatkowany mózg (kłopoty z myśleniem)

Niekiedy we wglądach jasnowidczych pojawia się obraz szatkownicy do mózgu. Te kilka sztuk które widziałem, podobne były nieco do szatkownicy jajek. Ta ostatnia ma płaską część tnącą, zbudowaną z przecinających się drucików.


Szatkownice używane przez jedne istoty przeciwko innym, działają identycznie, tyle że są przestrzenne a nie płaskie. Możliwe, że po przecięciu mózgu ta przestrzenne i wysoka na ok. 30cm szatkownica pozostawiana jest w głowie ofiary na ``stałe``. Mózg poszatkowany, niczym jajko, na małe prostopadłościany, traci wewnętrzne połączenia pomiędzy poszczególnymi częściami. Powoduje to zupełną dysharmonię półkul mózgowych na poziomie osobowości i jej Duszy. Która niestety staje się uzależniona od otoczenia i od sprawcy.
Prawdopodobnie podobne techniki stosowane są wobec narkomanów, którym dramatycznie spada jakość myślenia i łatwo stają się tzw. Gumbasami, równie łatwo dającymi się prowadzić wedle cudzej woli Link.


Dodano : 27-05-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 535 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 17-03-2019 10:13:39

    Poszatkowanie aparatu myślenia w ten sposób, przypomina też rozmaite fizyczne urazy głowy i mózgu, związane z niedorozwojem umysłowym, wrodzonym lub nabytym na rozmaite sposoby.