Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Szczęśliwi są ci wszyscy, którzy wiedzą o Bogu. Modlitwa.

Boże, proszę otwórz teraz moje serce.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy znają Boga z pozytywnych działań, i ci o których Bóg stara się, których dogląda i których zawsze wspiera.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy mówiąc słowo Bóg i myśląc słowo Bóg, odnoszą je wyłącznie do Boga.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, o których Bóg dba i którzy o tym wiedzą, którzy to rozumieją i doceniają tego pozytywne rezultaty.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy mają prawdziwą wiedzę o Bogu, którzy znają prawdę o Bogu, którzy tę prawdę i wiedzę promują, stosują, i którzy również żyją w tej prawdzie o Bogu.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy wiedzą o Bogu, lub o jeszcze nie wiedzą o Bogu, ale wolni są od bałwochwalstwa i od jego skutków, którzy unikają bałwochwalstwa.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy z Bogiem współtworzą dla najwyższego dobra własnego i bliźnich. Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy są idealistami w relacji z Bogiem, w myśleniu o Bogu.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy Boga pytają dzień za dniem, o wskazanie drogi do Boga, o wszystkie skutki własnych poczynań.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, których Bóg obdziela szczęściem, zdrowiem, radością istnienia i wszelkimi łaskami.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, o których Bóg dba w najdrobniejszych szczegółach i przejawach istnienia.
Akceptuję i doceniam to, że i ja z moją Duszą, z całą istotą możemy być szczęśliwi, tak samo jak szczęśliwi są ci wszyscy, którzy wiedzą o Bogu.
Akceptuję i doceniam to, że szczęśliwi są ci wszyscy, którzy są idealistami współtworzenia z Bogiem, współdziałania z Bogiem przytomnie i wedle boskiego uznania.


Dodano : 08-09-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1268 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 04-01-2019 17:54:02

    Ks. prof. Perszon uzasadniał w TV Trwam, że ``Chrześcijaństwo nie jest drogą szczęśliwości. Ktoś kto myśli o szczęściu w życiu i szczęśliwości  danej od Boga, nie rozumie drogi zbawienia i straszliwie błądzi``. Dziesięć minut później, w tej samej ``TV Trwam``obejżałem audycję pt. ``Ma się rozumieć``. Dwaj kolejni zakonnicy z widoczną radością stwierdzili, że ``osoba szczęśliwa jest opromieniona, jest świetlista. I że taka droga jest właściwa``.