Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Neutrina, neutrony, fotony, superfluid, supersolid - intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników opartych na przekazach channelingowych, na opętaniach, na informacjach od Boga, nie od Boga, od kosmitów, od obcych cywilizacji, od rozmaitych dusz, istot, duchów, bytów, tworów i nie tylko a w jakikolwiek sposób używających, tworzących m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrina, neutrony, fotony, superfluid, supersolid, plazmę i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników takich m.in. jak oparte na czyjejkolwiek wiedzy i na wizjach oraz wglądach a w tym narkotycznych i odpowiednio przytomnych a w jakikolwiek sposób skutkujący używaniem, tworzeniem m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu supersolidu, plazmy oraz z tworzeniem i używaniem urządzeń i artefaktów je wytwarzających i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników, które generują częstotliwości i wibracje różne, w zależności od tego, kto przy nich stoi, kto je wymyśla, które powodują, że całe obszary całe środowiska, cywilizacje, całe wymiary rzeczywistości promieniują i w jakikolwiek sposób używają m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrina, neutrony, fotony, superfluid, supersolid, plazmę i nie tylko i które operują energiami nieznanymi nam i potencjalnym ofiarom i odpowiednio potencjalnym beneficjentom, które dają darmowy prąd, zdrowie i długowieczność a które odpowiednio niosą zagrożenie dla życia i zdrowia, dla relacji z Bogiem i bliźnimi i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników opartach na działaniu tworzeniu m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu, supersolidu, plazmy i nie tylko, które powodują, że się znacznie mniej je, znacznie dłużej żyje, odpowiednio znacznie krócej żyje, choruje, szybciej umiera i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej w związku z naszym i odpowiednio z cudzym używaniem, tworzeniem m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu, supersolidu, plazmy i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce, darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej i nie tylko, w związku z naszym i odpowiednio z cudzym używaniem, tworzeniem m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu, supersolidu, plazmy i nie tylko i czynienia tego na odpowiedzialność Boga, odpowiednio poza boską zgodą i boską odpowiedzialnością oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
-Wszystkie nasze intencje dot. naszego i cudzego dla nas i przez nas budowania, wymyślania, niszczenia, użytkowania, promowania, stwarzania wszelkiego rodzaju, mocy, przeznaczenia m.in. urządzeń, artefaktów, wynalazków ich odpowiedników przynoszących nami i innych moce, darmowe lub półdarmowe, niewinne, i odpowiednio obciążające, destrukcyjne, chorobowe, katastrofalne skutki, konsekwencje, następstwa, uwikłania, niszczące, blokujące mnie, moją duszę oraz innych ludzi, dusze istoty, zwierzęta oraz odpowiednio znoszące nas i innych na wyższe piętra bezpiecznej cywilizacji technicznej i nie tylko, w związku z naszym i odpowiednio z cudzym używaniem, tworzeniem m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu, supersolidu, plazmy i nie tylko i czynienia tego na odpowiedzialność rozmaitych wynalazców, na ich i na nasz koszt, na odpowiedzialność min. kosmitów, Duchów, opętujących dusz, na odpowiedzialność rozmaitych weryfikatorów, odpowiednio poza boską zgodą i boską odpowiedzialnością oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.
Naszego bycia niewolnikami autorów rozmaitych wynalazków które rozdawane są przez kosmitów, przez channelingi, przez bóstwa oraz rozmaite dusze, istoty w związku z naszym i odpowiednio z cudzym używaniem, tworzeniem m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, jakości neutrin, neutronów, fotonów, superfluidu, supersolidu, plazmy i nie tylko i nie tylko oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszystkich skutków.


Dodano : 28-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1166 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.