Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Harmonia świateł, dźwięków i wibracji w nas -modlitwa

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem w nas, we wszechświecie i u innych rozmaitych nieharmonijności dźwiękowych, wibracyjnych, świetlnych i nie tylko takich, jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem w nas, we wszechświecie i u innych rozmaitych nieharmonijności dźwiękowych, wibracyjnych, świetlnych i nie tylko takich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi tworzeniem i doświadczaniem w nas, we wszechświecie i u innych rozmaitych nieharmonijności dźwiękowych, wibracyjnych, świetlnych i nie tylko takich, blokującymi nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.
Boże dawco życia Prosimy, aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, mnie i mojej własnej Duszy, całej naszej istoty, całego naszego serca i jego energii od wszystkich przyjętych i wkodowanych nam kiedyś inicjacji i energii Reiki i wszystkich innych inicjacji oraz ich wszystkich negatywnych skutków, łącznie z ich wszystkimi intencjami, transami i nawykami, potrzebami, misjami, ślubowaniami kodującymi w nas wzorce związane z wszelkimi naszym i cudzym tworzeniem i doświadczaniem w nas, we wszechświecie i u innych rozmaitych nieharmonijności dźwiękowych, wibracyjnych, świetlnych i nie tylko takich.
Fragmenty


Dodano : 31-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 515 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.