Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bóg jest Bogiem jedynym - modlitwa

Autorzy Małgorzata Krata i Henryk Sienkiewicz
Akceptuję to, że gdziekolwiek bym się udała, jak daleko bym nie poszła to Ty Boże jesteś zawsze tak samo tutaj obok teraz jak i tam daleko.
Akceptuję to, że Bóg co wszystkiemu życie daje, jest jedynym Bogiem-zawsze tak było i zawsze tak będzie.
Akceptuję to, że nie ma Boga poza Bogiem Stwórcą wszechświata i Stwórcą wszystkich istot i nie ma znaczenia dla mnie i dla mojej Duszy cokolwiek mówią cudze objawienia.
Akceptuję to, że Bóg Dawca Życia jedyny władca miłosierdzia jest zawsze ze mną i nie muszę szukać Boga za górami, za lasami, w przestworzach wysoko, ani w oceanach, ani we wszechświecie, ponieważ Bóg jest tutaj, zawsze i wszędzie, wypełniając sobą całą znaną mi i nieznaną przestrzeń, czasy i wymiary egzystencji.
Dziękuję Boże za to, że nigdy nie odmawiasz mi nadziei, kiedy o to proszę, że zawsze jesteś hojny w miłość i w łaskach dla mnie.
Dziękuję Boże, że zawsze ochraniasz mnie i świat cały przed wszelkim złem, że zawsze dajesz schronienie mojemu oraz wszystkim innym sercom.
Dziękuję Boże, że zawsze ułatwiasz mi moje sprawy a przez Twą hojność i jawną życzliwość przynosisz ulgę, łaskę i wszelkie uwolnienia.
Dziękuję Boże, że zawsze mam się do kogo zwrócić, poprzez Twą stałą obecność w moim sercu i moim życiu. Bądź Boże zawsze jedynym władcą mego serca, dla którego ja chcę mieć serce przepełnione miłością.
Dziękuję Ci Boże Dobroczyńco mój i mojej Duszy za Twą szczodrość, łaskę i życzliwość. Dziękuję Ci Boże za to, że zawsze odpowiadasz każdemu, kto Cię o to prosi i za to, że zawsze przychodzisz w porę, kiedy ja Ciebie wołam.
Dziękuję Ci Boże za Twoją cierpliwość i wstrzemięźliwość, kiedy Twe przebaczenie wyprzedza złe skutki moich pomyłek.
Akceptuję to, że bezgraniczne miłosierdzie Boga zawsze obejmuje wszystko co istnieje i że Bóg najmądrzej rozporządza wszystkim w tym i w każdym innym świecie.
Przepraszam Ciebie Boże, że błędy, głupota, nieprzytomność i karma oddaliły mnie od Ciebie, a skutkiem tych błędów było wyparcie światła Boga z mego serca i moich energii. Jestem wdzięczna, że Ty Boże jesteś uzdrowicielem, który mnie uzdrowił, dlatego już zawsze trzymam się tylko Boga i boskich energii.
Oddaję Tobie Boże wszystkich zawistnych i niechętnych dla mnie i proszę błogosław mnie Boże Swoją obecnością oraz towarzystwem istot pełnych światła i życzliwych dla mnie, abym nigdy więcej nie była samotna, zagubiona, nieszczęśliwa.
Wiem, że Bóg wszystkich serc jest czysto Miłosierny, tylko w Niego wierzę i Jego zwierzchność uznaję ponad wszystko.
Ze wszystkich znanych mi i nie znanych istot ufam tylko Bogu, choćby grozę zapowiadano i najgorsze godziny. Ty Boże wiesz zawsze co ja czuję, znasz me problemy i blokady mego serca, więc proszę nie zwlekaj ze Swoją pomocą. Wskaż mi Boże drogę oraz to z czego Jesteś zadowolony. Spójrz Boże na mnie i skieruj mnie do najwartościowych działań.
Chroń Boże mnie i daj mi zwycięstwo i sukces duchowy w kategoriach Twoich. Daj mi Boże siły bym nie osłabła i pobudź mnie, abym mogła widzieć i wychwalać Cię już zawsze, bo wszystko w moim życiu jest szczęśliwe, poprzez cześć Tobie składaną.
Chętnie dzielę się miłością i miłosierdziem, którym Bóg mnie błogosławi, mając myśli i słowa o Bogu zawsze piękne kreślone i wzniosłe. Zdobywam zawsze siłę i nadzieję poprzez nadmiar i bogactwo oddawanej czci Bogu.
Chwała Tobie Boże, który jesteś Światłem i Władcą wszechświata, niebios, ziemi, Dusz, który utrzymujesz je wszystkie i wszystko co się w nich znajduje i trwa.
Akceptuję to, że Bóg jest jedyną prawdą; Jego obietnice, działania i słowa zawsze są prawdziwe i Twórcze. Spotkanie z Bogiem zawsze jest prawdą i Tylko Jemu się poddaję i Jemu zawsze ufam. Do Ciebie Boże zwracam się byś mnie osądził, bo tylko Ty znasz me błędy te skryte jak i jawne.
Akceptuję to, że tylko Bóg Dawca wszelkiego Życia jest jednym i jedynym Bogiem, jaki zasługuje na bycie czczonym przez wszystko co stworzył i powołał do istnienia.
Akceptuję to, że Bóg ma władzę absolutną wolną od niedoskonałości, bez skazy, bez błędu i bez wszelkiej słabości. Akceptuję to że Bóg jest Święty, najdoskonalszy, prawdziwie czysty jest i wieczny, że chroni mnie i wspiera.


Dodano : 09-11-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1318 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.