Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Koronawirus ( antidotum wg. M. Keshe) w jasnowidzeniu

Wspólnie z panem Andrzejem Pietrowskim omawiamy, to co jest dla nas możliwe do rozpoznania w jasnowidzeniu, w kwestii odziaływań antidotum (p. M. Keshe) na Kronawirusa. 

- Koronawirus – modlitwa uwalniająca Link.

- Wykład M. Keshe na temat produkowania antidotum ``-OneCup OneLife eradicates Wuhan Coronavirus``.


Dodano : 08-02-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1434 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 23-03-2020 17:52:13

  Raport z tygodniowego używania gansu M. Keshe na wirusy. 

  3 dni powinno się to przyjmować i nie więcej jak szklankę, później 6-7 dni przerwy. Energetyka wewnętrzna i powłoka ciała robi się zielona jak u Shreka i Fiony. Tak pokazują się związki miedzi na poziomie...? Ba, żebym to ja wiedział. Organizm potrzebuje potem wytchnienia. 

  Efekty myślę, że są pozytywne. Po 2 dniach przyjmowania wody, zaczęło mnie dusić w oskrzelach, jak w czasach młodości, kiedy miałem chroniczne ich zapalenie. Po tygodniu, zaczęła schodzi flegma, zawierająca azbest i drobinki wełny mineralnej, wchłoniętej na różnych budowach. Tu gdzie mieszkam, wyroby azbestowe produkowano jeszcze w latach 90-ych. 

 • s_majda 01-04-2020 10:14:22

  Raport po 2 tygodniach używania gansów przeciwko wirusom. Znajoma wbrew mojej sugestii nie zrobiła tygodniowej przerwy od ostatniego użycia wody gansowej. Energetyka jej istoty pokazała mi się szaro czarna jak kora dębu i podobnie spękana. Nie umiem zinterpretować tego wglądu. Ja użyłem niewielkich ilości po 8 dniach i owszem, zielony grynszpan pojawił się ale obszar skóry w energiach stał się podobny w kolorze do w/w kory drzewnej. I tu również nie umiem zinterpretować tego wglądu.

 • s_majda 01-04-2020 10:14:22

  Raport po 3 tygodniach używania gansów przeciwko wirusom. Znajoma wbrew mojej sugestii nie zrobiła tygodniowej przerwy od ostatniego użycia wody gansowej. Energetyka jej istoty pokazała mi się szaro czarna jak kora dębu i podobnie spękana. Nie umiem zinterpretować tego wglądu. Ja użyłem niewielkich ilości po 8 dniach i owszem, zielony grynszpan pojawił się ale obszar skóry w energiach stał się podobny w kolorze do w/w kory drzewnej. I tu również nie umiem zinterpretować tego wglądu.

 • s_majda 17-04-2020 19:48:51

  Raport 4. Mam wiele sygnałów, że zielona powłoka, oparta na miedzi stanowi nieprzepuszczalną powłokę dla wirusów, a w tym dla Sars 2. Dusze używają miedzi do wydobycia energii roślinnych, w ludzkim ciele fizycznym, jako środek ochronny przed atakiem wirusa na tkanki pochodzenia zwierzęcego, jakie mają również ludzie. 

 • s_majda 06-01-2021 18:18:30

  ``Człowiek GMO``- dr Piotr Rubas o nadchodzącej ``szczepionce anty Covid`` https://newtube.app/user/SpiralWizardsOfSpace/t1RhOaj#