Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Odchody zwierzęce i ludzkie w religiach

W 1 kilogramie krowiej kupy jest przeciętnie 18000 larw wielu gatunków much, oraz biliony bakterii.
     Odchody zwierzęce i ludzkie, oraz rozmaite płyny ustrojowe w poszczególnych religiach są używane oficjalnie lub nieco poza doktryną, pośród mniej ortodoksyjnych wyznawców.
-W Indiach wielbiciele Hinduizmu smarują czoło krowią kupą na poprawę jasnowidzenia. Czynią to popiołem z palonej aromatyzowanej żywicami kupy. Czy to naprawdę im pomaga? Chyba nie skoro pośród miliarda Hindusów jakoś nie specjalnie widać osoby jasnowidzące.  
Proszki z palonej kupy- agnihotrę wcierają Hindusi w czoła jak Tilakę-te kolorowe plamki. Bywa, że ktoś woli wcierać materiał podstawowy, nieprzetworzony, a to dla szybszego osiągnięcia zamierzonego celu.
-W szamańskich kulturach murzyńskich, oraz w Indiach całe ciała nacierane są kupą krowią m.in. dla odpędzenia chorób, lub złych uroków ciskanych przez niegodziwców.
        Kupa ludzka jak wiadomo, jest afrodyzjakiem dla męskich homoseksualistów, oraz dla kobiet uprawiających seks analny. Cokolwiek mówić o pobudkach, dla których mężczyźni przyciągają się w seksie do mężczyzn, to zapach stolca własnego lub cudzego jest stale obecny w życiu każdego z nich. Istnieje ruch religijny o nazwie Tantra, kojarzony z tym, że zajmuje się w znacznej mierze kwestiami seksualnymi. Ale jak to na świecie bywa, szukający odmiany rozmaici poprawiacze, zmieniają co mogą w tego przeciwieństwo. Tak powstała czarna homeopatia, zajmująca się przerabianiem odchodów ludzkich na medykamenty. Istnieje również Czarna tantra, skupiająca się na wszystkim, co jest zakazane, lub etycznie niewskazane. Pośród praktyk Czarnej tantry można wymienić inicjowanie w wiedźmy, w kobiety modliszki, uprawianie seksu na cmentarzu i wiele innych mrocznych zajęć. Środowisko czarno-tantryków w poważaniu ma odbytnice własne i cudze. Podobnie jak geje, współcześni czarno tantrycy wykonują sobie ze złota i szlachtnych metali odlewy z odbytnicy Link, i dają je komuś w prezencie. Ponieważ przemysł cukierniczy jest dziś mocno zaawansowany, to koneserzy dla swych gości, wykonują z takich odlewów prawdziwe czekoladki z nadzieniem. Żyjący w XVIII wieku Markiz de Sade opisał kilka możliwych wariantów, wykorzystania ludzkiego kału w seksie i w dietetyce. Podobnie pomysły nie lęgły się jego głowie z niczego. Był mistrzem czarnej tantry i spisał tylko obrazy miłe jego duszy.

         Cudze płyny ustrojowe spożywa się w świątyniach chrześcijańskich. Każdego dnia czyni to 410 000 kapłanów jako uprawnionych do tego, aby prosić o przemianę wina w krew Jezusa i do tego, aby krew pić. Należy rozumieć, że każdy kapłan uprosił Boga o tę przemianę i energetycznie pije nie wino, ale krew Jezusa. Gdyby tak nie było, gdyby dobry Bóg nie odpowiedział każdemu kapłanowi osobno na jego prośbę, to picie wina-krwi byłoby tylko pustym rytuałem. Zatem dzienne spożycie świeżej krwi Jezusa przez wszystkich kapłanów wynosi po uśrednieniu ok. 30 000 litrów [trzydzieści tysięcy]. Rocznie mistyczne i fizyczne spożycie krwi Jezusa wynosi już co najmniej 7 500 000 litrów Link


Dodano : 22-04-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 469 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 17-12-2018 22:10:35

    Przez długie lata miałem żal do znajomego, że nie przyjął mnie do pracy w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. Teraz mi przeszło, z uwagi na konteksty do w/w kwestii. Do moich obowiązków należałoby m.in. udrażnianie rur z odchodami i ze ściekami, budowanie nowych przyłączy.