Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Opadnięte kąciki ust u ludzi nieszczęśliwych

Róbmy sobie często test sprawdzający, jak wygięte są nasze usta. Najlepiej zobaczymy to na fotografiach, lub filmach. Mniej wiarygodne będzie sprawdzanie siebie znienacka w lustrze lub sklepowej witrynie. Wszak tu zawsze Dusza, lub nawet my sami możemy coś zmanipulować.
Kontekstowo usta mogą mieć 3 ułożenia;
1. W poziomą kreskę
2. Wygięte kącikami do dołu
3. Szczerze uśmiechnięte.
Pozioma kreska jest dowodem problemów, trosk, nieszczęść z którymi osoba jakoś sobie nie radzi. Usta wygięte w podkowę jak u płaczącego dziecka, obrazują osobę i Duszę nieszczęśliwą. Nie trudno jest znaleźć powody nieszczęść.
Przejrzyjmy teraz uważnie fotografie generałów Hitlera Link i osobno generałów obecnej dowolnej armii np. polskiej Link. Możemy się zdziwić oglądając tak również rozmaitych generałów USA, Rosji, wodzów i zdobywców starożytności. Większość z nich jest nieszczęśliwa i pokazuje to na wizrunkach, kącikami opadniętych ust. Zobaczmy usta jednego z naszych prezydentów Link. Nawet uśmiechnięty pokazuje je opadnięte w dół. A jak układa usta pani Premier? Link. Minister obrony, czy jak mówią niektórzy Minister Wojny Link, wypada przy nich jak zwyczajny transiarz cierpienia Link.
Zadajmy sobie pytanie, w które problemy prowadzą naród rozmaicie ludzie, z obrazem wewnętrznego nieszczęścia na ustach. Posłuchajmy jak nasi krewni, lub dowolni politycy, nawet kapłani wypowiadają się, mając skrzywione usta. O czym mówią, ku czemu nawołują.

Widziałeś czytelniku usta swojego kapłana w świątyni? Zobaczmy zdjęcia Polskich arcykapłanów Link. powiemy, że kapłani są tendencyjnie sfotografowani? To zobaczmy na ulicach lub w świątyni rozmaite zakonnice. Co na to powiemy?

Generał jest jak drzewo w lesie, bo awansuje po potknięciach lub śmierci tych co byli przed nim. Kobieta zwykle ma skrzywione usta z braku szczęścia, z braku rodziny, przez rodzinę dysfunkcyjną, przez brak seksu, a często i przez brak spełnienia w seksie Link.
Grymas skrzywionych warg nie pojawia się na obliczu w miesiąc. Jest hodowany dziesiątki lat. Zwykle od czasu dzieciństwa.
Jeśli znajdziemy w sobie taki defekt urody, to poszukajmy tego powod również w sobie samych. Bywa, że rodzina, otoczenie w którym tkwimy jest przyczyną naszej goryczy. Bywa, że ktoś ożeni się nieszczęśliwie, lub żony nie znajdzie. Bywa, że kobieta przez 25 lat małżeństwa nie ma spełnień w seksie małżeńskim. Bywa i tak, że kapłańskie zapasy z celibatem nie przynoszą zbawczego oświecenia, co pokazane jest na zbyt wielu ustach.

 

 


Dodano : 10-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 468 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 10-06-2017 19:59:51

  Po przerobieniu  xxx-iluśtam intencji zauważyłam u siebie pewną prawidłowość. Ilekroć myślę o czymś co rodzi we mnie uczucie nienawiści, kąciki same opadają w dół. A nienawidzieć można naprawdę wiele różnych dziwnych rzeczy, nawet np. kurz, siebie, nie mówiąc o konkretnych postaciach, czynnościach. Po oddaniu Bogu całej nienawiści, żalu, urazy, odrzucenia i strażników kąciki już nie opadały. Natomiast gdy dominuje uczucie oskażania w stosunku do czegoś lub kogoś usta same się zaciskają w poziomą kreskę. Z otrzymanego listu.

 • s_majda 10-06-2017 21:34:33

  Jeśli oczekujemy na przyjście Boga do własnego życia, domu, to zastanówmy się jaki wyraz ust chcemy u Niego zobaczyć, a jaki sami chcemy uzewnętrznić.   

 • Agata Pająk 11-06-2017 16:40:08

  Może to być także efekt niezadowolenia oraz pogardy.

 • s_majda 28-09-2018 22:07:40

  Obejżałem w ostatnio kilkaset rzeźb antyku. Ogromną ilość osób tam przedstawionych, ukazano jako nieszczęśliwców. Inna grupa trwale nieszczęśliwych to chrześcijańscy męczęnnicy, zwani też transiarzami cierpienia, ukazywani tak na ikonach i rzeźbach. Proszę zobaczyć samodzielnie, że uśmiechnęty transiarz cierpienia, jest tu wyjątkową postacią Link.