Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Podobny do Boga – modlitwa

      Moje ciało, moja Dusza są bezpieczne wobec wszystkich podobnych do Boga, są też otwarte na Miłość Boga i jej przejawienia.
Jestem wolny od całego strachu przed wszystkimi podobnymi do Boga, przed naśladowcami Boga, przed tzw. ``koleżkami Boga`` i nie tylko nimi. 
W relacjach z bliźnimi oraz z ich Duszami, jako istota boskiego światła nie muszę być podobnym do Boga, nie też muszę ulegać podobnym do Boga. W mojej wzajemnej relacji z Tobą Boże i z kimkolwiek, nie muszę naśladować nikogo podobnego do Boga.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb dotyczących upodobnia się do Ciebie z postawy, z urody, z gestów i z rozmaitych zewnętrznych cech.
Przebaczyłem sobie całkowicie upodobanie się rozmaitymi sposobami do zewnętrznych cech Boga, do koleżków Boga, do bóstw i nie tylko do nich. 
Ja nie muszę już nigdy więcej przyciągać do siebie tych, co są podobni do Boga, i nie muszę ich traktować jak i jako Boga. 
         Doceniam i akceptuję wszystkie pozytywne skutki, uwolnienia się od wszystkich co są i co stali się podobnymi do Boga. 
To jest dla mnie dobre i korzystne, kiedy jestem wolny od upodabniania się do Boga, kiedy jestem wolny od transów zachwytu dla tych wszystkich, co upodobnili się do Boga. 
Dziękuję Ci Boże za to, że jesteś niepowtarzalny, jedyny, samoistny. 
Proszę Boże o to, abyś swoją miłością chronił mnie zawsze przed wszelkim oddziaływaniem wszystkich podobnych do Boga.
        Jestem bezpieczny wobec pomysłów i metod działania, wszystkich ludzi i ich Dusz podobnych do Boga. 
Przebaczyłem wszystkim, którzy upodobniając się do Boga zwodził mnie i moją Duszę z realizacji planu Boga. Pozwalam im odejść z miłością do Boga. Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie, urzeczywistnianie i doświadczanie mechanizmów działania, upodobniających mnie i innych do koleżków Boga, do bóstw i nie tylko do nich. 
W czasie, w czasach i w półczasach nie muszę ściągać do siebie nikogo podobnego do Boga, ponieważ wystarczy mi obecność Boga, zamiast jego naśladowców. 
Jestem wolny od wpływu wszystkich żywych ziemskich bogów, bogów energetycznych, półbogów, asurów, kapłanów i guru podobnych do Boga i tych zupełnie nie podobnych do Boga.


Dodano : 10-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1378 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.