Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zgubione, przegrane; intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

1. Naszego, a przez nas cudzego gubienia różnego rodzaju przedmiotów, rzeczy, myśli, odkładania ich w sposób bezwiedny w jakieś miejsca nawet przypadkowe, a potem bezskutecznego ich poszukiwania oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
2. Naszego, a przez nas cudzego obwiniania innych, że schowali nasze rzeczy, nawet w dobrej wierze, a my ich bezskutecznie poszukujemy, bo są nam natychmiast potrzebne i nie potrafimy ich odnaleźć oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
3. Naszego, a przez nas cudzego braku nawyku odkładania aktualnie niepotrzebnych rzeczy, przedmiotów na miejsce dla nich przeznaczone, a tym samym nie mogąc ich potem znaleźc gdy są potrzebne, a także naszego cudzego odkładania rzeczy, przedmiotów na swoje miejsce przytomnie, półprzytomnie, machinalnie itp. oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
4. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania złości, wściekłości, gniewu z powodu niemożności odnalezienia zagubionych rzeczy, przedmiotów, a także nie odłożonych na swoje miejsce przez nas, przez innych oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
5. Naszego, a przez nas cudzego udzialania/nie pomocy w poszukiwaniach zagubionych, nie odłożonych na miejsce, rzeczy, przedmiotów oraz odczuwania z tego powodu irytacji, niecierpliwości, złośliwości, uszczypliwości, z naszej, cudzej strony oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
6. Naszego, a przez nas cudzego po znalezieniu, odszukaniu zagubionych, nie odłożonych na miejsce, rzeczy, przedmiotów, uczucia radości, zadowolenia, ulgi, szczęśliwości itp. oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
7. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że poszukiwane rzeczy, przedmioty wpadły w tzw. czarną dziurę, że diabeł ogonem nakrył, że rozstąp się ziemio ale nie ma itp. oraż że znajdzie się gdy już nie będą potrzebne oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
8. Naszego, a przez nas cudzego chcenia/nie znalezienia/nie rzeczy, przedmiotów zgubionych, poszukiwanych i nie tylko, a także wygranej oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
9. Naszego, a przez nas cudzego szukania pomocy w znalezieniu zagubionych rzeczy, przedmiotów, a w tym wygranej, poprzez różnego rodzaju sztuczki magiczne, a nawet zwracania się z prośbami o pomoc do różnych istot, świętych, pośredników itp. oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
10. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że nie ma sensu zwracać się do Boga, a nawet zawracać mu głowę, tak mało istotnymi sprawami jak nasza zguba, wygrana, ponieważ Bóg nigdy nie pomaga w znalezieniu rzeczy, przedmiotów, wygrywaniu, a tylko odpowiedni patroni, święci, bogowie mogą pomóc w odnalezieniu zguby, w wygraniu oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
11. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że święci, patroni, bogowie od rzeczy zagubionych, beznadziejnych, wygranych m.in. lepiej rozumieją naszą sytuację z racji tej, że kiedyś żyli na ziemi i szybciej nam pomogą niż Bóg oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
12. Naszego, a przez nas cudzego przekonania/nie, że tylko sw. Antoni Padewski, a także Hermes, Merkury skutecznie pomogą w odnalezieniu zguby, w wygranej itp. oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
13. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie lęku, strachu przed znalezieniem tego co się szuka, w wygraniu, a także odczuwania/nie że znalezienie, wygrana rodzi we mnie uczucie przerażenia, paniki, depresji, bezsilności, bezradności, brak poczucia wartości, złości, depresji itp. oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
14. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że ciągle wygrywając, znajdując to czego szukam, krzywdzę siebie, innych, ciągłe wygrywanie, znajdowanie to dla mnie pech, przynosi pecha, wskazuje na konszachty z siłami zła, ciemności, a nawet z diabłem oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
15. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że nasze szanse na zalezienie, wygranie są tak małe, że właściwie to nie mamy żadnej szansy na znalezienie, wygranie oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
16. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że szukanie rzeczy, przedmiotów zagubionych to jak szukanie w stogu siana, jak zabawa w kotka i myszkę i nigdy nam się nie uda oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
17. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że nigdy nie uda się nam znaleźć, wygrać, zawsze będę szukać, przegrywać, tylko wybrańcy mogą znaleźć, wygrać oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
18. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że przegranie, zgubienie to najcudowniejsza rzecz jaka mnie może spotkać oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
19. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że znalezienie, wygranie zarezerowowane jest dla ludzi zamożnych, ważnych oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
20. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że to jest niemożliwe abyśmy znaleźli to co szukamy, wygrali oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
21. Naszego, a przez nas cudzego podejmowania takich działań ażeby zgubić, nie znaleźć, nie wygrać, wygrać, przegrać/nie, które szkodzą nam, blokują nam znalezienie/nie, wygranie/nie oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
22. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że nie warto rozpoczynać poszukiwań rzeczy, przedmiotów zgubionych, zagubionych i nie tylko, bo i tak nam się nie uda znaleźć oraz i tak przegramy, szkoda na to czasu oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
23. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że gubienie, przegrana jest ciekawsze, bardziej wartościowe od znalezienia, wygrania oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
24. Naszego, a przez nas cudzego w trakcie szukania opierania się na przypadkowości, na ślepym losie, na zrządzeniu losu itp. zamiast na logicznym myśleniu, dedukcji, analizie itp. oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków
25. Naszego, a przez nas cudzego przekonania, że nasze wybory przynoszą nam szkodę, stratę, przegraną, a pozwalając innym dokonywać za nas wyborów, zyskujemy, wygrywamy itp. oraz naszego, cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków

 


Dodano : 09-07-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 455 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-10-2018 23:07:57

  Małgorzata Krata: Ponieważ dziś jest Dzień Edukacji Narodowej to dzieci potrzebowały tarczy szkolnej i eleganckiego stroju. No i nasza tarcza zaginęła.....przetrząsnęłam mieszkanie żeby znaleść-i nic....Stwierdziłam, muszę się pomodlić-zrobiłam Bogu pokłon i przy okazji trochę rozwinęłam temat o inne aspekty. Przeprosiłam za nasze gubienie min przedmiotów, rzeczy, spraw itd-równiez tych które powierzył nam Bóg, które były nasze lub należały do kogokolwiek. Przeprosiłam też za znajdywanie rzeczy i nie dociekanie kto jest właścicielem, albo przywłaszczanie sobie na zasadzie "znalezione nie kradzione" hehe Przebaczyłam sprawcom. Oddaliśmy Bogu wszystkie znalezione rzeczy i te które nam zginęły. Przeprosiłam też za zwracanie się o pomoc w takich sprawach do innych Dusz, bóstw, świętych zamiast do Boga itdpo 5 minutach nasza zaginiona tarcza się znalazła:Dnormalnie cud, Bóg jest Wielki. 

  Agnieszka, 10:16A ludzie modlą się do św. Antoniego hehe zamiast do Boga.

  Małgorzata, 10:19Taaa albo zwalają na diabła, że nakrył ogonem hehe.... Po 5 min po modlitwie znalazłam a szukałam i szukałam.

  Agnieszka, 10:26Ja przy niepokojach, lękach modlę się do Boga o wsparcie i rozwiązanie spraw. Po modlitwie gdy pomyślę o danej przemodlonej sprawie to czuję spokój i wiem że będzie dobrze i tak się dzieje. Ale pewien temat nie daje mi spokoju nawet po modlitwie, pracuję nad nim od dawna i pewnie zbliżam się do jego rozwiązania, oczywiscie stoją za tym uwikłania Duszy.

  Małgorzata, 10:32A to są te np MB pocieszycielki strapionych..jakieś takie mają tytuły a pewnie i są święci od pocieszania hehe. To też kolejny temat, że zamiast do Boga to szukanie u innych. Uzdrawianie drogi do Boga to ma tyyyle aspektów. Bezustanna praca dzień w dzień jestem tego świadoma. Ale jednak jak sie zdarzają te miłe momenty to napędza do dalszych działań.

  Agnieszka, 10:40Tak gdy widzi się skutki swojej pracy to jest to motywujące i czuje się że nie jest się samemu, że Bóg nie zapomina o nas przy całej różnorodności istnień.

  Małgorzata, 10:55Ja też czasem jak mam gorsze chwile to proszę Boga aby pokazał Duszy i istocie wszystkie zyski jakie będą mieć z pracy z Bogiem. Proszę też często o motywację pozytywną (dodaję pozytywną w kryteriach Boga, bo motywacja może być i negatywna np w postaci choroby- to trzeba to zastrzec hehe żeby nie było)