Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Moja dusza, mój przyjaciel – modlitwa

Otworzyłam moje serce na mą duszę, na twórcze, pełne miłości światła rozmowy z moją duszą.
Akceptuję moim sercem moją duszę, mą cudowną przyjaciółkę.
Akceptuję wszelkie talenty, zdolności mej duszy, razem z jej osobowością i odmiennością.
Akceptuję obciążenia, karmę mojej duszy, jej osobowości - powierzamy je razem Bogu.
Boże nasz przyjacielu, Stwórco mój i mojej duszy, proszę cię Boże zadziałaj teraz tak, że zobaczę moją duszę, że odczuję jej obecność i usłyszę słowa które do mnie kieruje.
Pragnę kierować się w moim życiu szczęściem, radością, miłością płynącą z mego serca wraz z mą duszą, mą przyjaciółką, wraz z genialnym Stwórcą Bogiem Wszystkiego.
Pragnę być obecna w życiu mojej duszy, tak jak pragnę by ma dusza, ma cudowna przyjaciółka także była ze mną i proszę Cię Boże, spraw, by tak się stało.
Wiedz Boże, nasz Stwórco, że ja z moją duszą pragniemy byś i Ty był zawsze z nami, zawsze tu obecny, byś wspierał moją relację z duszą, nasze wspólne działania ku światłości, ku dobru.
Mocą Twojej Miłości Boże, usuń wszelkie blokady, opory, kodowania które widzisz, które są w relacjach, w naszej komunikacji z moją duszą, mą najlepszą przyjaciółką, wszystko co jeszcze stoi na drodze mi mojej duszy do wspólnego porozumienia.
Pragnę, by ma dusza, moja kochana przyjaciółka i ja ......... były na najwyższych możliwych wibracjach istot światła i miłości i aby nasza przyjaźń wynikała z mocy Stwórczej Boga, z Jego obecności. Spraw, proszę, że tak się stanie.
Pokaż proszę Boże, prostą drogę mi i mojej duszy do szczęścia, do radości, w której to przyjaźnimy się, tworzymy przyszłość i doświadczamy jej.
Proszę Cię Boże, wesprzyj teraz mnie i moją duszę w naszym rozwoju, nauce i doświadczaniu. Wesprzyj nas proszę w zdrowiu, szczęściu, w budowaniu relacji z innymi ludźmi, duszami, w zarabianiu, gromadzeniu pieniędzy, w pracy jak i w codziennym życiu.
Obdaruj mnie proszę, zgodnie z dobrem moim, mojej przyjaciółki duszy i innych darem jasnowidzenia innych istot, wszelkich zjawisk, doświadczeń, sfery życia do tej pory mi nieznanej, jasnosłyszeniem wszelkich istot, głosów, słów a tym pochodzących od Ciebie Boże i wszelkimi innymi darami, które Ty byś chciał dla mnie i mej przyjaciółki duszy.
Pokaż proszę Boże Dawco Życia, całą dobroć, miłość którą masz dla mnie, którą masz dla duszy, i przejaw ją w świetle, przejaw ją w naszych wspólnych rozmowach z moją duszą, naszych wspólnych rozmowach z Tobą.
Naucz mnie i moją przyjaciółkę duszę Boże, jak mamy się ze sobą właściwie komunikować, rozmawiać, jak się dostrzegać wraz z naszymi wzajemnymi potrzebami, jak wspierać, naucz nas teraz sztuki komunikacji miłości.
Uczyń, prosimy Boże, to wszystko jeszcze co należy, co trzeba dla przyjaźni mojej i mej duszy, mej przyjaciółki, towarzyszki.
Dziękuję Ci Boże.


Natalia Wawrowska


Dodano : 12-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 284 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.