Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wróg; intencje do przemodlenia

Spisała Jolanta Dębiec

 Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

1. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie takiego zacietrzewienia, zacięcia w naszej/cudzej zawiści, zazdrości, nienawiści do wszelkich przeciwników, rywali, konkurentów itp. że bez żadnych hamulców dążymy na wszelkie sposoby jawne/nie skryte/nie do ich wykluczenia, wyeliminowania i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
2.Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków nauczania/nie, szkolenia/nie, a także bycia/nie nauczanym/nie, szkolonym/nie jak zabijać, unicestwiać wroga, szybko, znienacka, sprawnie, cicho, w starciu bezpośrednim, z daleka, zachodząc od tyłu i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
3. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków nauczania/nie, szkolenia/nie, a także bycia/nie nauczanym/nie, szkolonym/nie, że wróg to nie człowiek, wróg to przeciwnik, którego należy zabić, unicestwić, zanim on zrobi to ze mną/z tobą oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
4. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego obserwowania/nie, oglądania/nie widowisk, igrzysk, w których ginęli, umierali wszelkiej wielkości, płci, rasy, ludzie, istoty, niewolnicy, jeńcy zabijani na wszelkie sposoby oraz traktowania/nie tego jako rzecz naturalną, oczywistą oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
5. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego oswajania/nie nas, innych już od najmłodszych lat ze śmiercią, z zabijaniem zwierząt, wrogów, bliskich, przyjaciół, nieprzyjaciół, jeńców, m.in. w akcie składania ofiary bogom, bóstwom, boginiom i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
6. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego traktowania jak, jako wrogów każdego, kto różni się od nas wyglądem, wyznaniem, rasą, ubiorem, statusem społecznym, płcią i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
7. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przekonania/nie, że wrogowi nie wolno wybaczyć tego co robi, a tym bardziej tego co w naszej ocenie jeszcze zamierza nam zrobić oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
8. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego uczestniczenia/nie, w grach wojennych, ćwiczeniach taktycznych, strategicznych, symulowanych, realnych, wirtualnych, a także namawiania/nie, zachęcania/nie innych do uczestnictwa/nie w takich zajęciach mających na celu przygotowanie się do zabijania, a nawet samego zabijania, zniszczenia wroga, wrogich celów, obiektów i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
9. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego zafascynowania/nie, zauroczenia/nie różnego rodzaju filmami wojennymi, grami wojennymi, ćwiczeniami taktycznymi, strategicznymi, symulowanymi, realnymi, wirtualnymi, a także naszego/cudzego oglądania/nie, uczestniczenia/nie w różnego rodzaju rekonstrukcjach wszelkich bitew, starć bitewnych, w których ginęli wrogowie, nasi, a także pokazach wszelkich sztuk walki, po to m.in. aby zobaczyć jak ginie wróg, jak przechytrzono, oszukano, zwyciężono wroga i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
10. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków łatwego, lekkiego, szybkiego wzbogacania się na wojnach, grabieżach, oszustwach, manipulacjach, wykorzystując innych, ich nieświadomość, położenie, naiwność, słabość, bezbronność, bezsilność itp. oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
11. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków łatwego, lekkiego, szybkiego wzbogacania się wykorzystując przewagę, a w tym zbrojną, siłową, intelektualną, zwierzchnią i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
12. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków łatwego, lekkiego, szybkiego wzbogacania się wykorzystując pracę innych, a w tym niewolniczą i nie tylko, twierdząc, że to nam się należy, bo należymy do wybranych, bo jesteśmy panami świata i nie tylko, inni nie zasługują na więcej oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
13. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków zabijania na wszelkie sposoby na rozkaz nasz, cudzy, a także w obronie własnej, innych, w obronie granic
14. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków wyszukiwania, tworzenia sobie wrogów w sąsiedztwie, w najbliższym/dalszym otoczeniu, w pracy, w życiu oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
15. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie, przekonania/nie, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
16. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków przekonania, że każdy opozycjonista, adwersarz, polemista, oponent, rywal, konkurent itp. jest naszym wrogiem, którego należy zniszczyć, pognębić, zdeptać, zhańbić, upodlić i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
17. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie przymusu ustawicznej walki z wrogiem, a najbardziej z tym, który jest w naszej głowie oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
18. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie przegrywania z wrogiem w najmniej oczekiwanym momencie oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
19. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie bogacenia się kosztem wroga, gromadzenia dobytku, majątku należącego do wrogów oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
20. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie twierdzenia/nie, że każdy/nie wróg jest śmieciem, którego należy zutylizować na wszelkie sposoby oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
21. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków łatwego, lekkiego, szybkiego wzbogacania się twierdząc, że skoro inni pozwalają się wykorzystywać, to trzeba z tego czerpać pełnymi garściami, że tylko głupi by nie skorzystał oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
22. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków łatwego, lekkiego, szybkiego wzbogacania się po to, by żyć wygodnie, łatwo, niekoniecznie z Bogiem oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
23. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przejawiania/nie, doświadczania/nie wszelkich skutków nienawiści do innych z powodu zazdrości i wyrażania tego w sposób jawny, nie jawny, obgadując/nie, gardząc/nie, plotkując/nie, rozpowszechniając nieprawdziwe informacje o innych i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.
24. Naszego, a przez nasze postępowanie cudzego przyjmowania/nie, groźnej postawy, miny, ubioru, ozdób, które miały na celu wystraszenie, przestraszenie wroga, złamanie oporu wroga i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.


Dodano : 05-09-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 226 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.