Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Konkwistadorzy, podboje krain; modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary oraz nasze i cudze uwolnienie od tych i nie tylko tych uwikłań.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu wszystkie nasze i cudze m.in. transy, opory, kodowania, obciążenia, rany, kalectwa, intencje i blokady związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, bałwochwalstwa na skutek bycia zbirami i nasyłania zbirów, konkwistadorów na obce ziemie, na inne narody i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych naszych i cudzych transów, oporów, kodowań, obciążeń, ran, kalectw, intencji i blokad związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, bałwochwalstwa na skutek bycia zbirami i nasyłania zbirów, konkwistadorów na obce ziemie, na inne narody i nie tylko.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych naszych i cudzych transów, oporów, kodowań, obciążeń, ran, kalectw, intencji i blokad związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, bałwochwalstwa na skutek bycia zbirami i nasyłania zbirów, konkwistadorów na obce ziemie, na inne narody i nie tylko, tkwiących tam gdzie mamy jeszcze teraz ograniczenia, niemoc, blokady, napięcia.
Jesteśmy istotą wdzięczną Tobie Boże dawco życia za to, że otworzyłeś moją Duszę, całą naszą istotę, nasze własne serce, nasz umysł i osobowość na doświadczenia życiowe, wolne od obciążeń, kodowań, transów, misji oraz naszych potrzeb wszystkich wzorców, intencji doświadczania transów zachwytu, uzależniania się, bałwochwalstwa związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych naszych i cudzych transów, oporów, kodowań, obciążeń, ran, kalectw, intencji i blokad związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, bałwochwalstwa na skutek bycia zbirami i nasyłania zbirów, konkwistadorów na obce ziemie, na inne narody i nie tylko, jakie kiedyś mieliśmy z moją duszą z całą naszą istotą wkodowane.Wiemy to i rozumiemy to, że bezustannie wnosimy z moją duszą z całą naszą istotą boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każde kolejne dziesięciolecie przeżyte przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenne i wartościowe, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji, argumentów związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych naszych i cudzych transów, oporów, kodowań, obciążeń, ran, kalectw, intencji i blokad związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, bałwochwalstwa na skutek bycia zbirami i nasyłania zbirów, konkwistadorów na obce ziemie, na inne narody i nie tylko. Fragmenty obszernego tekstu. 

 


Dodano : 08-12-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 370 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.