Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Łańcuszki przyjaźni - intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

1. Naszego przekonania, że poczujemy się szczęśliwi, kiedy nie będziemy niczego od nikogo, a nawet od Boga oczekiwać
2. Naszego przekonania, że czekać i mieć nadzieję boli.
3. Naszego przekonania, że wszystkie problemy mają sens i znaczenie oraz odpowiednio nie mają znaczenia.
4. Naszego przekonania, że my będziemy zawsze spotykać ludzi dla których będziemy bez znaczenia, nawet jeśli powiedzą, że jesteśmy dla nich ważni.
5. Naszego przekonania, że ważne/nie, żeby być/nie silnym/słabym/wytrwałym, bo po każdym upadku/sukcesie w życiu przychodzi/nie nadzieja i światło w tunelu, a Bóg przychodzi do nas po upadku
6. Naszego przekonania, że trzeba być zawsze szczęśliwym/nie
7. Naszego przekonania, że trzeba myśleć o sobie, żyć dla siebie i odpowiednio myśleć o Bogu, żyć dla Boga, myśleć o myśleniu o sobie, oddychać i nic więcej.
8. Naszego przekonania, że zanim powiemy, trzeba słuchać,  zanim napiszemy, trzeba pomyśleć, zanim odpowiemy, trzeba wysłuchać, zanim umrzemy, trzeba pożyć, zanim coś zrobimy, trzeba obserwować m.in. Boga, innych.
9. Naszego przekonania, że udany związek jest nie ten z perfekcyjną osobą, tylko z tą osobą, z którą uczysz się żyć akceptować jej /swoje błędy, a jeśli ją utracimy będziemy żałować/nie
10. Naszego przekonania, że jeśli chcemy być szczęśliwi, trzeba żyć szczęśliwie, dbać o dobrych ludzi  wokół, gdyż jesteśmy jednym z nich.
11. Naszego przekonania i oczekiwania, że będzie ktoś, kto nasze życie uczyni piękniejszym/tylko gorszym
12. Naszego przekonania, że nie wolno niszczyć, poświęcać swojej osobowości dla kogoś kto przemija.
13. Naszego przekonania, że silna/nie osoba próbuje swoje życie utrzymać w porządku m.in. naszego nawet ze łzami w oczach prostowania się się i mówienia z uśmiechem, że jest dobrze
14. Naszego przekonania, że aniołowie mówią, że tej/innej nocy/dnia wydarzą się dwie/więcej rzeczy, które nas/innych obejmą/nie
15. Naszego przekonania, że jutro/pojutrze, kiedyś/nigdy będzie/nie lepiej/gorzej.
16. Naszego przekonania, że ktoś/my/Bóg zostawia/nie nam/innym dwanaście/mniej/więcej aniołów, innego/nie na każdy miesiąc.
17. Naszego przekonania, że jeśli choć połowa wiadomości wróci do nas, jesteśmy lubiani/nie i wysyłania/nie do wielu osób wiadomości typu kopuj/wklej- łańcuszków i różnego rodzaju spamu


Dodano : 12-01-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 293 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.