Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wyjście z hierarchii, struktur, układów i zależności. Modlitwa cz 1.

Boże proszę otwórz teraz moje serce aż po sam rdzeń i otwórz też moją Duszę aż po jej złotą matrycę. Proszę o pełną boską ochronę całej mojej istoty.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w których tkwiłem i działałem ja sam oraz moja własna dusza. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności, które robiły wrażenie na mojej własnej duszy oraz na jej ziemskich awatarach. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności nawet te energetyczne w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza i jej awatarowie. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie chorób, dolegliwości i kalectw, jakie nas fascynowały a w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności jakie były w moich własnych intencjach, nawykach, potrzebach.
Oddałem już Tobie Boże mego serca wszystkie mnisie, zakonne, kapłańskie, arcykapłańskie, diakońskie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłane zostało kiedyś moje własne energetyczne, fizyczne i duchowe serce aż po sam rdzeń, czakra serca oraz moja grasica.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie funkcjonujące w świecie przyrody Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże, pochodzące z piramid, z Reiki oraz innych inicjacji wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza, oraz jej awatarowie. Żyjąc w Bogu i bożej Miłości, jestem wolny od czczenia wszystkich Hierarchów wielbionych kiedyś przez moją Duszę i jej awatarów.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności anielskie, pochodzące ze światów anielskich, astralnych i materialnych w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza, oraz jej awatarowie. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie żywiołów i klęsk żywiołowych w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie braterskie i siostrzane Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie kontrolujące, sprawdzające Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności wobec bogów astralnych, wobec żywych bogów, półbogów, asurów i guru w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności wobec fioletowego Beliala oraz archaniołów w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie zła i nieprawości w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Oddałem już Tobie Boże mego serca wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności wobec wszystkich istot pochodzących ze światów materialnych i ziemskich, astralnych i energetycznych. Żyjąc w Bogu i bożej Miłości, jestem wolny od wszystkich Hierarchii, Struktur, Układów i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie wewnętrzne, zewnętrzne, malutkie i te największe Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie satanistyczne, lucyferańskie oraz im podobne Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie datowane na wydarzenia roku 2012 w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności służbowe w mojej pracy zawodowej, w moich sposobach zarabiania pieniędzy. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie białoastralne oraz im podobne Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności nawet te energetyczne funkcjonujące w mojej własnej rodzinie, pośród moich krewniaków. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności, energetyczne, astralne jakie do mnie docierają, jakie dla mnie pracują lub pracowały. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie bodhisattwów, bhaktów oraz buddów w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Urzeczywistniam trwale we mnie obecność Boga stwórczej Miłości ,ważniejszego dla mnie niż wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie Struktury, Hierarchie dopustów bożych, kar boskich i kar piekielnych w które uwikłała się kiedyś moja własna dusza oraz jej awatrowie.

Fragmenty


Dodano : 28-03-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 514 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.