Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Anatomia- przykładowa intencja do przemodlenia

Opracowała Małgorzata Krata

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

Tekst z encyklopedii jest następujący.
Macica jest nieparzystym narządem, o kształcie zbliżonym do spłaszczonej gruszki, służącym do przyjęcia zapłodnionego jaja oraz rozwoju płodu i wydalenia go poza ustrój matczyny po zakończeniu rozwoju. Wymiary macicy u kobiety, która nie rodziła, są następujące: długość około 7 cm, największa szerokość około 4 cm i grubość około 2,5 cm, przy wadze 50-60g.
Intencja :
-Naszego a przez nas cudzego m.in. posiadania/nie, kreowania/nie, blokowania/nie, wykorzystywania/nie, niszczenia/nie i nie tylko m.in. zdrowej/nie, chorej/nie, o prawidłowym/nie m.in. kształcie, rozmiarze, wielkości, koloru, działaniu, umiejscowieniu, funkcjonowaniu, działającej zgodnie/nie z przeznaczeniem i boskim planem/wbrew jemu m.in. każdego rodzaju, znaczenia m.in. macicy i jej odpowiedników, zamienników jako ludzie, dusze, istoty, zwierzęta a w tym macicy będącej/nie m.in. nieparzystym narządem o kształcie zbliżonym m.in. do spłaszczonej gruszki i odpowiednio innym kształcie, służącym do przyjęcie/nie zapłodnionego jaja oraz rozwoju płodu i wydalenia go poza ustrój matczyny m.in. po zakończeniu rozwoju o wymiarach m.in. u kobiet, istot które nie rodziły długości ok 7cm, największej/nie szerokości około 4 cm i grubości około 2.5cm oraz wadze m.in. 50-60 g i nie tylko…..


Dodano : 08-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 410 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.