Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jasnowidzenie cz.II. Modlitwa.

Autor: Michał Żak 

Całość tego obszernego tekstu dostępna jest u autora[ mail: kooperastik1987@wp.pl  ]

Otwórz teraz Boże Dawco Życia moje własne serce, Duszę i całą naszą istotę na przyjęcie rezultatów tej modlitwy, Twoich Boże Dawco Życia Łask, Miłości i Światła.
Wiem i rozumiem to, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoodczuwanie, jak najlepsi prorocy i wyrocznie wszechczasów, jest dla mnie możliwe, bo zdolność tą przejawiać może każdy, a tylko trzeba się skupić na tym, co Ty masz Boże Dawco Życia nam do przekazania, co masz nam do powiedzenia.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie dane mi przez Ciebie Boże Dawco Życia, wykorzystywałem m.in. do niecnych, egoistycznych celów, że podglądałem, co robią inni ludzie, Dusze, istoty, byty, twory, kosmici, zwierzęta, rośliny i nie tylko, oraz, że urosło to u mnie do rangi dewiacji.
Przepraszam całkowicie wszystkich za to, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie dane mi przez Ciebie Boże Dawco Życia, wykorzystywałem m.in. do niecnych, egoistycznych celów, że podglądałem, co robią inni ludzie, Dusze, istoty, byty, twory, kosmici, zwierzęta, rośliny i nie tylko, oraz, że urosło to u mnie do rangi dewiacji.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie dane mi przez Ciebie, wykorzystywałem m.in. do niecnych, egoistycznych celów, że podglądałem, co robią inni ludzie, Dusze, istoty, byty, twory, kosmici, zwierzęta, rośliny i nie tylko, oraz, że urosło to u mnie do rangi dewiacji.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że zamykając się na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, zrezygnowałem ze świadomości tego, jak wiele Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. było wokół, których nie widziałem, nie słyszałem, nie odczuwałem, które mnie podglądały w moich codziennych czynnościach.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że zamykając mnie na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, odebrali mi możliwość świadomości tego, jak wiele Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. było wokół, których nie widziałem, nie słyszałem, nie odczuwałem, które mnie podglądały w moich codziennych czynnościach.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że zamykając się na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, zrezygnowałem ze świadomości tego, jak wiele Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. było wokół, których nie widziałem, nie słyszałem, nie odczuwałem, które mnie podglądały w moich codziennych czynnościach.
Obdarzyłem szacunkiem i miłością wszystkich tych, którzy pomogli mi otworzyć moje własne serce i trzecie oko, oraz przystosować ich energetyczne mechanizmy, narządy, odpowiedniki, zamienniki, do jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoodczuwania, oraz na świadomość tego, jak wiele Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. było wokół, których nie widziałem, nie słyszałem, nie odczuwałem, które mnie podglądały w moich codziennych czynnościach.
Jestem niewinny bez wzorców i pomysłów zamykania siebie i innych na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, oraz na świadomość tego, jak wiele Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. jest wokół, których nie widzimy, nie słyszymy, nie odczuwamy, które mogą nas podglądać w codziennych czynnościach.
Jestem wolny od doświadczania wszelkich negatywnych skutków zamykania siebie i innych na jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, korzystanie z Twoich Boże Dawco Życia rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że popełniając rozmaite dewiacje, oraz wypróżniając się, czy wykonując codzienne czynności higieniczne, takie, jak kąpiel i prysznic, to nie korzystając z jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoodczuwania, jakimi obdarzyłeś mnie Boże Dawco Życia, byłem podglądany i wyśmiewany przez rozmaite Dusze, istoty, byty, twory i nie tylko m.in. nie mogąc ich dostrzec, oraz, że nie prosiłem Ciebie o ochronę i prywatność.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że popełniając rozmaite dewiacje, oraz wypróżniając się, czy wykonując codzienne czynności higieniczne, takie, jak kąpiel i prysznic, to nie korzystając z jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoodczuwania, jakimi obdarzyłeś mnie Boże, byłem podglądany i wyśmiewany przez rozmaite Dusze, istoty, byty, twory i nie tylko m.in. nie mogąc ich dostrzec, oraz, że nie prosiłem Ciebie o ochronę i prywatność.
Jestem niewinny bez wzorców i nawyków podglądania innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko, podczas popełniania przez nich rozmaitych dewiacji, oraz od wyśmiewania ich nawet, jeśli wszystko, co ujrzałem, wyglądało groteskowo i absurdalnie.
Proszę Boże Dawco Życia zweryfikuj mój pogląd, że podglądając innych ludzi, Dusze, istoty, byty, twory, kosmitów, zwierzęta, rośliny i nie tylko, podczas popełniania przez nie rozmaitych dewiacji, to automatycznie samemu ktoś staje się dewiantem obserwując to wszystko, nawet jeśli nie podnieci się, a uśmiechnie się tylko.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że nie potrzebuję rozmaitych środków i substancji wspomagających wchodzenie w transy, oraz pobudzających moje jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, bo to, co mam zobaczyć, usłyszeć, odczuć i zrozumieć, to i tak Ty mi objawisz Boże Dawco Życia.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że zwykłe halucynacje, oraz omamy wzrokowe, słuchowe i czuciowe brałem za jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie m.in. szczycąc się tym przed innymi, a kiedy miałem prawdziwe jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, to nie robiłem sobie nic z Twoich Boże Dawco Życia przestróg, napomnień, z Twoich rad, wskazówek i podpowiedzi.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim to, że zwykłe halucynacje, oraz omamy wzrokowe, słuchowe i czuciowe brali za jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie m.in. szczycąc się tym przede mną i przed innymi, a kiedy mieli prawdziwe jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, to nie robili sobie nic z Twoich Boże Dawco Życia przestróg, napomnień, z Twoich rad, wskazówek i podpowiedzi.


Dodano : 31-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 410 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.