Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czas – intencje do przemodlenia

Opracowała Jolanta Dębiec

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 
1. Naszego, a przez nas cudzego m.in. doświadczania(nie-) wiedzy(nie-), odczuwania(nie-) że czas mierzymy w godzinach, minutach, sekundach za pomocą wszelkiego rodzaju zegarów, czasomierzy mniej lub bardziej dokładnych, a także dzieli się na doby, dni, miesiące, kwartały, półrocza, lata, wieki, epoki, eony i nie tylko, a także odczuwania, że nasze/ cudze istnienie dzieli się na takie okresy oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
2. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, że czas jest jednostką liniową biegnącą tylko w jednym kierunku, bez możliwości odwrócenia skutków tego co już się wydarzyło, nie da się czasu zawrócić ani niczego powtórzyć w tym samym czasie, żadne czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na jego upływ oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
3. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) przez nas, przez innych, tego, że czas jest nieubłagany, absolutny, dokładny, najwyższy, zawsze(nie-) go brakuje, a jego koniec jest nieuchronny, że czas leci, ucieka, nie można go dogonić i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
4. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, czas jest wyznacznikiem zachodzących(nie-) zmian w przestrzeni, czasoprzestrzeni i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
5. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) czasu jako coś cennego, czego nie należy, nie wolno marnować, ale można go poświęcić, dla kogoś lub czegoś, podarować komuś, a także zaoszczędzić, mieć go w nadmiarze i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
6. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, że czas jest(nie-) iluzją, złudzeniem, a nawet czwartym wymiarem tworzącym czasoprzestrzeń, oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
7. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, że poza czasem nic nie może istnieć, wszystko może istnieć, a nawet może istnieć w międzyczasie, pół czasie, poza czasem i przestrzenią oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
8. Naszego, a przez nas cudzego tworzenia(nie-) m.in wszelkiego rodzaju "kapsuł czasu" aby zachować dla późniejszych zdarzeń, dla potomnych, wspomnienia, okoliczności powstałych zdarzeń, pamiątki charakteryzujące minione czasy i nie tylko, a także tworzenia(nie-) m.in wszelkiego rodzaju wehikułów czasu, pojazdów do podróży w czasie oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
9. Naszej, a przez nas cudzej m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, że czasu nie da się oszukać, to czas nas oszukuje, my pragniemy czas oszukać, że jesteśmy od niego uzależnieni(nie-), można go stracić(nie-), zyskać(nie-), a nawet ścigać się z nim i nie tylko, a także w naszym poczuciu oszukiwania przez nas czasu oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
10. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-) tego, że czas to pieniądz, czasem można podzielić się z innymi, można go roztrwonić, zaplanować, gospodarzyć, a także zabić oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
11. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-) przekonania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-), że czas można(nie-) podzielić, powielić, a także naszej irytacji, że przecież się nie rozdwoję, że nie możemy być w kilku miejscach naraz oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
12. Naszego, a przez nas cudzego m.in. wiedzy(nie-) doświadczania(nie-), kodowania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-), bycia(nie-) zawsze spóźnionymi(nie-), zabieganymi(nie-), zagonionymi(nie-), na wszystko brakuje(nie-) nam czasu, zawsze mamy(nie-) go za mało/za dużo, musimy(nie-) się śpieszyć oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
13. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), wierzenia(nie-), przekonania(nie-), kodowania(nie-), odczuwania(nie-), że historia jest zapisana na kamieniu, historii nie można zmienić, tylko śmierć może zmienić historię oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
14.Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), wierzenia(nie-), przekonania(nie-), że możliwe są(nie-) podróże w czasie, zwiedzania miejsc w których czas zatrzymał się jakby w miejscu, doświadczania wrażenia deja vu, że już się to zdarzyło, było się w danym miejscu oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
15. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), wierzenia(nie-), wywyższenia(nie-) Czasu, Przeznaczenia, Pieniędzy i nie tylko ponad Boga Stwórczej Miłości, cenienia, pragnienia(nie-) bardziej niż Boga Stwórczej Miłości oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
16. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), wierzenia(nie-), kodowania(nie-), oddawania czci wszelkiego rodzaju, wielkości, rangi bogom reprezentującym, patronującym czasowi m.in. określonemu, właściwej chwili, powracającego czasu a nawet wieczności i nie tylko, a także przekonania(nie-), że posiadają klucze do do przeszłości i przyszłości oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
17. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), wierzenia(nie-), że nad wszystkim czuwa bóg Chronos czyli Ojciec czas jako źródło wszechrzeczy, budowniczy wszystkiego, a nawet, że Czas jest kobietą
18. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-) przekonania(nie-) kodowania(nie-), odczuwania(nie-), że czas jest naszym, cudzym wrogiem, z czasem cały czas walczymy, czas leczy(nie-) rany oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
19. Naszego, a przez nas cudzego kodowania(nie-) przekonania(nie-), że czas można kroić, zwijać, przemieszczać się w czasie, poza czasem, a także doświadczania(nie-) naszego zwijania, krojenia czasu, przemieszczania się w czasie, poza czasem i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
Tracenie czasu w kolejkach
20. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-) oczekiwania(nie-), trwania w oczekiwaniu na okazję, na lepsze jutro, na cud, na dar od losu, od Boga i nie tylko, a także trwania w marazmie, wyczekując aż wydarzy się coś, co zmieni, odmieni nasze życie na lepsze, bez naszego wysiłku, bez włożonej pracy oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
21. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), przekonania(nie-), oczekiwania(nie-) we wszelkiego rodzaju kolejkach, na naszą kolej, aż zostaniemy wywołani, obsłużeni m.in. w sklepie, w poczekalni, aż załatwimy sprawę, dla której czekaliśmy w kolejce i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
22. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), przekonania(nie-), oczekiwania(nie-) wysiadywania we wszelkiego rodzaju poczekalniach m.in. dworcowych, szpitalnych, do gabinetów lekarskich, na przystankach i nie tylko oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
23. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), bycia(nie-) z wszelkich powodów, przyczyn pomijanymi w kolejce, przesuwanymi na koniec kolejki, wyrzucanymi z kolejki, wypychanymi z kolejki, a także naszego a przez nas cudzego wpychania się do kolejki, rezerwowania sobie, innym miejsca w kolejce oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
24. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), powodowania, że byliśmy(nie-), inni byli(nie-) z wszelkich powodów, przyczyn pomijani w kolejce, przesuwani na koniec kolejki, wyrzucani z kolejki, wypychani z kolejki, a także inni wpychali się do kolejki, rezerwowali sobie, nam miejsce w kolejce oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
25. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), oczekiwania(nie-), trwania w kolejce godzinami, miesiącami, latami, wiecznie, całe życie, w nadziei, że w końcu się doczekamy, że przyjdzie nasza kolej, że teraz właśnie my..., a także powodowania że inni trwali w kolejce godzinami, miesiącami, latami, wiecznie, całe życie, w nadziei, że w końcu się doczekają, że przyjdzie ich kolej, że teraz właśnie oni... oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
26. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), bycia(nie-) tzw. staczem kolejkowym, który za wynagrodzeniem zajmuje kolejkę dla innego, odstępuje za darmo swoje miejsce w kolejce, wpuszcza innych do kolejki, a także naszego bycia wpuszczanymi do kolejki, zatrudniania stacza kolejkowego oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
27. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), pilnowania(nie-) kolejki, jej porządku, tworzenia(nie-) list, zestawień oczekujących w kolejce, sprawdzania uprawnień do czekania w kolejce, a także zgadzania się aby inni pilnowali porządku kolejki oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
28. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), wysłuchiwania kłótni o to kto był, nie był w kolejce, kto jest, nie jest za kim, a także samemu wszczynania, uczestniczenia, bycia powodem takich kłótni oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
29. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), oczekiwania(nie-), wyrażania(nie-) przez nas, przez innych wdzięczności za to, że doczekaliśmy się, że nasza sprawa została załatwiona zgodnie z naszymi oczekiwaniami, że ich sprawa została załatwiona zgodnie z ich oczekiwaniami oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
30. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), oskarżania innych o załatwianie spraw poza kolejnością, za łapówką, gratyfikacją, za gotówkę, po znajomości, a także bycia(nie-) oskarżanymi(nie-) o to przez innych oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.
31. Naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-), kodowania(nie-), oczekiwania(nie-), aż zechcą nas przyjąć, wysłuchać, zrozumieć, wynagrodzą, nagrodzą, zatrudnią, wpuszczą, wypuszczą i nie tylko, a także naszego przyjmowania, wysłuchiwania, akceptowania, zatrudniania, wpuszczania, wypuszczania innych oraz naszego, a przez nas cudzego doświadczania(nie-) tego wszelkich skutków.


Dodano : 11-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 412 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.