Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Letargi i zawieszenia - modlitwa

Otwórz teraz Boże Dawco Życia moje własne serce, Duszę i całą naszą istotę na przyjęcie rezultatów tej modlitwy, Twoich Boże Łask, Miłości i Światła.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że skończyły się rozmaite transy, hipnozy, letargi i zawieszenia spowodowane u mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty przez Ciebie Boże i przez innych m.in. po złamaniu przez nas przymierza i wszelkiego rodzaju umów zawartych z Tobą Boże Dawco Życia i z kimkolwiek.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że uciekałem wspólnie z moją Duszą i z całą naszą istotą od odpowiedzialności za złamanie przymierza i wszelkiego rodzaju umów zawartych z Tobą Boże Dawco Życia i z kimkolwiek, oraz, że nie wyciągnąłem żadnych wniosków po rozmaitych transach, hipnozach, letargach i zawieszeniach spowodowanych u nas przez Ciebie Boże i przez kogokolwiek.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że skończyły się rozmaite transy, hipnozy, letargi i zawieszenia spowodowane u mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty przez Ciebie Boże i przez innych m.in. po sprzeciwieniu się przez nas Tobie Boże Dawco Życia i komukolwiek, oraz po odstąpieniu od wypełniania Twojej Boże woli i woli kogokolwiek.
Proszę Ciebie Boże o odwrócenie wszelkich negatywnych skutków rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń spowodowanych u mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty m.in. przez innych ludzi, Dusze, istoty, byty, twory, oraz przez Ciebie Boże Dawco Życia.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie prosiłem Ciebie Boże o odwrócenie wszelkich negatywnych skutków rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń spowodowanych u mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty m.in. przez innych ludzi, Dusze, istoty, byty, twory, oraz przez Ciebie Boże Dawco Życia.
Przebaczyłem całkowicie Tobie Boże Dawco Życia i wszystkim to, że z wszelkich przyczyn i powodów powodowaliście rozmaite transy, hipnozy, letargi i zawieszenia u mnie, mojej Duszy, całej naszej istoty, bytu, tworu, oraz u kogokolwiek.
Przepraszam całkowicie wszystkich za to, że z wszelkich przyczyn i powodów doprowadziłem u nich i u Ciebie Boże do rozmaitych transów, hipnoz, letargów, zawieszeń i nie tylko.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia za to, że z wszelkich przyczyn i powodów doprowadziłem do rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń u Ciebie Boże, oraz u innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko.
Akceptuję, wiem i rozumiem to, że skończyły się rozmaite transy, hipnozy, letargi i zawieszenia spowodowane u mnie, mojej Duszy i całej naszej istoty przez Ciebie Boże Dawco Życia i przez innych, wpływające na blokowanie i otwieranie mojego trzeciego oka, serduszka, oraz całej mojej Duszy, istoty, bytu i tworu.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że doprowadziłem do rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń u Ciebie Boże, oraz u innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, zwierząt, roślin i nie tylko m.in. wpływających na blokowanie i otwieranie ich trzeciego oka, serduszek, oraz ich Dusz, istot bytów, tworów i nie tylko.
Przebaczyłem całkowicie Tobie Boże Dawco Życia i wszystkim to, że z wszelkich przyczyn i powodów doprowadziliście u mnie do rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń wpływających na blokowanie i otwieranie mojego trzeciego oka, serduszka, oraz całej mojej Duszy, istoty, bytu tworu.
Przepraszam całkowicie Ciebie Boże Dawco Życia, oraz wszystkich za to, że z wszelkich przyczyn i powodów m.in. doprowadziłem u Ciebie, oraz u innych do rozmaitych transów, hipnoz, letargów i zawieszeń wpływających na blokowanie i otwieranie ich trzeciego oka, serduszek, oraz ich Dusz, istot, bytów, tworów i nie tylko.

Fragmenty obszernego tekstu autorstwa Michała Żaka, na bazie tekstów Sławomira Majdy.

Całość dostępna jest u autora mail:   kooperastik1987@wp.pl


Dodano : 11-04-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 309 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.