Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pieniądze i dostatek- jakie wykonać pokłony ?

Opracował Sławomir Zgłobicki


1. Zapraszamy tych wszystkich m.in. biednych, ubogich, z których wyciskaliśmy łzy w kwestiach finansowych i nie tylko z których wyciskaliśmy ostatni grosz, strawę, jedzenie tych wszystkich dorosłych, dzieci, które w wyniku naszych praktyk m.in. cierpiały głód, niedostatek, umierały z głodu, z niedostatku i nie tylko.
2. Zapraszamy tych wszystkich którym m.in. zabieraliśmy ziemie, majętności, pole, tych wszystkich, chłopów, możnych, dorosłych i dzieci, którzy w wyniku naszych praktyk tracili m.in. dach nad głową, źródło ich utrzymania i nie tylko.
3. Zapraszamy tych wszystkich u których powodowaliśmy na wszelkie sposoby m.in. nędzę, biedę, ubóstwo u tych dzieci, dorosłych ich matek, opiekunów, ojców, konkubentów i nie tylko.
4. Zapraszamy tych wszystkich u których umierali przez nas m.in. z głodu, zabijali swoje dzieci i innych z głodu, stawali się zwierzętami, które chciały przetrwać za wszelką cenę i nie tylko.
5. Zapraszamy tych wszystkich nad którymi się znęcaliśmy, biliśmy, torturowaliśmy, gwałciliśmy m.in. ograbiając ich z ich majętności, z jedzenia, z ziemi, z dobytku i "przy okazji" używaliśmy sobie na nich, niejednokrotnie na oczach osób im bliskich, jak dzieci, matki, ojcowie, wujostwo, dziadkowie, sąsiedzi i nie tylko.
6. Zapraszamy tych wszystkich u których spowodowaliśmy traumę, blokady, strach, przez to, że m.in. byli świadkami naszych gwałtów, znęcania się na ich bliskich, na ich rodzicach, rodzeństwu, dzieciach, sąsiadach, obcych i nie tylko.
7. Zapraszamy tych wszystkich dla których nie mieliśmy litości, łaski, których ukrzywdziliśmy pomimo ich błagań, płaczów, lamentów o łaskę nie zabierania ich ziemi, dobytku, jedzenia, pomimo tego, że cierpieli, umierali m.in. z głodu , z wycieńczenia i nie tylko.
8. Zapraszamy tych wszystkich z których robiliśmy sobie i innym m.in. widowisko, teatr, którym na oczach ich bliźnich oraz nas dokonywały się walki na śmierć i życie za które wygraną było ich życie, życie ich bliskich, talerz zupy, parę dukatów, odzyskanie rodziny, odzyskanie wolności i nie tylko.
9. Zapraszamy tych wszystkich którzy popełniali samobójstwo przez nas, u których to samobójstwo spowodowaliśmy z wszelkich przyczyn i powodów, bezpośrednio i pośrednio, a w tym m.in. przez kwestie finansowe, których byliśmy głównymi sprawcami, współsprawcami, manipulantami i nie tylko
10. Zapraszamy tych wszystkich, którzy przez nas m.in. tracili pieniądze, majętności, dorobek życia, dach nad głową przez m.in. nasze złe doradztwo finansowe, nietrafne inwestycje i nie tylko.
11. Zapraszamy tych wszystkich, których kantowaliśmy, oszukiwaliśmy, wyłudzaliśmy m.in. z ich pieniędzy, domów, ziem, majętności, dorobku życia, zarówno osoby jak i instytucje finansowe jak m.in. firmy ubezpieczeniowe i nie tylko.
12. Zapraszamy tych wszystkich, których okradaliśmy, rabowaliśmy, tych na których dorobiliśmy się nieuczciwie, tych z których zdzieraliśmy pieniądze i nie tylko m.in. windując nasze usługi do niebotycznych kwot.
13. Zapraszamy tych wszystkich z których ściągaliśmy długi, zobowiązania finansowe, na których egzekwowaliśmy tego, że nie spłacali swoich długów, zobowiązań i nie tylko.
14. Zapraszamy tych wszystkich z których ściągaliśmy haracze bezpośrednio i poprzez innych, oraz egzekwowaliśmy to, że ich nie płacili bo m.in. nie mieli z czego.
15. Zapraszamy tych wszystkich, których biliśmy, torturowaliśmy, gwałciliśmy, zabijaliśmy, okaleczaliśmy i nie tylko bo m.in. nie chcieli nam zapłacić, nie mieli z czego, nie chcieli dać się ograbić, okraść i nie tylko
16. Zapraszamy tych wszystkich bliskich, których ukrzywdziliśmy, którzy byli świadkami naszego picia, narkotyzowania, odrzucania, wytracania pieniędzy i innych patologi.
17. Zapraszamy tych wszystkich którymi pogardzaliśmy, traktowaliśmy jak nic, jak śmieci przez to, że są m.in. biedni, ubodzy, nędzni, żebrakami i nie tylko, których wyzywaliśmy od żebraków, gorszych i nie tylko


Dodano : 07-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 449 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.