Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Komórki biologiczne - modlitwa wspierająca

Prosimy Boże wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą otwórz teraz nasze serca i nasze energie na przyjęcie wszystkich pozytywnych skutków tej oto modlitwy.
Akceptujemy to, że komórka to najmniejsza podstawowa jednostka budująca żywy organizm, a każdy organizm żywy może składać się z jednej komórki, jak to się dzieje w przypadku między innymi pantofelka, bakterii czy drożdży, bądź też z systemu wielu milionów a nawet bilionów komórek, jak to jest w przypadku organizmów złożonych, wielokomórkowych między innymi roślin, zwierząt czy ludzi.
Akceptujemy to, że biologicznie wśród komórek można wyróżnić komórki bezjądrowe-prokariotyczne, między innymi jak u bakterii czy sinic oraz komórki jądrowe-eukariotyczne, jak to ma miejsce między innymi u proustów, grzybów, roślin, zwierząt czy ludzi.
Oddaliśmy już Bogu wszystkie komórki te pojedyncze jak i całe ich skupiska, tworzące tkanki i narządy całej naszej wielowymiarowej istoty. Prosimy Boże wejrzyj teraz w każdą naszą komórkę oraz tkankę i wypełnij je uzdrawiającym światłem Twojej boskiej miłości. Prosimy Boże także abyś w Twojej łasce zechciał naprawić, zreperować, odbudować, uzdrowić, usunąć wszelkie usterki i blokady i udoskonalić każdą komórkę naszej istoty oraz wszystkie grupy i skupiska tych komórek.
Dziękujemy Boże za to, że Ty wspierasz nas zawsze poprzez nasze zdrowe, świetliste i harmonijnie zbudowane i działające komórki oraz wszystkie ich części składowe, elementy, wypełnienia, połączenia, korelacje z innymi komórkami, a także wszystkie te elementy budulcowe, tworzące w efekcie komórki i tkanki. Prosimy Boże usuń i dokonaj kasacji wszystkich między innymi blokad, idei, intencji, kodowań, myślokształtów, wzorców, zniewoleń i energii blokujących każdego rodzaju, wielkości, przeznaczenia komórki i tkanki całej naszej wielowymiarowej istoty oraz mojej Duszy, te materialne oraz duchowe wraz z całą ich energetyką. Oddajemy także Tobie Boże i do Twojej dyspozycji wszystkie te istoty, Dusze wszystkich między innymi strażników, weryfikatorów, świadków, kontrolerów, bóstwa i inne istoty, które w jakikolwiek sposób w Twojej Boże ocenie, blokują każdego rodzaju, wielkości, przeznaczenia komórki i tkanki całej naszej wielowymiarowej istoty.
Dziękujemy Boże, za to, że nawet każda komórka i każda tkanka naszej wielowymiarowej istoty harmonizuje ze wzorcem doskonałości i z Twoją wolą.

Fragmenty obszernego tekstu Małgorzaty Kraty.


Dodano : 26-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 423 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.