Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Korzystanie z jasnowidzenia - modlitwa

Proszę Boże otwórz moje serce. Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą zaakceptowaliśmy to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie nasz nieograniczony kontakt z Bogiem zawsze są drogocenne, nieskalane, nieposzlakowane, niezbrukane. Przebaczyliśmy to wspólnie z moją Duszą, że nasze jasnowidzenie, nasze jasnosłyszenie budziło kiedyś naszą i cudzą grozę, niepewność a także zbędny cudzy zachwyt, czyniąc z nas istoty niezwykłe, wyjątkowe, a nawet boskie w naszych i cudzych oczach.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko stało się z wszelkich przyczyn między innymi brudne, czarne, nieczyste, skalane, szare, upaćkane, splamione, zanieczyszczone, zapaskudzone. Uwolnij nas Boże prosimy od wszystkich skalań, zabrudzeń, czerni, szarości i całego brudu wraz z intencjami, przyczynami i skutkami ich ściągania, wytwarzania, zbierania i doświadczania w naszym trzecim oku, a także w naszym jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu w naszym kontakcie z Bogiem.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko i kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi pohańbione, splugawione, sprofanowane, upodlone, poniżone, spotwarzone, zbezczeszczone, zdeptane przez nas samych oraz przez innych. Oddaliśmy już Tobie Boże wraz ze wszystkimi przyczynami i skutkami wszelkie intencje, przejawy i znamiona między innymi kalania, brukania, pogwałcania, szargania i hańbienia naszego jasnowidzenia, jasnosłyszenia naszego kontaktu z Bogiem.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko i nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi skompromitowane, ośmieszone, zbłaźnione, zdyskredytowane, poniżone, wygwizdane, wyśmiane przez nas samych a także przez innych. Akceptujemy to, że nie istnieją żadne powody aby nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie czy kontakt z Bogiem były ośmieszane, kompromitowane, wygwizdywane przez kogokolwiek. Zwróciliśmy z moją Duszą i z całą naszą wielowymiarową istotą wszystkich tych, którzy z wszelkich przyczyn chcieliby krzywdzić nas z powodu naszego jasnowidzenia, jasnosłyszenia i naszego bezpośredniego kontaktu z Bogiem.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko, nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi naruszone, uszkodzone, rozerwane, rozszarpane, popsute, zniszczone, zużyte, rozklekotane, niesprawne, wybrakowane, bublowate, okaleczone, zdewastowane.
Uwolnij nas Boże w tej całej naszej wielowymiarowości od wszystkich przyczyn, powodów i skutków tego, że naszejasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko, nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi naruszone, uszkodzone, rozerwane, rozszarpane, popsute, zniszczone, zużyte, rozklekotane, niesprawne, wybrakowane, bublowate, okaleczone, zdewastowane.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko i nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi bublowate, felerne, defektywne, pozagatunkowe, ułomne, wadliwe, rozwalone, trefne, zniszczałe i nie tylko. Błagamy teraz Boże zechciej dokonać pełnego uzdrowienia i kasacji tych wszystkich intencji, przyczyn i skutków tego, że naszejasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko, nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi bublowate, felerne, defektywne, pozagatunkowe, ułomne, wadliwe, rozwalone, trefne, zniszczałe i nie tylko.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą wielowymiarową istotą przebaczyliśmy całkowicie to, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko, nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi nieaktywne, bierne, asekuranckie, defensywne, ostrożne, powściągliwe, bezczynne, pasywne, znieruchomiałe, zneutralizowane, uśpione, leniwe, inercjalne, próżniackie. Oddaliśmy już Tobie Boże wszystkie nasze intencje, wzorce, obciążenia, blokady, wszystkie przyczyni i skutki tego, że nasze jasnowidzenie, jasnosłyszenie, nasze trzecie oko, nasz kontakt z Bogiem stały się z wszelkich przyczyn między innymi nieaktywne, bierne, asekuranckie, defensywne, ostrożne, powściągliwe, bezczynne, pasywne, znieruchomiałe, zneutralizowane, uśpione, leniwe, inercjalne, próżniackie.

Fragmenty obszernego tekstu Małgorzaty Kraty.


Dodano : 08-06-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 526 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.