Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Oczyszczanie energetyki z pakietu obciążeń wynikających z danych inkarnacji

 Autorka Małgorzata Krata

Wykorzystując ideę oczyszczania energetyki z danych wzorców, blokad, obciążeń jak w modlitwie „Blokady i wzorce nieprzytomności” Link możemy w podobny sposób oddać Bogu dowolne inne obciążenia związane z innymi uwikłaniami czy też wynikające z danej bądź danych konkretnych inkarnacji Duszy, o których wiemy lub z którymi Dusza ma utożsamienia (np. jak niżej Kriszna, Wisznu, Zeus itd.)

Ideą samej modlitwy oczyszczającej jest oddawanie Bogu danego pakietu wzorców, blokad, obciążeń, kodowań wymieniając po kolei składowe elementy energetyki, zgodnie z powyższym linkiem. W tym celu można wykorzystać ułożoną jakąś formułkę, którą powtarzamy za każdym razem, dodając z którego miejsca naszej energetyki prosimy aby Bóg dokonał uwolnienia. Jeśli ktoś uzyskał wspomnienia i wie, że jego Dusza inkarnowała kiedyś jako jakaś postać np. jako John, Mery to można wpleść te nazwiska w tekst modlitwy.

Celem uwolnienia od karmy związanej z daną/danymi inkarnacjami można wykorzystać poniższy tekst:

Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą wielowymiarową istotą łącznie z (…. , …..Johnem, Stefanem…..) z naszymi wszystkimi m.in. wodzami, żołnierzami, heterami, wiedźmami, zakonnicami, modliszkami, kosmitami, zwierzętami, roślinami, bytami, tworami i nie tylko z nimi oddajemy Tobie wszystkie nasze m.in. intencje, nawyki, potrzeby, misje, transy, wszystkie nasze m.in. ślubowania, umowy, zobowiązania, nakazy, zakazy, inicjacje, cyrografy, przysięgi, pakty, porozumienia a w tym wojskowe, lojalności, wierności, służalczości, pomocy i nie tylko wraz z konsekwencjami ich łamania, wszystkie wzorce, blokady, obciążenia, kodowania, wszystkie krzyże karmiczne, węzły karmiczne, schematy karmiczne, schematy myślowe, wszystkie formy zniewoleń a w tym m.in. sieci, kajdany, łańcuchy, sznury i nie tylko, ośmiorniczki, lustra, iluzje, wszystkie wkodowane i wbite nam m.in. ostre i tępe narzędzia jak m.in. miecze, strzały, dzidy, sztylety, kołki i nie tylko oraz litery, cyfry, figury geometryczne płaskie i przestrzenne, merkaby, wyróżniki, znaki, wszystkie hipnozy, wszystkie wzorce nieprzytomności, nawalenia, wszystkie podpięcia, podłączenia, nakładki, zakładki, myślokształty, wszystkie pasożyty a w tym węże, robaki, jaszczury i nie tylko oraz wszelkie inne znane Tobie Boże Dawco Życia obciążenia związane z naszym życiem i działaniem jak i jako m.in. ( John, Stefan….), wódz , żołnierz, wiedźma, modliszka i nie tylko i nie tylko, które blokują ….”

Po tym tekście następuje wymienienie danej np. kolejnej z 21 czakr, ciała aurycznego, 12 par łańcuchów DNA, RNA, kundlaini itd., pamiętając o kolejności w jaki sposób należy to robić, a co zostało omówione w wielu artykułach oraz filmie Link. Modlitwa taka będzie dosyć długa i zrozumiałym jest, że ciężko będzie ją przeprowadzić od razu całą, a więc najlepiej podzielić ją na części i rozłożyć np. na kilka dni z rzędu. Jako odpowiedź na tę modlitwę pojawia się wiele światła i oczyszczających boskich energii, które transformują nas i nasze Dusze, co może być procesem silnie odczuwalnym i męczącym.

 

 


Dodano : 29-07-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 729 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.