Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wniosek do Boga o zwolnienie z obowiązku spłaty długów (umorzenie długów)

Adresat:                                                          Nadawca:
Bóg Dawca Życia                                    Dusza Jana Nowaka
                                                           Jan Nowak z całą Istotą

Wniosek do Boga o zwolnienie z obowiązku spłaty długów (umorzenie długów)

Boże Dawco Życia, zwracamy się do Ciebie z prośbą o umorzenie całego naszego długu jaki powstał w czasie, w czasach, we wszystkich czasach i półczasach, w przestrzenii i poza przestrzenią zarówno tego materialnego, energetycznego, duchowego, moralnego, karmicznego i każdego innego, ze szczególnym uwzględnieniem tego finansowego, który jest dla nas tak bardzo bolesny i dotkliwy.
Przepraszamy Ciebie Boże za całą naszą nieprzytomność, za bałwochwalstwo i za bunt nasz kierowany pod Twoim adresem i za wszelkie niecne działania, które doprowadziły do wytworzenia wszelkich naszych długów a w tym tych finansowych i nie tylko.
Prosimy Ciebie Boże pokornie o umorzenie, zwolnienie nas na Twoich boskich warunkach i zasadach z obowiązku spłacania naszych karmicznych długów a w tym tych dotkliwych finansowych, które przerastają nasze możliwości ich spłaty.
Prośbę swą motywujemy tym, że pragniemy zmiany i współtworzenia z Tobą Boże, oraz tym, że widzimy już negatywne skutki naszych działań i nie chcemy więcej popełniać tych błędów, które prowadzą do finansowych i wszelkich innych długów a także które prowadzą do naszego i cudzego bałwochwalstwa i odwracania się od Ciebie Boże. Nie chcemy także Boże żyć dłużej w zniewoleniach, blokadach, uwikłaniach a chcemy czuć wolność, radość, ulgę i nieograniczone szczęście, błogość i wdzięczność będąc wolnymi w Twoich Boże Dawco Życia Świetle.
Prosimy Boże o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby oraz o odpowiedź na jakich warunkach i w jaki sposób będzie mogło owo umorzenie się dokonać.
Przyjmujemy także pokornie Twoją Boże odpowiedź w tej sprawie i dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego podania.

Dusza Jana Nowaka, Jan Nowak z całą Istotą

 

Autorka tekstu Małgorzata Krata


Dodano : 01-08-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 537 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.