Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Obdarowywanie miłością własnej Duszy - medytacja

Celem obdarowywania własnej Duszy miłością można wykonać następującą wizualizację:

Na początku medytacji prośmy Boga o całkowite bezpieczństwo dla nas, dla samej Duszy i wszystkich jej wcieleń, dla wszystkich którzy przyjdą. Prosimy o ochronę i boska opiekę dla całej istoty wielowymiarowej i dla Duszy, o otrzeźwienie oraz otwarcie serc i energetyki na przyjęcie miłości i pozytywnych skutków medytacji. Prosimy Boga o usunięcie oporów, wszelkich blokad i blokujących istot mogących nam w tej chwili przeszkadzać.
Prosimy o zebranie przed Bogiem Duszy, całej istoty wszystkich cząstek Duszy z wszelkich czasów, półczasów, z przestrzeni i z poza niej-aby Bóg ich wszystkich zebrał z całej wielowymiarowości w jednym punkcie czasowym lub przed własnym obliczem i na boską odpowiedzialność.
Następnie można powiedzieć: „Ja……dziękuję wam, że jesteście, dziękuje za współpracę…” „Akceptuję was całkowicie, rozumiem, że popełnialiście różne błędy, niewłaściwe wybory…” „Przebaczam wam całkowicie wasze wszelkie pomyłki, potknięcia, upadki, niewiedzę, zawziętość, blokowanie Duszy, istoty, tych zebranych cząstek Duszy i awatarów….itd” (Można też prosić Boga dla nich wszystkich o wiedzę, ogląd i rozumienie w jaki sposób wzajemnie siebie poblokowaliśmy karmicznie - aby była świadomość skutków każdej decyzji i jak to wyglądało w innych wymiarach i w karmie, bo istota może nadal nie rozumieć, że np. ćpając zaszkodziła nie tylko sobie ale i Duszy i kolejnym jej inkarnacjom).
Następnie stojąc można powiedzieć „Ja…daję tobie moja Duszo i wam wszystkim zebranym moją pełną, czystą miłość, akceptację, przebaczenie i pragnę teraz każdego z was uścisnąć i przytulić…. Broszę Boże wszystkich serc, abyś Ty pobłogosławił ich wszystkich” Wyciągamy ręce jak do uścisku i wizualizujemy kogo przytulamy mówiąc np. „Kocham Ciebie moja Duszo, dziękuję ci, że mnie wspierasz…daję tobie całą moja czystą miłość, akceptację…” i tak po kolei można wizualizować sobie to przytulanie z istotą (jeśli jest pamięć karmiczne i wiedza o jakichś konkretnych inkarnacjach, to można imiennie zwracać się do tych awatarów i przytulać się z nimi)
Potem można poprosić Boga, aby przez niego nastąpiło podobne przytulenie i obdarowanie się miłością wewnątrz istoty, a więc pomiędzy poszczególnymi awatarami Duszy i oddzielnie, aby Dusza ich wszystkich poprzytulała.
Można również poprosić Boga o umożliwienie, aby teraz każdy z istoty (każda inkarnacja Duszy) wypowiedział się co myśli o miłości w jego życiu, o jej przejawach, brakach, oraz o tym gdzie czują czy widzą problem w tej kwestii. Następnie można również poprosić Boga, aby uświadomił Duszy i całej istocie, jakie były tego przyczyny-również karmiczne.
W naszej istocie mogą być tacy, którzy nie chcą się przytulać albo grymasić na takie pomysły. Mogą mieć żale bezpośrednie do nas samych. Zatem wypada prosić dla tych opornych i dla nas o uwolnienie od oporu oraz jego przyczyn, aby Bóg tym pokierował.
Mogą być też i tacy w istocie, którzy np. boją się kobiet, są gejami, lub ich nienawidzą-a akurat my-obecna inkarnacja to kobieta i też może iść ciężko w relacjach z nami. Zatem prosimy podobnie, aby poprzez Boga nastąpiło zrozumienie, że nie muszą nienawidzić kobiet, że dawanie miłości nie zależy od płci (czy odpowiednio dowolnej płci czy też dowolnego awatara z jakimś wzorcem). Mogą być i tacy, którzy są spragnieni przytulenia, czułości, którzy nie zaznali w swoim życiu tego typu uczuć ze strony innych-więc to może być dla nich nowe doświadczenie i twórcze uzdrowienie. Wariantów jest wiele i też trzeba wziąć pod uwagę różne możliwości, również to, że niektórzy mogą czuć się niegodni lub pewni, że na to nie zasłużyli. Zatem możemy głośno powiedzieć, że od teraz w boskim Świetle zasługują na przyjmowanie miłości i jej wyrażanie, promieniowanie miłością .
Ważne jest, abyśmy my prawdziwie chcieli tę medytację wykonać, aby odbywało się to z uśmiechem, szczerze, w spokoju i skupieniu, dlatego trzeba czasem poczekać na odpowiedni moment również w kwestiach organizacyjnych.
Następnym krokiem może być prośba do Boga, aby to Bóg przytulił każdego z osobna. My możemy jako pierwsi powiedzieć „Boże przytul mnie teraz, bo i ja….Ciebie pragnę przytulić”-wyciągamy ręce jak do uścisku, przytulając Boga. No i dalej po kolei prosimy, aby każda z zebranych cząstek Duszy, każdy awatar został teraz przez Boga przytulony i z wzajemnością Boga przytulił. Można również poprosić Boga, aby każdy z nich doświadczył tego przytulenia, tego boskiego uścisku wedle woli Boga i aby każdy z nich doznał teraz boskiej Miłości i doświadczył Boga i kontaktu z Bogiem. Jeśli ktoś jest agnostykiem, albo ma karmę wielbiciela rozmaitych bóstw i bogiń to może mu się pojawić szereg postaci nie będących Bogiem. Ja dodaję dla pewności określenie Bóg Dawca Życia, Bóg wszystkich serc.
Wizualizację można rozwijać i dopowiadać o takie kwestie, jakie się chce. Np. jeśli ktoś ma chorobę, to można poruszyć kwestię zdrowia mówiąc „Proszę Boże przytul mnie i Twoim boskim uściskiem, obdaruj mnie zdrowiem, świadomością, ze jesteś i wspierasz mnie” itd.
Następnie można poprosić Boga już dla całej istoty i dla każdego indywidualnie i z osobna o strumień miłości, o strumień bożych łask a także o uzupełnienie wszystkich niedoborów i braków miłości. Należało by również poruszyć kwestię serca w którym powinna przejawiać Miłość, bo przecież nie każdy z awatarów Duszy może mieć otwarte serce; a więc prośba do Boga aby ocenił teraz serce każdego z zebranych, a tam gdzie brak Miłości, aby się przejawiła.
Jeśli chcemy zakończyć wizualizację, to należy podziękować Bogu i zaproszonym za to co się dokonało a także Duszy i całej istocie.
Sama wizualizacja jest bardzo przyjemna i nieuchronnie wywołuje uśmiech na twarz.

Autorka Małgorzata Krata


Dodano : 14-08-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 558 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.