Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uwolnienie od aluminium i ołowiu w organizmie. Modlitwa
Aluminium obecne w organizmie jest przyczyną choroby Alzheimera. Odkłada się najsilniej w wyższych gruczołach dokrewnych i tam szkodzi najmocniej. Mniej jest go w półkulach mózgowych i układzie nerwowym. Jego wibracje należy usunąć z DNA, ciał aurycznych i czakramów. Ołów pojawił się tekście dla dopełnienia.
W modlitwie nie wspominam o chorobie Alzheimera a jednak...po kilkukrotnym przeczytaniu tekstu dużo lepiej przypomina się zdarzenia z przeszłości (niekarmiczne).


Otwórz teraz Boże moje serce.
Przebaczyłem sobie to, że jadałem posiłki z aluminium i ołowiem. Przebaczyłem wszystkim jacy karmili mnie kiedyś aluminium i ołowiem. Przebaczyłem sobie to, że jadałem posiłki aluminiowymi sztućcami, łyżkami widelcami. Przebaczyłem sobie to, że jadałem posiłki z aluminiowych talerzy, że pijałem z aluminiowych kubków. Boże wszechmogący, dokonaj proszę teraz kasacji choroby Alzheimera we mnie, razem z intencjami jej budowania.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w całym moim kanale czakrowym i wszystkich moich czakramach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich punktach akupunkturowych i we wszystkich moich kanałach energetycznych. Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych we wszystkich moich łańcuchach DNA i RNA. Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w promieniach mojego światła.
Boże wszechmogący jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim ciele fizycznym oraz w moich energiach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w mojej Duszy w całej mojej Istocie.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim 7-mym gruczole dokrewnym. Należy przejść kolejno wszystkie gruczoły od 7 -go do 1-go. Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w całym moim układzie krwionośnym i limfatycznym na ich wszystkich przestrzeniach, płaszczyznach i poziomach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w prawej półkuli mojego Mózgu. Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w lewej półkuli mojego Mózgu. Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w połączeniach pomiędzy obu półkulami mojego Mózgu. Boże stwórczej siły Miłości proszę o zharmonizowanie ze sobą obu półkul mojego Mózgu, uwolnionych od wibracji, od energii aluminium i ołowiu.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w całym moim układzie nerwowym na jego wszystkich przestrzeniach, płaszczyznach i poziomach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich kościach, stawach, szwach czaszkowych i ścięgnach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich mięśniach gładkich, oraz w poprzecznie prążkowanych.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich oczach, w gałkach ocznych, w nerwach wzrokowych.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w mojej skórze i naskórku.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich włosach i paznokciach, w moich cebulkach włosowych.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim 12-ym płaszczu aurycznym.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w mojej 12-ej warstwie aurycznej. (należy przejść w modlitwie, po kolei od 12- płaszcza aurycznego do 1-ej warstwy ciała aurycznego. )
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich anielskich skrzydłach oraz w ich ciałach aurycznych.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich żyłach i tętnicach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim sercu fizycznym i energetycznym.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moi oponach mózgowych, we wszystkich płatach mojego Mózgu.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim woreczku żółciowym oraz w mojej wątrobie.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich nerkach i w moim pęcherzu moczowym.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moich płucach i oskrzelach.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w mojej śledzionie i trzustce.
Boże stwórczej siły Miłości jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie wolnym od wibracji, od energii aluminium i ołowiu podtrzymywanych w moim jelicie cienkim i jelicie grubym.
Dodano : 14-04-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 946 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 02-08-2015 18:24:36
    Film o szkodliwości aluminium w organizmie. https://www.youtube.com/watch?v=nVkwAzCnTHc