Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Piramidy, ich budowniczy Hermes i astralny Ra.

Współautorka Dorota Kielan

E. Cayce podał, że kiedy Atlantyda rozpadała się nastąpiły wielkie migracje ludzi na inne kontynenty. Wybudowano wówczas główne wielkie piramidy Ameryki i Egiptu. Znamy imiona budowniczych. Egipską ze Sfinksem wybudował ok 12 600 lat temu Hermes -wcześniejsza inkarnacja Jezusa. Interesuje nas tu sam konstruktor Hermes oraz jej pomysłodawca astralny ,,bóg" o imieniu Ra (Re). Zgodnie z mitem Ra stworzył świat biorąc własnego członka w dłonie. Powiada o sobie samym tak ,,Ja (Ra) jestem ten, który współżył z własną dłonią, który poruszał ręką swoją aż wypadło nasienie moje do mych ust. Wyplułem Szu i wyrzygałem Tefnut (parę pierwszych bogów).” Jakie inne pomysły miał tenże Ra?
Na Atlantydzie skutecznie opanował grupę magów i wiele innych dusz jakie później na całym świecie wcielały w życie jego idee.
W piramidzie Cheopsa znajduje się komora inicjacyjna boga Ra.

Dwoje ludzi ( 2 dusze) cofnęło świat i cywilizację poatlantycką do epoki kamienia łupanego i barbarzyństwa. Wymienił ich z nazwiska E. Cayce. Obaj byli atlantami jeden to Hermes zwany,,Potrójnie wielkim” przez Greków i Egipcjan. Był szczupły, jak go zapamiętałem, drobny, w typie urody kreola. Niestrudzony z ogromną energią ten ,,skryba bogów” wcielał w życie ich astralne inspiracje. Astralny bóg Ra zainicjował budowę piramid w 2 odległych częściach świata. W Ameryce południowej budowane trochę inaczej bo miały nieco inne zadanie a i tak skutkiem narodzin (zstąpień materię) w coraz to innym miejscu na Ziemi dusze ludzkie nieustannie znajdowały się pod jego kontrolą.
Hermesa przepełniała energia i misja doskonałego zrealizowania przekazów Ra. W Egipcie jak opowiadał mi miejscowy przewodnik jest ponad 100 sztuk piramid wzorowanych na piramidzie Cheopsa. Przekazywały one energie w obie strony pomiędzy naszymi duszami (ciałami) a Ra lub cywilizacjami materialnymi oraz energetycznymi. Patent z piramidą wykorzystano później wielokrotnie do rozmaitych celów bowiem zmiana kształtu piramidy, zmiana kąta nachylenia, wysokości, proporcji powoduje, że zmianie ulega też długość nadawanej fali świetlnej.
Poprzez piramidy Ra dokonywał ingerencji w DNA.
Obchodząc Sfinksa od tylnej części możemy zauważyć jak jego budowniczy Hermes (późniejszy Jezus) zainspirował całe pokolenia Egipcjan do bałwochwalstwa. Dał bowiem sugestię czczenia czegoś co nie jest Bogiem naszych serc i w tym kraju pojawił się wysyp postaci pół ludzkich półzwierzęcych jakie czczono aż do czasów rzymskich czyli przez ponad 10 000 lat.
Trafił do nas w 2007 r pewien inkarnowany anioł ze złotymi skrzydłami i zapytaniem, co może być przyczyną szmerów jakie słyszy od pewnego czasu. Zdrowie fizyczne i duchowe miał doskonałe. Odpowiedź z ,,Góry” przyszła ,,asynchroniczność półkul mózgu wywołana przez piramidę i jej twórcę”. Nie wiedzieliśmy co należy uczynić, ani jak się pomodlić. Na kolejne pytanie przyszła odpowiedź, że dobra będzie modlitwa o zneutralizowanie wszystkich piramid razem z ich kopiami. Prośba o odcięcie wpływu na dusze, na serca i ciała fizyczne wywieranego energiami piramid przez cywilizacje materialne i energetyczne.
Od siebie możemy dodać przebaczenie dla duszy i jej poprzednich awatarów za wybudowanie piramidy, za użytkowanie jej energii.

Kiedy spojrzymy na piramidę jako na figurę geometryczną to widzimy pewną formę pryzmatu rozszczepiającego doskonałe boskie światło na dokładnie 7 kolorów tęczy. Środkiem piramidy od podstawy do wierzchołka biegnie energetyczny słup tęczowego światła. Patrząc uważniej dostrzegamy podobieństwo do układu ludzkich 7 czakramów. Na całej wysokości piramidy w równej odległości od siebie, znajduje się dokładnie 7 centrów jasnego światła od czerwieni do fioletu zlewających się w jeden słup światła. Podobnie dzieje się kiedy patrzymy na czakry człowieka. Najpierw widać zestaw kolorów a potem odrębne czakry. Za pomocą piramidy astralny Ra potrafił skupić dowolną barwę lub kombinację pożądanych przez niego kolorów i skierować ją na czakrę każdego człowieka jaki znajdował się w zasięgu piramidy. Wzmocniony energiami Ziemi promień światła, kierowano z piramidy na jedną z ludzkich czakr lub na ich grupę.
Promień światła piramidy niósł w sobie pakiet informacji (wibracji) zgodnych z wolą astralnego Ra jednak sprzecznych z wolą Boga. Pakiet energii z piramidy dociera na czakry, na ich fizyczne odpowiedniki gruczoły dokrewne. Poprzez czakry płynie energia kundalini a więc i ona jest manipulowana. Piramidy zakłócały kanały Idę, Pingalę, Szuszumę oraz łańcuchy DNA. Tym samym człowiek i dusza nie mieli żadnej tajemnicy dla istoty dokonującej przekazu energii.
Moc energii piramidy słabła wraz z odległością. W Polsce bardzo słabo oddziałuje a Skandynawia jest prawie wyłączona dla tego wprowadzono piramidy przenośne w tym piramidę Horusa. Podobną do piramidy Cheopsa piramida Horusa produkuje się w Polsce i w Niemczech i jest to prawdziwy majstersztyk. Promieniuje w kilku kolorach w tym na różowo w barwie czystej boskiej Miłości. Taka zastępcza boża Miłość. Wszyscy jednak wiemy, że Miłość wyrażać można jedynie poprzez serce jako doskonałą bożą energię. Piramida Horusa wytwarza sztuczną nakładkę na różową boską Miłość bo inaczej nasze serca nie byłyby potrzebne, nie należałoby zgodnie z wolą Boga rozwijać w sobie pozytywnych cech. Nakładka ta zmienia jednak wibracje serca i duszy zgodnie z wolą pomysłodawcy przedstawiającego się nam otwarcie jako astralny bóg Egiptu, jako Horus.
Piramidy badamy głównie za pomocą wahadeł. Wiedza wahadełka nie pochodzi od Boga ani od duszy mylnie nazwanej podświadomością. Sam używałem wahadeł kilka lat ze średnio dobrym skutkiem. Moja dusza (podświadomość) nie przekazywała mi za pomocą wahadeł żadnej wiedzy a zatem skąd ta wiedza płynęła? ,,Wyłącznie od istot astralnych -niekiedy pozytywnie nastawionych do ludzi”. Czyli twórca piramidy za pomocą wymyślonego przez siebie wahadła podaje informacje, że piramida to jest bezpieczne, doskonałe urządzenie. Twórca piramidy za pomocą wahadła wystawia piramidzie certyfikat bezpieczeństwa. Przy uwikłaniu wielu radiestetów w biały astral, pojawia się znaczące pomieszanie u odbiorców przekazu.
Kolor ,,czakry” wytwarzany przez piramidę jest prawie identyczny z kolorem jaki dla człowieka wybrał Bóg, ale nie pochodzi od Boga. Tak samo jak Reiki jest prawie identyczna z energią Boga jednak energią Boga nie jest. To są całkiem odmienne wibracje i nie ten kanał zasilający. Bóg stworzył dla nas kanał czakrowy prowadzący od 5 czakry nadziemnej do 9-ej podziemnej i na tych energiach mamy się skupiać a nie doklejać sobie boczne odnogi. Piramidy wprowadzają w energie program sprzeczny z wolą Boga, dają też wibracje zmieniające struktury DNA, podobnie jak Reiki. Piramidy oraz Reiki zmieniają energie ludzkie i program z jaki dusza będzie przejawiać się w materii w przyszłych wcieleniach.
Słup tęczowego światła w piramidzie Cheopsa wzmacniany jest dodatkowo energią ziemi. Widać to znowu w postaci tęczowych promieni światła biegnących pod kamiennym fundamentem, wprost do podstawy tęczowego słupa światła w centrum piramidy. Ra dzięki piramidom miał doskonały wgląd w dusze i czyny każdego kto był w zasięgu. Kiedy przed 5 laty pojechałem do Grecji przyszła informacja, że ,,przygląda ci się ktoś wielki”. Skanowanie trwało 3 dni i zakończyło się machnięciem na mnie ręki oglądacza, że taka ze mnie energetyczna bida z nędzą. Nie miałem jeszcze skrzydeł ani otwartego serca.
Za 100 $ można wejść do wnętrza piramidy do samej komory inicjacyjnej. Kiedyś dopuszczano wybrańców, dziś każdy człowiek na wyciecze może tam posiedzieć i przyjąć jak Napoleon nieznane energie, czy dać się zeskanować jakiejś astralnej istocie. Napoleon Bonaparte wizytując wnętrze piramidy Cheopsa, wyprosił wszystkich i pozostał w komorze medytacyjnej sam. Kiedy wyszedł na zewnątrz był smutny i całkiem zgaszony. Nigdy nie powiedział co zaszło.

Nie polecam tego jak nie polecam inicjacji ani energii Reiki kiedy po przyjętych 2 inicjacjach przez kilka lat zbierałem informacje o astralnych twórcach tego patentu.

Miejsce do inicjacji wybrano celowo. W tym punkcie Ra miał doskonały ogląd ciała, duszy i DNA każdego swojego wielbiciela. Pobyt w takim miejscu należy koniecznie odreagować. Skutkiem rozwoju cywilizacji 300-500 osób dziennie a nie jak jak kiedyś kilka miesięcznie daje się astralom skanować. Nie mamy pewności czy dziś piramida jest jeszcze własnością któregoś z bogów astralnych czy archaniołów jacy po 2007 r próbowali przejąć cały interes.
Mechanizm sprzedawany jest dalej channelingom i ludziom nastawionym na astralne przekazy. W Polsce produkuje się wiele urządzeń wymyślonych w astralu jakich w żaden sposób nikt poważnie nie przekazał jeszcze Bogu do weryfikacji. Na śląsku są wytwórcy odpromienników w kształcie piramidy. Nie można wejść do wnętrza ich warsztatu tyle jest tam duchów osób zmarłych. Teoretycznie odpromienniki odprowadzają te dusze z tym, że na miejscu już tego nie widać. Raczej wygląda to na ściąganie duchów do siebie celem przyjmowania inspiracji i zasilania ich własnymi energiami.

Wg Caycego Dusza Jezusa przeszła pewne oczyszczenie i pojawia się ok roku 1000 p.n.e. na kartach Biblii jako Jozue następca Mojżesza. Oraz jako Jeszua który zapamiętał tekst całej Biblii i ponownie spisał ją kiedy jedyny egzemplarz został zniszczony. Wielkość doświadczenia Jezusa na krzyżu polega na przyjęciu przez niego odpowiedzialności za własną duszę i za wszystkie działania jej poprzednich ziemskich wcieleń (awatarów), w tym za błędy Hermesa. Jezus pogodził się z Bogiem i z własną duszą. Trafia do mnie sugestia, że odkupił grzech Adama. Znów u Caycego znajdujemy informację, że to jego dusza inkarnowała jako tenże właśnie Adam który w rajskim ogrodzie sprzeniewierzył się Bogu wpuszczając astralnego węża we własne energie. Link do art o astralnych wężach .Należy to dobrze zrozumieć -on Jezus odkupił grzech wyłącznie Adama, a nie całej ludzkości. Grzech Adama czyli wcześniejszego ziemskiego zstąpienia jego duszy w ziemskie środowisko. Ewa i Adam jako pierwsi ludzie ściągnęli z piątej dymensji astralne węże i wpuścili je we własne energie. Pokazali też innym ludziom, że można tak czynić a nawet mogli sugerować, że tak czynić należy. Jezus ( Adam) odszedł już z ziemskiej materii, jednak ściągnięte węże pozostały i dziś każdy ich nosiciel musi powierzyć je wszystkie Bogu razem z intencjami noszenia ich w sobie. 

Podobnie jak Izraelici sami Egipcjanie widzieli w wężu diabła, jednak noszenie węża kobry traktowali jako wyróżnienie. Obecność astralnych węży można datować w ludzkich energiach na czas ok 200 -100 tys lat. Piramidy są znacznie młodsze te wielkie egipskie mają zaledwie 12 600 lat. Dziś jednak uwolnienie się od jednego z tych ograniczeń powinno pociągnąć za sobą pozbycie się drugiego oraz wielu pokrewnych.
Z chorobą raka i astralnymi wężami mogą spotkać się dawni królowie Egiptu faraonowie. Symbolem dolnego Egiptu był sęp ale górnego już wąż kobra z koroną na głowie. Taką kolorową kobrę z dominująca niebieską barwą ukazano mi jako przyczynę choroby raka z przerzutami u pewnej osoby.
Kiedy w Kairskim muzeum obejdziemy złoty tron Tutenchamona to na tylnej części dostrzeżemy kilka złotych kobr uniesionych ponad siedzisko. Na wizerunku i rzeźbach na złotym kasku ( koronie ) każdy szanujący się faraon Tutenchamon, Ramzes II i inni mają kobrę na wysokości 3 oka. Jest to miejsce prawdopodobnej penetracji astralnego węża do wnętrza ciała. W tym muzeum obejrzymy też papirusy z wizerunkami węży.
Mistyfikację z nazwą piramidy Cheopsa omówił szczegółowo Stichin ukazując jak jej odkrywca rozczarowany brakiem skarbów domalował farbą kartusz ze znalezionym kilka dni wcześniej imieniem nieznanego szerzej faraona.

Dzisiejsze narody Azji, Afryki mają świadomość niewolnika. Wynika to z karmy jednostek jak również z życia w pobliżu piramid. Jako niewolników odebrałem owych ludzi spotykając ich na miejscu. Uśmiechnięci w beznadziejnym położeniu, bez możliwości wyjścia z sytuacji w jakiej się obecnie utknęli oni sami i ich dusze. Egipska stolica Kair ma 27 mln mieszkańców. W dzielnicach cmentarza tzw ,,Mieście umarłych” mieszka w grobowcach i domach cmentarnych ok 2,5 ml ludzi. W całym Egipcie czy Turcji więcej ludzi jest na ulicy niż w meczetach w trakcie modlitwy. Niewielu słyszy tam wezwanie zwołujące na modlitwę. Podobnie jak na całym świecie tylko ok 3-10 % społeczeństwa odczuwa wewnętrzną, nieprzymuszoną potrzebę modlenia się o zmianę własnego życia zgodnie z wolą Boga.
Ja wierzę iż duch boży zstąpi i odmieni oblicze tej Ziemi, ale co i kiedy odmieni wewnętrzną świadomość niewolników zebranych razem w tak wielu miejscach? Świadomość niewolników, którym nie chce się nawet powiedzieć ,,Allach Akbar- Bóg jest wielki".


Dodano : 30-08-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 2240 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-06-2012 11:14:56
  Odreagowanie inicjacji w komorach piramidy. Proponuję w pokłonie

  1- inicjacja

  2-wkodowana energia wibracji tęczowych barw

  3- energia ziemska do odkowowania jaka wówczas została przyjęta

  5 przekaz istot i grup astralnych

  6. wiara w skuteczność tego przekazu

  7- wkodowane symbole, misje, ślubowania

  8. Presje od istot atralnych.

  Opis zacytowany, a otrzymany od osoby która miała nieszczęście przyjąć kodowania w piramidzie. ,,Za inicjacją stoi tzw Białe braterstwo, chyba powinno być nazwane czarnym. Działają pod grupami astralnymi tzw. wniebowstąpieni mistrzowie. To grupka wybranych przez tych czarnych, co kiedyś Wisznu wpadł w ich sidła, i pilnują by ponownie bałwochwlastwo się szerzyło. Oni chcą kierować modlitwy właśnie do siebie, jako wniebowstąpieni mistrzowie...Chała totalna. Ja dałem się wrobić. Członkowie, którzy nie są wnieobowstąpionymi mistrzami szerzą "ideologię" Białego Bractwa tzn. by zwracać się o pomoc do przewodników duchowych, by z władcami karmy rozmawiać o kasacji karmy..”
 • s_majda 15-09-2012 22:10:38
  'Kiedyś dzwoniło mi w uszach- było to nieznośne.Na początku sądziłam, że jest to spowodowane wzrostem energii w ciele (inaczej z rozwojem duchowym). Kiedy przeczytałam, że to wynika z wpływu piramid to poprosiłam o kasacje Boga. Z dwa dni dźwięk był nieznośny a potem ustał. Stał się cud'z otrzymanego listu
 • s_majda 11-11-2012 17:30:32
  Byłem posiadaczem piramidy(okolo 6 miesięcy) yantra  model a i b dziś je rozebrałem ,zaniepokoiło mnie fakt iż zaczeło mi szumieć w uszach ,potem coś tam z nerkami i jeszcze  jakiś bóle ,na dodatek piramida miala dzialać na jakieś czakry a miałęm od jakiegoś czasu uczucie ze dziala tylko na czakre trzecie oko /co teraz robić bo to ze np stachurski reklamowal to to jedna rzecz ,a ja chcialem firme założyć ,jak teraz mam się oczyscić z tego ?Proszę o radę ,bo tylko na pana stronach znalazlem pomocne informację,co mogę teraz zrobić i jakie szkody moglo mi to wyrządzić?

  O piramidach jest na stronie kilka art. Dzwonienie zapewne wynika z rozharmonizowania półkul mózgu

  -w kanale czakrowym korpusu ciała będą sztuczne wkodowane wibracje tęczowego koloru. Sztuczne i nie boskie.

  -jeśli jest presja na 3 oko -to jej inicjator dopomina się zapłaty -czyli posłuszeństwa

  -do tego wzmocniła się otoczka białoastralna

  Na każdy temat są osobne artykuły. Proponuję przepracować to rozkodowując pojedynczo każdą intencje w pokłonie. Dodatkowo kilka obszernych nagrań poświęconych osobno każdemu tematowi.

  Miesiąc wytężonej pracy powinien wystarczyć.

  Użytkownicy tych piramid Yantra opisują że w trakcie medytacji, snów przy nich pojawia się <białe, "ciepłe" i intensywne światło, które mnie nie oślepiało. > Dobrze jest wiedzieć że ¦wiatło boskie jest jasno złote a nie białe-astralne (Rozszczepiające się następnie na kolory tęczowe)
 • Sławomir M. 01-07-2013 20:00:56

  [7:29:20 PM] Asia: Nie wiem czy dobrze rozumiem: kolor to po prostu kolor. Dla mnie fiolet to skojarzenie z czakrą, wiem że jest grupa fioletowego płomienia i to co jest podszyte intencjami tej grupy faktycznie jest czymś innym, niż po prostu kolor fioletowy czy jakoś tak ...

  [7:34:29 PM] Mirka:

  <<< fiolet to skojarzenie z czakrą

  kto powiedział, że czarky mają mieć określone kolory-

  inicjacje w piramidach do odreagowania

  [7:49:59 PM] Asia: hmmmm.... czy to tylko z piramidami związane? wszędzie widziałam czakry w znanym systemie kolorów, pierwszy raz słyszę, że ... no właśnie mają czy nie mają kolory? Kolor to określona wibracja, czy to też trzeba odreagować?

  [8:00:42 PM] Mirka: nie tylko z piramidami

  jedna z przyczyn takiego myślenia, widzenia

  a od czegoś trzeba zacząć