Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Hierarchie Aniołów w ziemskiej praktyce.

Jasnowidzący Izraelici ustalili kiedyś, że istnieje podział Aniołów. Do dziś ich ustalenia są używane, jednak niewielu zadaje sobie trud aby otrzymaną wiedzę poddać weryfikacji lub efektywnie korzystać z niej.
Pan Leszek Żądło jako pierwszy zaczął mówić, że my jesteśmy aniołami. Ja też nim jestem. Wokół wortalu-CUD skupiło się spore grono ludzi z anielską przeszłością.
Dobrze jest jednak rozróżniać, że to nie ludzie jesteśmy aniołami ale są nimi nasze nieśmiertelne dusze. To nie ludzie mamy skrzydła tylko nasze duszyczki.

Aniołów (dusz anielskich) na Ziemi utknęło sporo.
Nie spotkałem jeszcze anioła Serafina. Cherubinem jest natomiast dusza Satia Sai Baby. Różni się jednak znacząco w poglądach od innego Cherubina który inkarnował kiedyś jako Konfucjusz.
Przy odrobinie szczęścia możemy ustalić, który konkretnie Anioł i z jakiej anielskiej grupy ,,zgubił” nas tu na planecie Ziemi. Możemy dowiedzieć się jakiego anioła jesteśmy inkarnacją.
Ciała fizyczne jako ludzie mamy takie same, nie licząc podziału na płeć. Anioły jednak różnią się wielkością skrzydeł oraz ilością piór w skrzydłach. Można zatem domniemać, że dostępne im energie też będą zróżnicowane. Wielu myśli o tym, że będzie tak samo ,,wielka i mocna” jak np. Satia Sai Baba. To wydaje się być możliwe jedynie w przypadku, kiedy osoba zainteresowana (jej dusza) jest Cherubinem jak on.

Moce anielskiej duszy przekładają się na umiejętności radzenia sobie w materii przez jej osobowość, która w zagubieniu potrafi niekiedy powiedzieć o sobie ,,że sama jest bogiem lub ziemską boginią”.

Z Hierarchii Anielskich należy wyłączyć Archanioły, które nie muszą być nawet anielskimi duszami, ale które to istoty tak siebie same nazwały. Ustanowiły siebie samozwańczo pośrednikami pomiędzy Bogiem a ludźmi, biorąc jednak od nas za usługę ogromy haracz w postaci uległości oraz postępującej niewiedzy. Patrz art ,,Karma z Archaniołami.” Link

Oczywiście nie należy nigdy modlić się do aniołów. Jeśli ktoś ma taką wolę, to można jedynie prosić któregoś o wsparcie jak kolegę lub przyjaciela.

Hierarchie anielskie- chóry
Serafiny
Cherubiny
Trony
Panowania
Cnoty
Potęgi
Księstwa
Archaniołowie
Aniołowie

Znane mi istoty pochodzą z różnych grup aniołów. Moja dusza nie należy do tej samej anielskiej grupy co dusza Leszka czy dusza Dody, Merlin Monroe. Z tą ostatnią łatwo jest popełnić pomyłkę w badaniach, gdyż kobiet jakie pragnęły być identyczne jest dziś całe mnóstwo. Można się pogubić w tożsamości. Badanie możemy przeprowadzić na zbieżność przynależności do tej samego chóru anielskiego.
Idąc dalej, anioł należący do jakiegoś chóru ma własne imię np. Haszmal, Zadkiel, Ertosi, Sammael, Kamael, Raquel, Anael, Kerwiel itp.
Możemy zatem ustalić
a) chór
b) imię anioła
c) ile klonów naszej duszy stworzył ,,nasz anioł”. Ja Sławek tu na ziemi mam jeszcze jednego klona mojej duszy. Anna Atras podaje, że klonów ma 7( o ile dobrze pamiętam).
Dusza Dody czy Merlin Monroe, nie jest duszą Anioła Cherubina jak Sai Baba. Nie ma takich energii i wibracji do dyspozycji. Zauważmy, że skrzydła inkarnowanych aniołów kiedy są ukształtowane i całe mogą być malutkie jak u amorka i wielkie sięgające do samych stóp.
Moce, moce i jeszcze raz moce widzimy u Satya Sai Baby. Wielu chce być takim jak on, wielu pragnie mieć podobne dary. Czy jest to jednak możliwe?
Czy jest możliwe ,,przeskoczyć" aniołowi z jednego chóru do drugiego i stać się np. cherubinem kiedy posiada się wibracje anioła z najniższego chóru, czy nawet z chóru ,,Mocy"? Co warunkuje ewentualny przeskok- awans poza grupami?
Może uda się komuś rozpoznać jakie dary posiada jego anielska dusza w związku z przynależnością do konkretnego chóru. Pytanie ostatnie- jak z owych darów dziś korzysta.

Z poszukiwaniem tożsamości własnej duszy jest jednak dziś pewien kłopot. Otóż niewielu potrafi jedynie z pomocą jasnowidzącego wglądu ustalić to co jest prawdziwe. Częściej korzysta się z podłączania do istot astralnych, na zasadzie mediumizmu, a głównie wahadłami. Zatem proponuję szukać tej wiedzy za pomocą modlitwy i medytacji- bez dostrajania się do opinii pochodzących ze światów niewidzialnych.

Dodano : 19-01-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 2521 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Małgorzata Krata 18-01-2017 22:35:09

  Patrzy czartów dowódca:jakiż jego oku
  Stawia się widok? Oto w ognistym potoku
  Śród towarzyszów klęski — pogrążonych
  W płomiennych wirach i skrach — jawi się potępieniec
  Co potem ślepota Filistynów gruba,
  Pod imieniem go strasznego czciła Belzebuba.
  Więc arcyprzyjaciel ciemności, co Szatanem się zowie,
  Przerywając okropne milczenie, tak jemu zaś powie:
  — Toż ty ów Cherubin? upadły tak i niepodobny
  Temu, co w światła krainach szczęśliwych
  Eterycznymi promieniałeś blaski,
  Świecąc tysiącom! Toż ty, z którym jedność
  Rad i zamiarów — i jedność nadziei
  I śmiały poryw na chwalebne czyny
  Łączył mnie kiedyś, tak, jak dzisiaj łączy
  Jeden upadek! 
  „Raj utracony” John Milton

   

 • s_majda 19-01-2017 12:31:48

   W oryginalnym tekście Miltona, zapisano słowo Cherubin. Podobnie pisał Schiller, a za nim Beethoven w Odzie do radości, podkreślił kilkoma powtórzeniami, że przyjdzie czas zmian, gdy któryś Cherubin stanie przed Bogiem. Dziwnym przypadkiem w tłumaczeniach na j. polski usunięto Cherubina z obu tekstów. W tłumaczeniach Ody zrobił to poeta alkoholik.  

 • s_majda 22-11-2021 20:20:20

  Hierarchie anielskie owszem istnieją, ale część z nich polega na sztucznej nominacji i nadaniu sobie jakiegoś wyróżnika i przydziału do danej grupy.