Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jaki jest naturalny zapach bóstwa?
Jaki jest naturalny zapach bóstwa? O ile wcielonego, to jest nim zwyczajnie zapach jego potu. Każde ziemskie bóstwo do którego inni się kiedyś modlili spożywało posiłki i trawiło je w jelitach oraz żołądku.
Była kiedyś kobieta ważniejsza dla mnie niż Bóg. Moja dusza szła za nią przez wiele wcieleń czcząc i wielbiąc. Któregoś dnia podałem jej czepek i odczułem z niego zapach przepoconych włosów. Pamiętam jeszcze to zadziwienie. Dziewczyna którą moja dusza uważała za boginię ruszała się jak bogini, patrzyła na mnie jak bogini. Mówiła słowa samej mądrości a wszystko w niej było doskonałe. Tylko ten zadziwiający mnie zapach potu....
Jeśli wierzysz, że druga istota jest od ciebie bardziej boska, oddajesz jej bałwochwalczą cześć. Możesz nie dostrzegać wówczas ułomności, błędów uchybień ani tego, że z kimś innym żyło by się o wiele przyjemniej. Podobne ograniczenie możemy napotkać we własnych relacjach wobec dowolnej ubóstwionej przez siebie istoty jaka kiedykolwiek żyła na Ziemi lub działała w astralu. Jeśli czciłeś jakiego guru, świętego dowolnej religii, bóstwo seksualne, swego króla to nie zobaczysz w sposób łatwy jego przywar. Można mocno zdziwić się tym, że ta ,,boska istota” ma nieświeży zapach ust, brudne skarpetki lub po niestrawności, ulżyła sobie głośnym bąkiem. Ziemskie lub astralne bóstwo może dojść do znaczącego wyniesienie przez tłumy wiernych, nawet kiedy buduje policyjne struktury jak np. bracia Kaczyńscy, nawołuje do destrukcji, wojen totalnych jak Hitler. Jego przecież naród wybrał demokratycznie w powszechnym głosowaniu.
Większość ludzi lubi seksualne doświadczenia. Czczone bóstwo może mieć sporą grupę wyznawców i jest to zawsze społecznie akceptowane. Osoby płci odmiennej ciągną ku niemu (niej) na seks jak ćmy do światła. Zwykłego człowieka określimy rozwiązłym, prostytutką itp. to o bóstwie tantrycznym tego się już nie powie, choć jest to identyczne zjawisko- rozwiązłość. Przecież boska istota (aktorka, król) ma prawo do słabostek, i może sobie nie radzić w relacjach z płcią przeciwną. Może mieć jakąś ,,ludzką” przywarę i doświadczać człowieczą przyjemność. Nikt z wiernych nie patrzy na koszty społeczne, na spustoszenia w umysłach i życiu jednostek, jakie powstają z działania bóstwa.

Czy wykąpał byś się chętnie w wannie, w wodzie po kimś sobie nieznanym? Raczej nie. Przy kąpieli zmywa się brudy ciała, pot, czasami ktoś sobie popuści. Ale są wyjątki i kiedy w polskich sanatoriach zabieg balneoterapeutyczny w wannie bierze kapłan, to bywa, że osoba oczekująca za nim w kolejce, prosi aby woda nie była spuszczana. Czy można się dziwić chętnym, skoro kapłan czyniący cud przemiany, wydaje się być półboskim, sam z siebie zmazującym wszelkie grzechy innych, a kąpiel po kapłanie w cudownie odmienionej wodzie, nęci ozdrowieńczymi wibracjami.

,,Odmóżdżenie” dotyka szczególnie osoby z najbliższego kręgu rodzinnego bóstwa. Niekiedy żona jest poniewierana przez boskiego męża przez całe życie. Inna kobieta ominęła by go z daleka, zwłaszcza kiedy dochodzi do przemocy. Zdrady rodzinne obojga boskich małżonków, trwają całe lata. Przejrzyj też sobie nagłówki gazet i poszukaj w jakim tempie znani aktorzy konfigurują sobie nowe małżeństwa.
Dodano : 07-08-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1033 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.