Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czakry pod stopami. Cz. I
Współautorka Dorta Kielan

Przedstawiamy procedurę duchowego uzdrawiania którą przeszliśmy oboje, równocześnie.
Nie było nam dane przepracowanie całości tekstu w ciągu jednego dnia. Realizacja trwała wiele miesięcy. Wydaje się, że przerobienie czakr podziemnych, nadziemnych, czakr ciała fizycznego oraz ciał aurycznych nie jest możliwe w ciągu 1 dnia. Jest to zresztą męczące i silnie energetyzujące. Nasze Dusze kilkakrotnie buntowały się przed wcieleniem w życie, tego wszystkiego co nadchodziło z GÓRY. Blokowały energię kierowaną do Boga. Nie czuły się też godne, przyjęcia pozytywnych skutków modlitwy. Możesz się z tym spotkać w trakcie własnej pracy. Tekst wymaga ciągłego skupienia, wymaga zrozumienia tego co się czyta. Tekst wymaga również bacznej obserwacji tego jak ciało i Dusza przyjmują rezultaty. Niektóre doświadczysz natychmiast inne dopiero po pewnym czasie.
Przedstawiamy tu jedynie pewien schemat działania z którym należy pracować już na własną rękę.

Oczyszczenie czakramów pod stopami zacząć należy od czakramu 1 znajdującego się najwyżej ze wszystkich- pod czakrą 1-ą ciała fizycznego.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite uzdrowienie i przekazanie Tobie wszystkich moich czakramów podziemnych i kanału czakrowego. Boże sił stwórczych Miłości, proszę otwórz moje własne serce, Duszę, umysł i ziemską osobowość na pełne i całkowite, bezpieczne oraz niewinne uaktywnienie wszystkich moich czakramów podziemnych i kanału czakrowego.
Uczyń proszę Boże sił stwórczych Miłości z wszystkimi moimi czakramami podziemnymi to wszystko co jest dla mnie i wszechświata najlepsze, najwartościowsze.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich jego kanałach energetycznych. Proszę o pełną sterylną czystość i świetlistość tego mojego własnego 9 czakramu podziemnego.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi moimi czakramami zewnętrznymi, ze wszystkimi moimi czakramami ciała fizycznego, ze wszystkimi moimi gruczołami dokrewnymi, ze wszystkimi innymi warstwami moich ciał aurycznych, mojej ziemskiej osobowości, oraz moich anielskich skrzydeł. (To ostatnie oczywiście tylko dla inkarnowanych aniołów. )
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, na wszystkich połączeniach ze wszystkimi planetami wszechświata, z gwiazdami, ze wszystkimi ciałami kosmicznymi wszechświata.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, w kontekście oddziaływań i połączeń ze wszystkimi myślokształtami, że wszystkimi energiami moimi i wszechświata, ze wszystkimi mocami, meridianami i wszystkimi innymi kanałami energetycznymi, ze wszystkimi moimi tkankami, narządami, organami ciała fizycznego i duchowego oddziałującymi na ten mój 9 czakram podziemny, jak również we wszystkich innych wzajemnych relacjach.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy strażników, żywych bogów, guru, ludzi i istot obojga płci, od wszystkich pasożytów, drobnoustrojów.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy moich intencji, nawyków, potrzeb, wszystkiej misji, ślubowań, zobowiązań, od wszystkich energii walki, energii magicznych, transowych, narkotycznych i alkoholowych.
Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uwolnienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego 9 czakramu podziemnego, od wszystkich podłączonych do mnie, do tej warstwy wzorców chorób, dolegliwości, napięć, od wszystkich intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania chorób, dolegliwości, napięć, cierpienia.


I tak oto mamy przykładową modlitwę do oczyszczenie 9 czakramu podziemnego. To samo należy powtórzyć dla wszystkich po kolei wyższych czakramów podziemnych w liczbie od nr 8 do nr 1 czakry podziemnej. Po każdej czakrze należy oczyszczać niżej leżący fragment kanału czakrowego. Procedurę możemy zakończyć dopiero na 1 czakrze naszego ciała fizycznego. Czyli cały jednorazowy proces modlitwy powinien objąć 10 czakramów. Każdą czakrę poddajemy Bogu osobno.

Pomiędzy czakrami i przez nie wszystkie przebiega kanał od 9-ej podziemnej, poprzez główne czakry ciała fizycznego aż do 5-ej czakry znajdującej się nad głową. Kanał nazwijmy czakrowym. Mylnie określa się go niekiedy kanałem serca. Kanał ten należy poddać Bogu w podobny sposób jak czakry etapami. Każdą część kanału znajdującą się pomiędzy poszczególnymi czakrami osobno.

Boże sił stwórczych Miłości, proszę aby dokonało się teraz, skuteczne trwałe oczyszczenie i realne uzdrowienie, dla mnie i dla mojej własnej Duszy, całego mojego kanału czakrowego znajdującego pomiędzy moją 9- 8 czakrą podziemną na wszystkich jego przestrzeniach, na wszystkich płaszczyznach, na wszystkich poziomach, na wszystkich jego połączeniach energetycznych.

Pomiędzy czakrami, na kanale czakrowym a także w samych czakrach mogą znajdować się wszelakie myślokształty; naczynia, strażnicy, energetyczni i ludzcy, stroje i ich fragmenty, ważne kiedyś dla poprzednich osobowości przedmioty itp. Ja miałem w jednej z tych czakr fantazyjny ocean z waleniami i rybkami. Mogą pojawić się rozmaite błony i inne różności. Na zasadzie skojarzeń, nawet kopalnia w której kiedyś istota była zaangażowana, wyobrażenia o piekle itp

Modlitwę podobnie jak inne z tego cyklu należy czytać codziennie przynajmniej przez 3 tygodnie. A jeśli masz otwarty czakram serca zapytaj zawsze serca swego, czy ciało, czakry masz już oczyszczone. Ono ci powie i nigdy się nie myli, gdy jest otwarte i czyste.
Wszystkie czakramy od 1 do 9 i kanał czakrowy oczyszczamy razem w jednej modlitwie.

Dodano : 25-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 513 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 20-09-2008 15:12:42
  Co się pokazało przy oczyszczaniu czakramów, nadesłane przez czytelniczkę.  e 15:00:40

  Przy oczyszczaniu 9 czakramu czułam jakby pieczenie w w czakrze

  podstway.Wyprostowałam sie automatycznie na krzeslea na czubku głowy poczułam jakby

  wznoszenie do góry.  Przy oczyszczaniu 8 czakramu poczułam idace kregi do góry po

  podudziach.Po prawej stronie brwi jakby ciągniecie ku dołowi (cos tam miałam) i chyba

  było to czyszczane.Natomiast w kanale miedzy 7a 8 czakra zobaczyłam

  jakąs klekocząca drobniutka siatke z białych jakby drucianych nici

  wyglądająca jak v  Przy czyszczeniu 7 czakramu dolnego jakies punktowe odczucia tepego

  bólu w głowie ale tylko chwilke.

  W kanale miedzy 7 a 6 dalej siatka tylko w kształcie rury tez z takich

  samych białych drucików drobniutkich

  e 15:01:17

  Na 6 kanale dolnym:

  kłucia ponizej trzustki

  -sennosc (musiałam powtórzyc kika razy ten sam fragment modlitwy by

  przejsc dalej)

  -kłucie w trzecim oku

  -rozbolała mnie głowa  W kanale 6-5 zobaczyłam jakies wkręcanie śrubek-dziwne to jakies jakby

  jakas maszynka kolejno nawiercała i wkrecała śrubki na takiej drewnianej

  listewce)  Przy oczyszczaniu 5 czakramu dolnego:

  zaczęłąm drapac sie w głowe jakies swedzenie skóry

  -potem zobaczyłam płynącą rzeke koloru granatowego

  -powrót sennosci  Przy oczyszczaniu kanału 5-4

  na ułamek sekundy pojawił sie kwadratowy otwór a w nim wczesniejszą rure

  z siatki  Przy oczyszczaniu 4 czakramu dolnego :

  -dziwny chłód od stóp idący do góry po łydkach i dziwny chłód

  pomiedzy brwiami

  -podczas czytania modlitwy zobaczyłam kolor pomaranczowy  Kanał 4-3:

  -cięzar na sercu  Przy oczyszczaniu 3 czakry dlnej:

  -wątpliwosci na temat tego do kogo kieruje swoje modlitwy

  -tepy ból w okolicy zuchwy za uchem po lewej stronie

  -pojawił sie kolor zółty

  -ból tępy oczu  Przy oczyszcza. kanału 3-2 jakbym słyszała wiatr przez siatke

  Przy oczyszczaniu czakry 2 dolnej

  -tu była podłączona moja znajoma

  -zobaczyłam kolor biały jak mleko

  -otepienie